Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Avcılar Eşya Depolama Firması ve Fiyatları

Kaplanlar evden eve nakliyat firması olarak profesyonel Avcılar eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

Kiralık eşya deposu hizmeti ile birlikte Avcılar nakliyecileri arasında profesyonel, kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşımacılığı işlemlerinizi şehir içi ve şehir dışı Türkiye'nin dört bir yanına gerçekleştiriyor, dilerseniz eşyalarınızı kiralık eşya depolarımızda muhafaza altına alıyoruz..

Yıllardan bu yana kazandığımız tecrübemiz ile nakliye işlemlerinizde eşyalarınızı koruma altına alarak ambalajlıyor, sökülmesi gereken masa, mobilya, ünitelerinizin söküm işlemlerini yapıyor ve istediğiniz yerde kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz..

Avcılar Eşya Depolama Hizmet Bilgisi

Eşyalarınıza gözünüzün arkada kalmayacağı bir depoya mı ihtiyacınız var?

Profesyonel ekibimiz ev eşyalarınız, ofis malzemeleriniz veya saklanması gereken diğer eşyalarınızı kirlenme ve zarar görme ihtimaline karşı ilk olarak ambalajlama & koruma işlemlerini yapıyor, mobilyalarınızı söküyor, İstanbul Hadımköy'de bulunan depolarımıza götürüp her müşterimize ayrı olarak dizayn edilmiş olan güvenli depolarımızda saklıyoruz. Beylikdüzü kiralık eşya depolarımız, eşya depolamaya en uygun şekilde tasarlanmış ve her müşterimiz için ayrı konteinerlerden oluşmaktadır. Her bir depo 2.30x1.70x130 ölçülerinden oluşmakta, 1+1 bir daire için 3, 2+1 bir daire için 4 adeti yeterli olmaktadır. Siz ne zaman isterseniz ekibimiz eşyalarınızı istediğiniz yere getirmekte ve kurulumlarını yapmaktadır.

Avcılar Kiralık Eşya Deposu Özellikleri

Depolarımız 230x170x130 ölçülerinde veya isteğinize uygun olarak farklı ebatlardan oluşabilmektedir.

Depo fabrikamız üstü kapalı, 7-24 kamera sistemi ile izlenmekte ve alarm, bekçi sistemiyle korunmaktadır. Rutubet, nem, haşere gibi bütün kötü koşullardan korunmaktadır. Eşyalarınız depomuzda kaldığı süre boyunca sigortalıdır. Depolarımız aylık olarak kiralanmakta, istediğiniz zaman süresi uzatılabilmektedir.


Avcılar Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

ve

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizlere

0545 935 35 52

numaralı telefondan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
Hizmetlerimiz