tr

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

02.09.2022
1.373
İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir evden eve nakliyat sektörü yoğun talep gösterilen hizmetlerden biridir. Her gün karşılıklı istanbul izmir nakliyat seferlerimiz olmaktadır. Her boyutta ve her ağırlıktaki eşyanızın taşımacılık işlemlerini gerçekleştirebiliriz. İsteğiniz durumda personellerimiz yükleme ve indirme işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Uzman personellerimiz ile hizmet vermemizden dolayı işleriniz kusursuz ilerlemektedir. Ayrıca İstanbul İzmir nakliye hizmetinde eşyalarınız sigortalı taşınmakta ve herhangi bir sorun yaşamamaktasınız.

İstanbul İzmir Nakliyat

İstanbul İzmir nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle çalışabilirsiniz.Profesyonel hizmetlerimiz ile bu süreci konforlu kılabilir, uygun maliyete taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Bu konudaki tüm beklentilerin kusursuz işçilikle, modern teknolojilerle ve ekonomik fiyatlarla karşılandığı İzmir İstanbul nakliye firmamız, size de profesyonel şekilde yardımcı olacaktır.
‘İyi’ nakliyatın değil ‘en iyi’ nakliyatın adresi olan firmamıza güvenebilirsiniz. İzmir istanbul nakliyat firmamız, bütün hizmetlerine bu anlayışını yansıtır.

Tüm eşyalarınız ambalajlanarak taşınmaktadır.
Tüm mobilya söküm & kurulum işlemleri yapılmaktadır.
Eşyanıza uygun boyutta araç ve yeterli sayıda personel yönlendirilerek, İstanbul İzmir nakliyat hizmetinin en kısa sürede bitmesi amaçlanmaktadır.
Yeni eviniz tıpkı eviniz gibi hazır edilerek anahtar teslim taşıma yapılmaktadır.

Profesyonel İstanbul İzmir evden eve nakliyat tavsiye niteliğinde ki firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

istanbul izmir evden eve nakliyat ve ambar

İzmir İstanbul Evden Eve Nakliye Fiyatları

Kusursuzca yaptığımız bir hizmet olan İzmir İstanbul evden eve nakliyat fiyatları ve hizmeti ana hatlarıyla şu şekildedir:
Öncelikle müşterimiz bizimle iletişime geçer. Evinin büyüklüğüyle, kaç eşyasının taşınması gerektiğiyle ve bu eşyaların niteliğiyle ilgili bilgi verir. Bu bilgiler değerlendirilerek istanbul izmir nakliye ücreti belirlenir.

Asansör kullanmamızı istiyor mu? Ya da oturduğu binanın durumundan dolayı asansör kullanmak zorunlu mu? Bu sorunun cevabı öğrenilir.

Ekstra hassasiyet gerektiren eşyalar için (antika yahut piyano gibi) özel bir taşıma planı oluşturulur.

Müşterimiz bizden eşyalarının toplanıp yeni evine yerleştirilmesini de talep edebilir. Mobilyalarının demonte ve montaj işlemlerini, eşyaları paketlemek ve kolilere doldurmak gibi işleri bizim yapmamız istenebilir. Bu durumda söz konusu hizmetler ek ücrete tabi olur.

Bütün ayrıntılar kesinleştirildikten sonra istanbul izmir ev taşıma fiyat teklifi sunulur. İzmir İstanbul nakliye fiyatlarını etkileyen unsurların yüksek bir maliyete yol açmasına izin vermeyiz. Çünkü firmamızın amacı müşterilerin hem eşyalarını hem de bütçelerini koruyabilmektir.

Kişi tüm detaylara ve ücretlendirme politikasına onay verdiği takdirde gerekli malzemeler ve nakliye aracı temini için hazırlıklara başlanır. Tabii ki bu aşamada İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetinde eşya sigortası ve benzeri gereklilikler unutulmaz.

Müşteri ile birlikte kararlaştırılmış olan tarih gelince istanbul izmir nakliyat firmamız, deneyimli personelleriyle bildirilen adresi ziyaret eder.

Eşyalar özenli bir şekilde alınıp titizlikle araca yüklenir ve herhangi bir zarara uğramaksızın, güvenle yeni yerine ulaştırılır.

İstanbul İzmir Nakliye Fiyatları

İstanbul İzmir nakliye fiyatları aşağıdaki faktörlere göre değişir:
Taşınacak evin büyüklüğü (oda sayısı) veya parça eşyanın miktarı ne kadar?
Kaç eşyanın taşınması gerekli ve bu eşyaların özellikleri, ağırlığı, sayısı nasıl?
Şimdiki yer ile gidilecek yer arasındaki uzaklık ne kadar?
İşçilik ve yakıt masrafları toplam kaç lira tutacak?
İstanbul İzmir nakliye ücretlerinde ek işlemler dahil mi? (Asansör kurulması, eşyaların paketlenmesi, yeni eve yerleştirilmesi gibi.)
istanbul izmir nakliye ücretleri için bütçe dostu fakat kaliteli bir firma arıyorsanız tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Böylelikle eşyalarınızı profesyonel ellere emanet etmenin rahatlığını yaşayabilir, yeni düzeninizi hiç zorlanmadan kurarak işlerinize devam etmenizi sağlarız.
Koşulsuz müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu istanbul izmir evden eve nakliyat firmamız, beklentilerinizi istediğinizden daha güzel bir şekilde karşılamaya hazırdır. Siz de tüm bu ayrıcalıklardan yararlanabilmek için bizimle ile irtibata geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.