tr

Küçükçekmece Eşya Depolama

11.11.2022
485
Küçükçekmece Eşya Depolama

Küçükçekmece eşya depolama firması olarak hizmet veren yerler arasında en önde gelen firmalar arasında yer almaktayız. Kaplanlar Nakliyat olarak Küçükçekmece kiralık eşya deposu hizmetini kurulduğumuz yıllardan itibaren, profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Hizmeti sağlarken ise şehir içi ve şehir dışı olması fark etmeksizin gerçekleştiriyoruz. Ev ortamında veya ofis ortamında fazla eşyalarından şikayet eden müşterilerimizin eşyalarını kiralık eşya deposu hizmetimiz ile güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz.

Küçükçekmece Eşya Depolama Hizmetinde Detaylar

Küçükçekmece kiralık eşya deposu hizmeti almak isteyen müşterilerimiz öncelikle bize ulaşmaktadır. Telefonda gerekli bilgiler alınmaktadır ve sizlere randevu verilmektedir. Alanında uzman kadromuz ile birlikte eşyalarınızın bulunduğu yere geliyoruz. Eşyalarınızın en sağlıklı şekilde depolarımıza gidebilmesi için eşyalarınızı özenli bir şekilde korumak için ambalajlıyoruz. Ambalajlama işleminden sonra depolarda saklanacak olan eşyaları araçlarımıza yüklüyoruz.

Araçlarımız İstanbul Hadımköy depolarına vardıktan sonra eşyalar dikkatli bir şekilde araçlardan indiriliyor ve depolara yerleştiriliyor. Müşterilerimiz bizlerden ürünleri geri talep edene kadar ürünler ilk günkü titizlikle saklanmaya devam ediyor. Küçükçekmece eşya depolama hizmetinde müşterilerimiz bizlerden ürünleri talep ettiği vakit ürünler müşterilerimize teslim ediliyor.

kucukcekmece esya depolama

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Küçükçekmece eşya depolama firmaları arasından olarak işimizi her zaman profesyonel bir şekilde gerçekleştirdik. Firmamız olarak her zaman müşterilerimizden gelen geri dönüşleri önemsedik ve bu geri dönüşler sayesinde her zaman firmamızı daha ileriye seviyeye taşıdık.
Eşyalarını güvenli bir şekilde depolarımızda saklamak isteyen her müşterimizin eşyaları ayrı odalarda saklanmaktadır. Bu şekilde hiçbir müşterinin eşyası başka hiç müşterinin eşyasıyla karışmamaktadır.

Eşyaların barındığı odalar 7/24 olarak güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Güvenlik kameralarının yanı sıra başka güvenlik önlemleri de depolarımızda bulunmaktadır. Depolarımızda alarm sistemi ve bekçiler bulunmaktadır. Depolarımız da güvenlik en üst seviyede tutulmaktadır. Bu şekilde eşyalarınız evinizden veya ofisinizden daha güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Ayıca Küçükçekmece eşya depolama fiyatları çok uygun olmaktadır.
Depolarımız sürekli olarak temizlenmekte olup muhafaza edilen eşyalarınız hiçbir şekilde kir tutmaz. Bunun yanı sıra depolar her zaman rutin kontrolden geçmektedir. Bu rutin kontroller arasında havalandırma sisteminin durumu, nem, depo içerisinde herhangi bir haşere olup olmadığı rutin bir şekilde uzman ekipler tarafından kontrol edilir. Herhangi bir aksi durum varsa anlık olarak müdahale edilir ve eşyalarınız herhangi bir şekilde hasar alması engellenir.
Eşyalarınız depolarımızda sigortalı bir şekilde saklanmaktadır. Kaplanlar Nakliyat firmasından hizmet almak istiyorsanız bizleri iletişim numaralarımızdan haftanın 7 günü, 24 saat arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.