tr

Şehirler Arası Nakliyat

13.08.2022
926
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat firmalarından Kaplanlar Nakliyat olarak, Türkiye’nin her şehrine kaliteli hizmeti taşıdığımız gibi şehirler arası taşımacılık konusunda da ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Güvenilir bir nakliye firması olarak, en iyi hizmeti sunmayı prensip haline getirdik. Şimdiye kadar müşterilerimize vermiş olduğumuz tüm sözleri tutarak güven duyulan bir firma haline geldik.

Bir taşıma şirketinin güvenilirliği müşteri memnuniyeti sayesinde anlaşılmaktadır. Değer verdiklerinizi taşırken sizi mahcup etmemek için tüm imkan ve koşullarımızı sağlamaktayız. Şehirler arası taşımacılık tecrübe gerektiren ve profesyonel ekiplerce sürdürülmesi gereken bir süreçtir. Hizmet konusunda Kaplanlar Nakliyat olarak yılların verdiği deneyime sahibiz. Şehirlerarası nakliyat hizmetinde güvenilir ekip arkadaşlarımızla ve hatta uygun fiyatlara kim taşınmak istemez?

Bizimle iletişime geçerek tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti, oldukça önem verdiğimiz ve müşteri memnuniyetine göre planladığımız bir iştir. Kaplanlar Nakliyat olarak şehirler arası eşya taşıma sürecini en sağlıklı ve hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde taşınma işlemleriniz fiilen başlamış olur.

İlk olarak gerekli planlama ve eşyaların tespitini yapıyoruz.Eşyalarınıza uygun bir araç belirlenmekte. Ne zaman isterseniz ekibimiz eşyalarınızın tüm söküm, ambalajlama işlemlerini yaparak teslim alıyor. Ve dilediğiniz tarihte yeni yerlerine ulaştırıyor. Eşyalarınız Kaplanlar Nakliyat firması tarafından güvence altına alınmaktadır. Eşya tespitinin ardından en uygun şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarını sunmaktayız.

Şehirler Arası Ev Taşıma Hizmet Detayı

Ekibimiz istediğiniz gün ve saate gelerek eşyaların hazırlanıp paketlenmesi sağlıyor. Araç filomuz ve uzman & profesyonel kadromuz sayesinde müşterilerimizin her ihtiyacını karşılama kararındayız. Bu nedenle çelik kasalı araçlarımıza eşyalarınızın özenle eşyalarınızın yerleştirmesini yaparak, taşınma sırasında zarar görmesini önlüyoruz. Şehirler arası nakliye hizmetinde eşyalarınızı istediğiniz noktaya güvenle ulaştırıyor ve yeni evinizde yerleştirme işlemlerini yapılıyor. Şehirler arası nakliyat hizmetinde tüm mobilya ve beyaz eşya kurulumları gerçekleştiriliyor. Yapılan anlaşma dahilinde, avize ve perde gibi eşyalarınızın montajı da ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Şehirler arası ev taşıma fiyatlarını en uygun seviyede tutarak kaliteli her daim en üst seviyede tutuyoruz.

Şehirlerarası taşımacılıkta eşyalarınızı kendi eşyası gibi özenle ve dikkatli taşımayı hedef haline getiren tecrübeli bir firma bulmak zordur. Şehirler arası nakliye firmaları arasından açık arayla sıyrılıp trend olan Kaplanlar Nakliyat’a güvenebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Firmamız şehirler arası ev taşıma ücretleri bütçenize dosttur. Şehirler arası nakliyat fiyatları fahiş rakamlara ulaşabiliyor. Hizmet politikamızla birlikte müşterilerimize en uygun ve indirimli fiyatları sunuyoruz. Şehirler arası yük taşıma fiyatlandırması yaparken eşyalarınızın miktarı ve taşınılacak mesafe baz alınır. Uygun büyüklükte araç, ambalaj giderleri ve yakıt gideri gibi masraflara göre uygun bir teklif verilir.Şehirler arası eşya taşıma fiyatları her müşterimizin yüzünü güldürmektedir.

Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçip fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şehirler Arası Eşya Taşıma

Şehirler arası eşya taşıma işinizde dilerseniz eşyalarınızı taşınılacak olan bölgeye giden araçlarımızda başka müşterilerimizin eşyaları ile birlikte götürebiliriz. Bu sayede ayrı bir araç tutup yüksek maliyetlere girmenizi önlüyoruz. İsterseniz kendinize özel bir araç tahsis etmenizde mümkün.

Tüm mobilya söküm & kurulum, ambalajlama ve taşıma işinizi üstlenerek işinizi tek bir firmadan yapmanızı sağlıyoruz. Şehirler arası nakliyat hizmetimizde türkiye’nin her bölgesinde anlaşmalı olduğumuz taşıma ekibimiz bulunmakta. Ve güzel ülkemizin her bölgesine haftada en az 1 defa aracımız gitmekte. Sizde şehirler arası parça eşya taşıma fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve işinizi en güvenli şekilde yaptırmak için, bizimle çalışarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Ambalajlama

Eşya paketleme ve taşıma işinde en iyi sistemleri kullanarak taşınmanızı gerçekleştiriyoruz. Eşyaları gerektiğinde 3-4 kata kadar paketliyoruz. Bu iş için üretilen özel ambalaj malzemelerini kullanarak kusursuz bir paketleme sistemi gerçekleştiriliyor. İşinin en iyisi olan ekip üyelerimiz ile sınırsız müşteri memnuniyetini sağladık. Eşyalarınızın kolayca ve profesyonelce taşınması için bize ulaşmanız yeterli.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Çünkü biz bu konuda 25 yılı aşkın bir deneyime sahibiz. iller arası nakliyat süresince yaşanabilecek tüm olumsuzlukların kapsamlı çözümünü ve acil eylem planlarını yapmaktayız. Bu sayede el sıkıştığımız tüm müşterilerimizin sorunlarını çözüp mutlu ayrılmalarını sağlıyoruz.  Şehir dışı nakliyat hizmetimizi sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönlendiriyoruz. Sizde hak ettiğiniz hizmet anlayışına sahip olabilirsiniz. Firmamızın sunduğu her türlü kolaylık sayesinde sağlıklı ve kaliteli bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz. Şehirler arası nakliyat çözümleri ile eşyalarınız en güvenilir şekilde taşınır.Çözüm ortaklarımız için tıkla.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.