tr

İstanbul Eskişehir Nakliye

11.11.2022
783
İstanbul Eskişehir Nakliye

 İstanbul Eskişehir nakliye taşımacılık firmamız Kaplanlar Nakliyat olarak sektörümüzde evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, kamyon nakliyat, kamyonet nakliyat ve eşya depolama alanında hizmet vermekteyiz. Alanımızda uzun yıllar boyunca hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden çalıştık. İstanbul Eskişehir taşımacılık hizmetini günümüzde birçok kişi eşyalarını bir yerden başka bir yere taşımak için tercih etmektedir. Firmamızın yoğun talep aldığı hizmetler arasında yer almaktadır. Her gün firmamız bünyesinde bulunan araçlarımız İstanbul Eskişehir nakliyat hizmetini gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimize vermiş olduğumuz İstanbul Eskişehir evden eve nakliyat hizmetinde taşınacak olan eşyaların herhangi bir boy veya kilo kısıtlaması bulunmamaktadır. Hangi ağırlıkta veya hangi boy da eşyalarınız olursa olsun firmamız tarafından eşyalarınız nakliyesi gerçekleştirilecektir. İstanbul Eskişehir nakliye işlemleri firmamız bünyesinde bulunan uzman ekibimiz ile gerçekleştirilecektir. Tüm eşyalarınız İstanbul Eskişehir nakliyat firmaları olarak hizmetimiz gerçekleştirilirken sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

İstanbul Eskişehir Nakliye Fiyatları

İstanbul Eskişehir nakliye fiyatları birçok unsura göre değişiklik göstermektedir. Fiyatların değişmesine neden olan unsurları şu şekilde sıralayabiliriz:
Hizmeti gerçekleştirilecek olan evin odası sayısı, evin büyüklüğü, taşınması gereken eşya miktarı önemlidir.
Taşınacak olan eşyaların özellikleri (boyut ve ağırlık) gibi etkenler.
Araçların yakıt masrafları
İşçilik ücretleri
Taşıma sırasında asansör kullanımı
Eşyaların taşınacağı ev içerisinde eşya kurulumu
gibi birçok unsur nakliye işlemlerinin fiyatlarını etkileyebilmektedir. Firmamız olarak nakliye hizmetini sağlarken müşterilerimize en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

istanbul eskisehir nakliye

Eskişehir İstanbul Nakliye

İstanbul Eskişehir nakliye firmalarından bu hizmeti arıyorsanız ve bu hizmeti alacağınız profesyonel bir firma bulamadıysanız bizimle çalışabilirsiniz. Firmamız olarak 25 yıldır nakliyat sektörü alanına hizmet vermekteyiz. Ayrıca bu hizmeti sağlarken profesyonel ekibimiz ile süreci titizlikle yürütüyoruz. Firmamız olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir İstanbul’dan Eskişehir’e nakliyat firması olduk ve olmaya devam edeceğiz. Bizlerden almış olduğunuz nakliyat hizmeti sırasında eşyalarınız özenli bir şekilde paketlenir ve istediğiniz yere taşımaktayız. Böylelikle eşyalarınızı taşıma işlemi sırasında herhangi bir zarar almaması için gerekli tüm önlemler ekibimiz tarafından alınmaktadır.

İstanbul Eskişehir Evden Eve Nakliyat

Firmamızdan İstanbul Eskişehir evden eve nakliyat hizmeti alacak müşteriler iletişim numaralarından firmamızı arayarak süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca firmamızdan nakliye hizmeti alacak kişiler ile ön görüşme sağlanır. Bu ön görüşme sırasına eşyalar hakkında, evin adresi hakkında, eşyaların taşınacağı yer hakkında gibi birçok bilgi müşteriden alınır. Böylece nakliye işleminin gerçekleşeceği gün ve saat belirlenmektedir. Nakliye işleminin gerçekleşeceği zaman geldiğine ekibimiz taşınacak eşyalara uygun bir aracı seçer ve eşyaların teslim alınacağı adrese doğru yola çıkmaktadır. Ayrıca ekibimiz taşınacak eşyaları özenli bir şekilde ambalajlanmaktadır. Direkt olarak sarılmayacak  banyo dolabı, mutfak dolabı gibi eşyaları sökerek parçalar halinde paketleme işlemini gerçekleştirir. Böylelikle paketleme işlemi tamamlandıktan sonra nakliye edilecek eşyaları araçlara taşımaktayız. Bu taşıma esnasına eşyaların zarar görmemesine son derece dikkat edilerek taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Eşyaların taşıma işlemi gerçekleştikten sonra araç eşyaların taşınacağı yeni yere doğru yola çıkar.

Tekrar Kurma

Araç istenilen bölgeye vardıktan sonra artık eşyaların taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Eşyalar titizlikle taşındıktan sonra sökük biçime olan eşyalar tekrar birleştirilmektedir. Bunun yanı sıra beyaz eşyaların da kurulumu müşterimiz talep ederse ekibimiz tarafından titizlikle kurulmaktadır. İstanbul Eskişehir evden eve nakliye hizmetinin süreci bu aşamalar ile birlikte başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Nakliyat sektöründe uzun yıllar boyunca hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar boyunca verdiğimiz hizmetlerde her zaman alanında uzman kişilerle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Firmamız olarak her zaman profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetler sonrasında müşterilerimizin bizlere vermiş olduğu geri dönüşleri her zaman önemsedik. Firmamız olarak kurulduğumuz günden itibaren her zaman müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tuttuk.
İstanbul Eskişehir nakliyat hizmetini sağlarken firmamız olarak her zaman en uygun fiyatları sunduk. Her zamanda bu hizmeti müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Firmamız her zaman müşteriden yana olduğu için fiyat konusunda hiçbir zaman yüksek fiyatlar müşteriden talep etmedik. Bu sayede firmamız ile çalışan kişiler, alacağı hizmet karşılığında ödediği paranın hakkını alacağından  emin olmaktadır.
Sizlerde eğer İstanbul Eskişehir nakliye firması arıyorsanız, profesyonel bir şekilde çalışan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarından 7/24 olarak firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Böylece aklınıza takılan soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.