tr

Beylikdüzü Nakliye Kamyonet

14.03.2024
6.119
Beylikdüzü Nakliye Kamyonet

Beylikdüzü nakliye kamyonet hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz en iyi fiyatlar için bizi arayabilirsiniz. Bölgeye yakın olduğumuzdan çok hızlı bir şekilde araç gönderebiliriz. Ayrıca taşıma personeli ihtiyaçlarınıza da yardımcı oluyoruz. Eşya taşıma konusunda uzman 25 kişilik ekibimiz bulunmaktadır. 7/24 hizmet almanız mümkün. Konusunda uzman ekibimiz ve sorunsuz araçları olan bir nakliye firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü kamyonet nakliye hizmetinde size hizmet vermeye hazır, endüstri bilgisine sahip profesyonellerden oluşan bir ekibimiz var. İsterseniz araç kiralayıp yükünüzü kendiniz taşıyabilir, isterseniz kusursuz bir taşıma hizmeti için bizden personel talep edebilirsiniz. Eşyalarınızın ambalanmasından tutunca, mobilya ve beyaz eşya montajları dahil her konuda destek veriyoruz. Uygun fiyat ve kalite politikamız gereği İstanbul başta olmak üzere birçok ilde nakliye hizmeti sunuyoruz. Ulaşımda siz değerli müşterilerimize profesyonel ve sorunsuz hizmet vermek için buradayız.

Beylikdüzü nakliye kamyonet telefon numaramız 0545 935 35 52′ dir. Bizlere 7 gün 24 saat bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Nakliye Kamyonet Firması

Size kaliteyi getiren endişesiz ve zamanında teslim Beylikdüzü nakliye kamyonet firmalarından Kaplanlar Nakliyat olarak parça eşya taşıma hizmetleri sunuyoruz. Filomuz ve güvenli kargo teslimat garantimiz, sorunsuz sevkiyat hizmetimiz ile sizlerleyiz.
Profesyonel kadro ve son teknoloji ekipmanlar, kamyonet taşımacılığı ile ilgili gerekli belgelerimiz mevcuttur. Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen yeterlilik belgeleri ile sizlere sorunsuz hizmet veriyoruz. Beylikdüzü kamyonet kiralamada küçük, orta ve büyük boy araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımız kamyon, kamyonet ve panelvan sınıfındadır. Her görevde tecrübe sahibiyiz. Sadece bu bölgede değil. Aynı zamanda İstanbul nakliye kamyonet hizmetimiz ile tüm bölgelere talep ettiğiniz durumlarda en kısa sürede nakliye aracı gönderiyoruz. Bölgemiz dâhil tüm adreslerde, şehir içi ve şehirler arası en uygun Beylikdüzü kamyonet nakliyat işi yapmaktayız. Sektördeki 25 yılı aşkın tecrübemiz ile sorunsuz taşıma işlemleri için bize güvenebilirsiniz.

Talep etmeniz halinde, yük ve eşya taşıma kamyonet hizmetinde aynı zamanda eşyalarınızın yüklenmesi ve boşaltılması için profesyonel bir ekip sağlıyoruz. Gönderdiğimiz tüm personelimiz eşya taşıma konusunda deneyimlidir. Eşyalarınız taşıma sürecini bizim şirketimiz ile birlikte güvenle tamamlayacağınızın garantisini vermekteyiz. Sizler için kurduğumuz profesyonel ekibimizle birlikte eşyalarınızı sizden nasıl teslim aldıysak yeni adresinizde aynı düzen ve hassasiyetle teslim edeceğiz. Yaptığımız tüm çalışmalarda memnuniyet garantisi vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Detaylarımızı bu makaleden okuyabilirsiniz.

beylikdüzü nakliye kamyonet

Beylikdüzü Kamyonet Nakliye

Her zaman kalite standartlarının üzerinde iyi bir ekip ile çalışıyoruz.  Beylikdüzü şehir içi nakliye hizmetinde aşağıdaki niteliklerin tümüne sahiptir.
Küçük kamyonet nakliyat size rehberlik ettiğimiz tüm araçlar şirket adımıza kayıtlı araçlardır.
Sizlere en güvenilir hizmeti vermek için bakımıyla bire bir ilgilendiğimiz araçları kullanmakta ve hiçbir şekilde farklı kişi veya kurumlara ait olan araçları kullanmamaktayız.
Tüm nakliye sürecini kendi şirketimiz üstlenmektedir.
Amacımız talebiniz aşamasında elimizdeki bilgiler doğrultusunda ürününüze en uygun araç ve ekibi göndermektir.
Yeni nesil ve yeni araçlarla çalışıyoruz. Bu sayede nakliye sırasında sizi hayal kırıklığına uğratmayacağız.
Bu sebeple araçlarımız kapalı kasa sistemine sahiptir.
Kasanın içi eşya taşımak için tasarlanmıştır.
Eşyalarınızı zarar görmeden yükleyip boşaltmanız için merdiven sistemimiz mevcuttur.
Beylikdüzü kamyonet nakliye hizmetinde taşıma araçlarımız her türlü eşyanın taşınmasına uygun gerekli tüm resmi belge ve belgelere sahiptir.
Küçük kamyonet nakliye fiyatları taşınacak eşyaların miktarları ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra eşyalarınızın gerekli olan hassasiyetine, taşınacak adresler arası mesafeye göre araç gönderiyoruz. İhtiyaca göre gönderilen araç sınıfı kamyonet nakliye ücretlerini etkileyen esas faktörler içindedir. Beylikdüzü kamyonet taşımacılığında sizler için en iyi hizmeti vermedik ve memnuniyetinizi sağlamak bizlerin temel amaçlar arasında yer almaktadır. Her daim kendimizi geliştirmekte ve işimizi profesyonel hale getirmekteyiz.

Beylikdüzü Şehir içi Nakliye Ücretleri

Beylikdüzü kamyonet nakliye ücretlerini hesaplarken gelecek olan kamyonetin boyutu ve gideceği mesafe oldukça önemlidir. Hizmette extra istekleriniz; marangoz personeli, taşıma personeli, ambalajlama ve kolileme işlemleri fiyatı arttıran diğer faktörlerimizdir. Ortalama şehir içi fiyatlandırmamız aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Dilediğiniz zaman ucuz nakliye kamyonet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Oda Sayısı Beylikdüzü Nakliye Fiyatları
Kısa Mesafe (0-10 km) 500-1000
Orta Mesafe (15-30 km) 1000-2000
Uzun Mesafe (30-70 km) 2.000 – 5.000
Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Halime Şimşek dedi ki:

    Gayet uygun fiyatlı. Beylikdüzü kamyonet nakliye hizmetini sorunsuz ve kusursuz olarak yaptılar. Kuşkusuz güvenebilirsiniz.

  2. Nagihan Karakuş dedi ki:

    Beylikdüzü kamyonet nakliye hizmeti ile şehir içinde eşyamı taşıdılar. Dedikleri saatte gelip güzel paketleyip yeni evime yerleştirdiler. Dürüst insanlar. Güvenebilirsiniz.