tr

Başakşehir Eşya Depolama

27.08.2022
655
Başakşehir Eşya Depolama

Başakşehir eşya depolama firması olarak müşterilerimizin eşyalarına uygun boyutlarda depo olanakları sunmaktayız. Genel olarak standart ebatlardan oluşan depolarda isteğe bağlı olarak geniş odalarda bulunmaktadır. Tüm evden eve nakliyat, parça eşya taşıma hizmetimiz ile birlikte indirimler sizleri bekliyor.

Depolarımız güvenlik ve temizlik açısından üstü kapalı olup çeşitli güvenlik önemleriyle korunmaktadır. 7/24 aktif olan kamera sistemleri, alarm sistemi ve güvenlik görevlisi ile depolar sürekli olarak korunmaktadır. Eşyalarınız depomuzda kaldığı süre boyunca sigortalıdır. Temizlik ve hijyen koşullarını sağlamakta da titiz olan firmamız, depolarda aldığı önemlerle kirlenmenin de önüne geçmektedir.

Ayrıca evinizde ki eşyaların söküm, paketleme işlemlerinden tutunda size özel ayrılmış Başakşehir kiralık eşya deposuna kadar taşıma işlemlerini yapabiliyoruz. Ne zaman isterseniz de evinize tekrar getiriyoruz. Başakşehir eşya depolama hizmetinde tüm mobilya ve beyaz eşya kurulumları da bize ait.

Uzman çalışanlarımıza sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Başakşehir eşya depolama

Başakşehir Kiralık Eşya Deposu

Başakşehir eşya depolama firması olarak her müşterimize ayrı oda tahsis ediyoruz. Eşya miktarınıza göre size en uygun boyutta oda seçiliyor. Bu odaya istediğiniz kadar eşya koyabilirsiniz. Kapısı kilitli ve anahtarı sadece size teslim edilmektedir. Dilediğiniz zaman bir eşya alabilir veya bir eşya ekleyebilirsiniz. Bu hizmeti 25 yılı aşkın zamandır sunmaktayız. Bu güne kadar binlerce müşterimize ulaştık ve memnuniyet oranımız %99’dur.

Kiralama işlemi aylık olarak yapılmaktadır. Kira öder gibi ödeme yaparsınız. Ne zaman isterseniz hizmeti sonlandırabilirsiniz. Her şey sizin memnuniyetiniz için tasarlanmıştır.

Kaplanlar Nakliyat tercih edilerek depolama konusunda güvenle ve titizlikle hizmet alınabilmektedir.
1- Güvenlik: Sunduğumuz depo imkanında eşyalarınızın güvenliği 7/24 kontrol altında tutulmaktadır. Günün her saati aktif kamera, alarm sistemleri ve güvenlik bekçisi ile depomuz korunmaktadır.
2- Temizlik: Depomuz düzenli aralıklarla temizlenmekte ve eşyalar alan kaynaklı kirlenmelerden korunmaktadır. Depolarımızda rutubet ve nem gibi olumsuzluklar da bulunmamaktadır.
3- Süreç Desteği: Depolama hizmetimizde eşyaların depoya getirilme süreci de bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile eşyaları yerinden alarak muhafaza edilecekleri depoya naklediyoruz. Tekrar istediğiniz zaman istediğiniz yere getirip kurulum işlemlerini yapabiliyoruz.

Başakşehir Eşya Depolama Fiyatları

Kaplanlar Nakliyat eşya deposu aylık süreçte kiralanmaktadır. Başakşehir eşya depolama fiyatları kiraladığınız odanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Dileyen müşterilerimiz için bu süre uzatılabilmektedir. Eşyalarınız depolarımızda titizlik ve güvenle talep ettiğiniz süre boyunca saklanır. Depolamaya giden süreçte nakliyat, söküm, ambalajlama gibi hizmetler de sunmaktayız. Bu hizmetleri de uygun fiyatlardan sunan firmamızda müşteri memnuniyeti esastır. Depolanacak alana göre de fiyatlandırmalar değiştiği için firmamızla iletişime geçerek net fiyatları almanız mümkün olacaktır.

Kaplanlar Nakliyat Güvencesi

Başakşehir eşya depolama yerlerimizde nem ve rutubet, haşere ve çeşitli böcekler gibi eşyalara zarar verebilecek olumsuzluklar bulunmamaktadır. Kaplanlar Nakliyat Başakşehir eşya depolama seçenekleri arasında muhafaza koşullarına yönelik güvence sağlayan kaliteli bir firmadır. Eşyalar depolarda muhafaza edilirken sigortalanmakta ve müşteriler eşyalarını teslim alıncaya kadar bu sigorta sürmektedir. Genel olarak aylık süreçte kiraya verilen depolarda istenilen takdirde süre uzatılabilmektedir. Müşteriler istedikleri süre boyunca eşyalarını depolarımızda güvenle muhafaza edebilir ve profesyonel ekibimizden 7/24 destek alabilirler.
Kaplanlar Nakliyat başta Avrupa Yakası’nda Büyükçekmece, Başakşehir, Avcılar, Bakırköy ve çevre ilçeler başta olmak üzere her yerden müşteriye depolama hizmeti sunmaktadır. Firmamız her geçen gün kendini yenileyen profesyonel ekibi ve saha imkanlarıyla depo hizmeti vermektedir. Depolarımızda eşyalarınız özenle muhafaza edilmekte ve herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması adına güvence altına alınmaktadır. Düzenli olarak temizlenen kapalı alanlara sahip depolarımızda eşyalar kirlenmeden muhafaza edilebilmektedir. Ayrıca depolarımız çeşitli güvenlik donanımları ile 7/24 korunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.