tr

İstanbul Ambar

12.12.2022
819
İstanbul Ambar

İstanbul ambar kargo işi söz konusu olduğunda; faaliyete ilk olarak geçtiğimiz 2004 yılından beri aldığımız her işi başarıyla ve müşterilerimizin devamlı memnuniyetini kazanacak şekilde tamamlamamızdan ötürü isim yapmış Kaplanlar Nakliyat olarak, bize emanet ettiğiniz gönderilerinizi en kısa sürede yerine ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.  Yaptığımız her işin hakkıyla yerine getiriyoruz. Bundan emin olarak gönlünüzü ferah tutabilirsiniz.

Kendimize nasıl bu kadar rahat mı güveniyoruz? Çünkü, bu alanda faaliyet gösterdiğimiz 25 yıl boyunca üstün kalitede ve müşterilerimizin bütçelerine uygun hizmet sunma ilkemizden hiç bir zaman ödün vermedik. Bu kararlılık ve Ambar kargo İstanbul firmamız bünyesinde çalışan deneyimli personelimiz sayesinde, ne sizi ne de kendimizi asla yüzüstü bırakmadık.

Türkiye’nin her bölgesine çalışmaktayız. Özellikle Ankara, İzmir, Bursa, İnegöl, Konya, Mersin, Bodrum, Antalya gibi bölgelere günde iki kez, diğer bölgelere ise günde bir kez seferlerimiz olmaktadır.

Sanki bir İstanbul Ambar nakliyat işiniz için,bunu hakkıyla yerine getirecek bir firma aradığınızı görür gibiyiz. O halde hiç çekinmeyin ve sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak, bizimle derhal bağlantıya geçin ve işiniz hakkında konuşalım. Sizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

istanbul ambar

Ambar Kargo İstanbul

Ambar kargo firmaları arasından olan Kaplanlar Nakliyat olarak en iyi hizmeti sunuyoruz. Başarıyla hizmet vermiş olduğumuz süre boyunca, müşterilerimizden pek çok konu hakkında soru sorulmuştur. Bu sorulan sorularda en çok merak edilen konulardan birisinin de, firmamız olarak hizmetlerimizin fiyatlandırmasını hangi kriterlere göre yaptığımızdır.
Hizmetlerimizi fiyatlandırırken dikkate aldığımız kriterlerimiz, aşağıda belirtildiği gibidir.
-Taşınacak eşyanın miktarı , nitelikleri ve ağırlıklarını
-Eşyaları taşımak için kullanılacak aracın katetmesi gereken mesafeyi
-Taşıma işi için sarf edilecek işçilik ve yakıt masrafları
-Talep edilmesi halinde gerçekleştirilecek ek hizmetler. (asansör kurulması, eşya paketlenmesi ve eşyaların yeni mekana yerleştirilmesi gibi)

Hizmetlerimizin fiyatlandırması hakkında daha detaylı bilgi edinmek istemeniz ya da kafanızı kurcalayan herhangi bir başka konu hakkında konuşmak istiyorsanız, bize ulaşın. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerini gönül rahatlığıyla kullanın ve size yardımcı olmaya can atan personelimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Ambar Fiyatları

Kaplanlar Nakliyat; ambar İstanbul firması olarak işlerimiz kapsamında, müşterilerimize sunduğumuz pek çok hizmetimiz mevcuttur. Peki; bir işinizde bizi seçmeniz durumunda, çalışma sürecimiz nasıl ilerliyor? İstanbul ambar fiyatları nasıl hesaplıyoruz? Gelin ve buna birlikte, aşağıda verildiği şekilde kısaca bir göz atalım.

-Müşteri bizimle iletişime geçer. Ve taşınmasını istediği eşyalar ile alakalı bilgileri, eşyaların taşınacağı mesafeyi ve adres bilgileri gibi iş için gereken bilgileri bize sağlar.
-Aynı zamanda müşterimizin bulunduğu binanın da şartlarına göre; asansör hizmetimizden yararlanmayı isteyip istemediklerini öğreniriz. Aynı zamanda cevaba göre ekipmanlarımızı ve araçlarımızı hazırlamaya başlarız.
-Eşyalarınızın sigortalanması, paketlenmeleri ve mobilyalarınızın demonte-yeniden montaj işlemleri gibi size olan zahmeti en aza indirgeyecek olan ek hizmetlerimizden (söz konusu hizmetler ek ücrete tabidir) yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.
-Karşılık görüşmelerimiz sonrasında bütün ayrıntılarda anlaşılması durumunda size en uygun fiyat teklifi sunarız. Ve kabul etmeniz durumunda, deneyimli ekiplerimiz ve araçlarımız bize vermiş olduğunuz adrese giderek çalışmaya başlarız.

İstanbul ambar kargo fiyatları hakkında kafanızı kurcalayan bir konu varsa bize sorun. Aynı zamanda gönül rahatlığıyla sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle istediğiniz zaman bağlantıya geçebilirsiniz.

ambar kargo istanbul

İstanbul Tuzla Zeytinburnu Ambarı

İkitelli ve Zeytinburnu, Tuzla gibi İstanbul genelinde hizmet sağlayan şubelerimizin sayısı oldukça fazladır. Yeni hizmete başlayan bir diğer şubemiz ise İstanbul Ambarı Yenibosna şubemizdir. Şubelerimizin sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanmayı düşünüyorsanız size bir telefon kadar yakınız. Öyleyse fırsat ve ayrıcalıklar hakkında daha detaylı olarak bilgi edinmek istiyorsanız bizi takip edin. Hiç durmayın hemen sizinle çalışmak için can atan ekiplerimizle iletişme geçin! Aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetlerini belli ettiği ambar kargo yorumlarımızı okuyun ve en doğru kararı verin.

Neden Bizimle Çalışmalısıız

Faaliyete ilk olarak geçtiğimiz 2004 senesinden beri geçen süre boyunca bize güveninizi boşa çıkarmadık. Emanet ettiğiniz her türlü İstanbul Nakliye ambarı işini, gerek müşterilerimize üstün kalitede sunduk. Daima keselerine uygun olarak gerek ise onları memnun edecek şekilde başarıyla tamamladık. Bu başarımızda, ilkelerimizin payı olduğu kadar, şüphesiz ki deneyimli personelimizin de payı oldukça önemli. Hem ilkelerimize hem de deneyimli personelimize güvenerek bizi seçeceğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Ee? Hala niye bekliyorsunuz?  Sitedeki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşın. Ve ambar kargo İstanbul hizmetinde sizin için iş yapmayı sabırsızlıka bekleyen ekiplerimizle tanışmaya başlayın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.