Avcılar Evden Eve Nakliyat

13.03.2024
14.086
Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat firmaları arasından Kaplanlar Nakliyat olarak profesyonel bir şekilde ev taşıma, kamyon & kamyonet nakliyesi, şehir içi ve şehirler arası parça eşya taşıması ve eşya depolama gibi hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimizde Avcılar nakliye firmalarından farklı olarak ücretsiz yol sigortası, eşya koruma ve marangozluk hizmetlerimiz ile her zaman kaliteyi ve memnuniyeti üst düzeyde tutmaktayız. Konusunda uzman personel çalıştırmakta, müşteri memnuniyetine daima önem vermekteyiz. Personellerimiz taşıma, ambalajlama ve marangozluk konusunda eğitimli ve oldukça deneyim sahibidir. Avcılar nakliyat firması olarak sektörde ki 15 yılı aşkın tecrübemiz ile taşıma işlemlerini kusursuz şekilde tamamlıyoruz. Bu sayede en çok tercih edilen firmalar arasında başta geliyoruz.

Avcılar nakliyecileri arasında sunduğumuz uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetimiz ile bize güvenen insanların taşımacılık işlerini en iyi şekilde yerine getirdik. Sizde Kaplanlar Nakliyat’ın en uygun avcılar evden eve nakliye fiyatlarından bilgi sahibi olmadan tercihinizi yapmayın. Sektördeki tecrübemiz ile asla sorunlarla karşılaşmazsınız. Bu sayede Avcılar evden eve taşımacılıkta bize gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz..

Unutmayın iyi bir kurumsal nakliye firması ile çalışmak sizi taşınma sürecindeki bütün sorunlardan koruyacaktır.

Size uygun en iyi avcılar evden eve nakliye ücretleri ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizde ki birinci önceliğimiz sizin memnuniyetiniz.!

Avcılar Nakliyat

Avcılar nakliyat şirketlerinden ayrıcalığımız bünyemizde uzman ve eğitimli taşıma personelleri ve marangozlar ile çalışmamızdır. Marangoz personellerimiz sökülmesi gereken mobilyalarınızı söküp yeni evinizde isteğiniz doğrultusunda kurmaktayız. Bütün eşyalarınızı koruma altına alarak ambalajlı bir şekilde taşıyoruz. Avcılar nakliyat şirketlerinden olarak kalın ambalaj malzemelerini tercih ederek eşyalarınızda üst düzey bir koruma sağlıyoruz. Gerektiğinde dört kata kadar ambalajlama işlemi uygulanmaktadır. İyi ambalajlanmış bir ürünün zarar görme ihtimali oldukça düşer. Eşyalarınız büyük bir titizlik ve hassasiyet ile yeni evinize taşınıyoruz. Avcılar nakliyat hizmetinde yeni evinizde beyaz eşyalarınız dahil, televizyonunuza kadar tüm elektronik eşyalarınızın kurulumlarını yapıyoruz. Avcılar evden eve nakliyat tavsiye niteliğinde bir firma olarak, hizmetinde eski eviniz nasıl ise yeni evinizde aynı şekilde kuruluyor. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalıyor.

Evden eve taşımacılık işlemlerinde personellerimiz konusunda en az 3 yıllık deneyim sahibi ve ustalık seviyesindedir. Yaptıkları işi layıkıyla ve özen göstererek yapmayı prensip edinmişlerdir. Düzenli olarak eğitimleri vererek iş kalitesinin daima en iyi olması amaçlanmaktadır. Müşteriye saygı ve disiplin bizim önceliğimizdir. Bunu öncelik olarak bilerek kusursuz müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz.

Kısacası Kaplanlar Nakliyat olarak Avcılar evden eve taşımacılık hizmetinde işin başından sonuna kadar işimizi en iyi şekilde yapıyor, taşınma sürecini en hızlı ve en güvenli şekilde tamamlıyoruz.

avcilar evden eve nakliyat

Avcılar Nakliye Hizmet İçeriği

Ücretsiz Expertiz Hizmeti

(Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Hesaplamak İçin)

Avcılar evden eve nakliyat fiyatlarını belirlemek ve taşınma günü herhangi bir aksaklıkla karşılaşmamak için ön keşif yapıyoruz. Taşınacak olan eşyaları, binanın asansör & merdiven durumunu kontrol etmekteyiz. Bu sayede detaylı bir iş planlaması yapıyoruz. Yapılacak olan işlemler hakkında müşterilerimizi açıkça bilgilendiriyoruz. Aynı zamanda varsa extra taleplerini ve ev taşıma fiyatları gibi tüm sorulara cevap veriyoruz. Dürüstlükten hiç bir zaman ödün vermiyoruz. Avcılar nakliyat firmaları arasından Kaplanlar Nakliyat olarak, hizmetinde her şeyi baştan konuşarak anlaşmamızı yapıyoruz. En iyi evden eve nakliyat firması ile çalıştığınızı hissedeceksiniz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Ambalajlı Taşıma Hizmeti

Ev eşyalarınızı herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden, korumak için tarafımızdan kusursuzca paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirmekteyiz. Bir çok nakliyeci Avcılar firmaları gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz. Böylelikle bu iş için özel olarak üretilen ambalaj malzemelerini tercih ediyoruz. Bir kat değil, gerektiğinde 3 kata kadar sarıyoruz. Eşyalarınızı ağırlığı, apartman merdiven ve asansör durumlarına göre özel olarak paketliyoruz. Ambalajlanması neticesinde eşyaların kirlenmesi & zarar görmesi gibi ihtimalleri oldukça düşüyor. Profesyonel bir ambalajlama taşıma kalitesini doğrudan etkilemektedir. Avcilar evden eve nakliyat hizmetinde uzman olan firmamız ile taşınmanız neticesinde eşyalarınız büyük bir özenle ambalajlanacak ve bunun için ek bir ücret talep edilmeyecektir.

Avcılar Eşya Taşıma Sistemi

Avcılar eşya taşıma hizmetinde getirdiğimiz çalışanlarımız konusunda gerçekten uzman.. En iyilerini kadrolarımıza dahil ediyor ve onlara müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu ve bizim için ilk sırada geldiği öğretiyoruz. Bu bilinçte olan personellerimiz eşyalarınızı büyük bir titizlikle taşıyor. İşlerinde olan en az 3 yıllık deneyimli ile nasıl çalıştıklarına siz de inanamayacaksınız. Avcılar evden eve nakliyat şirketleri arasından Kaplanlar Nakliyat olarak işlemlerde gerektiği yerlerde eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükleriz.  Ardından yolculuğa başlarız. Dizilme işlemi de bir o kadar önem arz etmektedir. Evden eve taşıma hizmetinde iyi dizilemeyen eşyalar kamyon hareket halinde iken yerlerinden oynayabilir ve zarar görebilir. Veya çok sıkıştırılan eşyalar sıkışmanın getirdiği baskı neticesinde hasar görebilir. Bu gibi sürprizler ile karşılaşmamanız için nakliye Avcılar firmamız ile çalışmanız büyük bir önem arz etmektedir.

Kurulum Montaj Hizmeti

Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda evinize dizmekteyiz. Mobilyalarınız, masa ve gardroplarınızı marangozlarımız sizin isteğiniz doğrultusunda kurarlar. Uzman bir ekip tarafından yapılması gereken bu işlemler bilgisiz kişiler tarafından yapıldığında mobilyaların yıkılma, kapılarının düşme ve takılma gibi sebepleri olmaktadır. Siz siz olun çalışacağınız firmayı büyük bir hassasiyet ile seçin. Şehir içi evden eve nakliyat Avcılar hizmetinde yeni evinizde beyaz eşyalarınızın ve anlaşmanız dahilinde avizelerinizin montajları yapılır. Eviniz hazır hale getirilir. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır…

Avcılar Evden Eve Nakliye Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Kaplanlar Nakliyat olarak, Avcılarda evden eve nakliyat hizmetlerimizin fiyatlandırmasını; müşterilerimizin taşınmasını istediği eşyaların türüne, miktarına, nakledileceği katların yüksekliği, nakledilecek eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzeme, nakliye işleminin yapılacağı bölgenin mesafesi ve çalışan sayısına göre hesaplıyoruz. Avcılar nakliye hizmetinde bir çok değişken olduğundan net bir tutar belirtmek mümkün değil. Hızlı bir fiyatlandırma için müşterilerimizden eşyaların resimlerini talep ediyor ve dakikalar içerisinde Avcılar nakliyat fiyatları teklifimizi sunuyoruz. Bu sayede taşıma işlemlerinde sürprizlerin önüne geçiyor en uygun araç ve personel sayısı ile geliyor ve hizmetin kaliteli olmasını sağlıyoruz.

Avcılar Eşya Depolama Hizmetimiz

Dilerseniz eşyalarınızı güvenli depolarımızda saklıyor, onları emanet olarak alıyoruz. Depolarımız standartların çok üzerindedir. Küften, nem, haşere gibi bütün olumsuzluklardan arındırılmıştır. Kameralı ve güvenlidir. Ayrıca sigortalı bir şekilde muhafaza edilmektedir. Her müşterimizin eşyası kendisine ait özel odada tutulmaktadır. Üç çeşit boyutta oda türümüz mevcuttur. Eşya miktarınıza göre en uygun odayı aylık olarak kiralayabilirsiniz. Kira öder gibi aylık ödeme yapıyorsunuz. Dilediğiniz zaman eşya getirip, götürebiliyorsunuz. Tüm eşyalar kayıt altında tutularak şeffaf bir yönetim sistemi uygulanıyor. Hizmetlerimizden kesinlikle memnun kalacaksınız. Üstelik siz ne zaman isterseniz eşyalarınızı istediğiniz haneye taşıyor, yeniden kurulumlarını yapıyoruz.

Avcılar Şehirler Arası Nakliyat

Avcılar şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınızı Türkiye’nin her bölgesine uygun fiyatlar ve çok kısa bir zaman içerisinde ulaştırıyoruz. Tıpkı Avcılar şehir içi nakliyesinde olduğu gibi ambalajlama, marangozluk ve taşıma personeli hizmetimiz vardır. Tipik bir avcılar şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınıza fiyatlandırılma çalışması yaparız. Daha sonra belirtilen gün ve saatte personellerimiz ile taşınacak haneye gelmekteyiz. Sökülerek taşınması gereken eşyalar sökmekteyiz. Eşyaların zarar görmemesi için paketleme uygulamasını yapmaktayız. Avcılar nakliye hizmetinde paketleme işlemi tamamlanmasından sonra deneyimli personellerimiz eşyalarınızı aracımıza yükler. İstediğiniz şehre doğru yola çıkarız. Profesyonel evden eve nakliyat firması olarak yeni şehrinizde eşyalarınız evinize taşınır ve tüm mobilya & beyaz eşyaların kurulumları yapmaktayız. Avcılar şehirler arası nakliyat fiyatlarını hesaplarken gidilecek mesafe, eşya yoğunluğu taşınılacak katlar göz önünde bulundurmaktayız. Müşterimize daima en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Firmamız yuvanızı avcılar şehirler arası nakliye hizmeti ile en iyi şekilde taşıyacağından emin olabilirsiniz…

Avcılar Asansörlü Nakliyat

Yenilikçi teknolojileri takip ediyor ve uyguluyoruz. Avcılar asansörlü nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız çok daha güvenli ve hızlı taşınmakta. Kat yüksekliğiniz hiç fark etmiyor. Her kata ulaşabilen asansör sistemimiz mevcuttur. Asansör sistemi bir kamyonun arkasına kurulan bir sistemdir. Asansörlü sistem ile eşyalarınızı taşımak için öncelikle balkonlar tercih etmekteyiz. Balkon olmayan evlerde ise uygun bir odanın camını sökerek camdan kurulum yapıyoruz. ( Taşıma işlemi bittikten sonra camlar eski haline getirilmektedir. Eşyalar kamyondan asansör sisteminin eşya taşıma zeminine yüklenerek sistem tarafından evinize çıkarırız. Evinizde bulunan personellerimiz asansörlü sistemden gelen eşyalarınızı evinize çekerek yerleştirir. Çok hızlı ve güvenli bir taşıma olmaktadır. Kaplanlar Nakliyat Avcılar asansörlü evden eve nakliyat hizmetini en uygun fiyatla sunmaktadır. Avcılar asansörlü nakliye fiyatları için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

avcilar nakliyat

Avcılar evden eve nakliye firması olarak sunduğumuz avantajlar neler?

Çünkü; İlk olarak 2004 yılından beri Avcılar evden eve nakliyat firmaları arasındayız. Uzman personelimiz sayesinde her türlü evden eve nakliyat ihtiyacınız için siz müşterilerimize kaliteden ödün vermez. Uygun miktarda bir ücret karşılığında en iyi şekilde hizmet vereceğimizin garantisini veriyoruz.

Uzman Personel

Kaliteli Taşımacılık

Kusursuz Müşteri Memnuniyeti

Uygun Fiyat Politikası

Gerek yıllardır aldığımız her projeyi sorunsuz bir şekilde tamamlamamız; gerek ise bu işlerden memnun kalan müşterilerimizin değerlendirmelerinde de görebileceğiniz üzere, Kaplanlar Nakliyat’ı seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Tıpkı bugüne kadar bizlere güvenip stressiz bir taşıma hizmeti alan diğer müşterimiz gibi.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Avcılar’da nakliyat hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. Bu unsurlar, taşınma sürecinin sorunsuz ve güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için oldukça önemlidir. İşte Avcılar nakliyat hizmetinde dikkat edilmesi gerekenler:

  1. Lisans ve Sigorta Durumu: Nakliyat firması seçerken öncelikle firmanın lisanslı ve sigortalı olup olmadığını kontrol etmek önemlidir. Lisanslı ve sigortalı firmalar, yasal standartlara uygun hizmet sunarlar ve taşınma sırasında oluşabilecek herhangi bir zarara karşı koruma sağlarlar.
  2. Referans ve İncelemeler: Nakliyat firmasının daha önceki müşterileriyle olan deneyimlerini gösteren referansları ve online incelemeleri kontrol etmek faydalı olacaktır. Diğer müşterilerin deneyimleri, firmanın hizmet kalitesi hakkında önemli ipuçları verebilir.
  3. Fiyatlandırma ve Sözleşme: Nakliyat hizmeti almadan önce fiyatlandırma konusunda net olmak ve yazılı bir sözleşme imzalamak önemlidir. Sözleşmede taşınacak eşyaların listesi, taşıma tarihi, ücretler ve ödeme koşulları gibi detaylar net bir şekilde belirtilmelidir.
  4. Eksper Hizmeti ve Fiyatlandırma: Avcılar nakliyat firmaları genellikle ücretsiz eksper hizmeti sunarlar. Eksper, taşınacak eşyaları inceleyerek doğru bir fiyatlandırma yapar. Bu nedenle, firmalar arasında karşılaştırma yaparken eksperin incelemesi ve verdiği fiyat teklifine dikkat etmek önemlidir.
  5. Paketleme ve Ambalajlama: Eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için uygun ambalajlama ve paketleme önemlidir. Nakliyat firması seçerken, eşyaların nasıl ambalajlanacağı ve korunacağı konusunda detaylı bilgi almak önemlidir.
  6. İletişim ve Destek: Avcılar nakliye sürecinde iletişim ve destek oldukça önemlidir. Seçilen firmaya ulaşılabilir olup olmadığını kontrol etmek, taşınma sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşıldığında çözüm bulmak açısından önemlidir.
  7. Taşınma Günü Planlaması: Taşınma günü planlaması, tüm detayların düşünülerek organize edilmesini gerektirir. Nakliyat firması ile taşınma günü planlaması ve iş akışı hakkında net bir şekilde iletişim kurulmalı ve taşınma günü için gerekli hazırlıklar önceden yapılmalıdır.

Avcılar’da nakliyat hizmeti alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında güvenilirlik, kalite ve iletişim gelir. Bu unsurlara dikkat edilerek doğru nakliyat firmasının seçilmesi, taşınma sürecinin sorunsuz ve güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Sıklıkla Sorulan Sorular 

En iyi Avcılar şehirler arası nakliye firmalarından hangisi benim ihtiyacımı daha iyi karşılar ? Aklınıza gelecek ilk seçeneklerden bir olan evden eve nakliye firmaları arasından Kaplanlar Nakliyat olarak, faaliyet gösterdiğimiz 25 yıl boyunca müşterilerimizden bize faaliyetlerimiz hakkında pek çok türde soru sorulmuştur.

Avcılar Sigortalı Nakliyat Hizmetiniz Var Mı?

Elbette. Kaplanlar Nakliyat olarak; müşteri memnuniyetine ve kaliteli bir şekilde iş yapmaya verdiğimiz önemden tanınırız. Ayrıca müşterilerimizin taşınmasını istedikleri eşyaların türüne bağlı olarak değişmektedir.  Pek çok türde ve fiyat seçeneğinde sigortalı bir biçimde eşya taşıma hizmetimiz mevcuttur. Sigortalama hizmeti iki şekilde oluşmaktadır. Eşyanın kamyon üzerinde seyir halinde iken oluşabilecek hasarlara karşı bir diğeri ise elemanların taşıma esnasında eşyalara verebileceği hasara karşı olmaktadır. Bu iki sigortalama hizmeti birbirinden farklıdır. Aynı zamanda Avcılar nakliyat ekibi müşteri talebi halinde bu hizmetler ile fiyat çalışması yapacaktır. Eşyalarına değer veren müşterilerimizin mutlaka yararlandığı bu hizmetimiz sayesinde, eşyalarınız oldukça güvende. Böylece Kaplanlar Nakliyat olarak bunun sözünü size veriyoruz. Ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.

Kaplanlar Nakliyat Çalışanları Ne Kadar Deneyimli?

Evet. Kaplanlar Nakliyat olarak; müşteri memnuniyetini ve üstün kaliteyi ilkelerimizden tutuyoruz. Bundan ötürü, firmamızın çalışanlarının , alanlarında uzman olan kişilerden oluşması bizim için oldukça önemlidir. Avcılar evden eve nakliyat hizmetinde süreç boyunca herhangi bir sorun olmadan halledilmesini profesyonellik ister. İşinizi gönül rahatlığıyla Avcılar nakliye firmamızın deneyimli personellerine bırakabilirsiniz. Çünkü personellerimiz konusunda en az 3 yıllık deneyime sahiptir ve işlerini en iyi şekilde yaparlar. Böylelikle taşıma hizmetinde profesyonelce organize olarak hizmetin süresi oldukça kısalır. Güvenli bir taşıma hizmeti için personelin bilgisi oldukça önemlidir. Bilgili ve deneyimli personellerin hata yapma ihtimalleri oldukça düşüktür.

Bilgilendirme ve İletişim Hizmetleri Nasıl Çalışıyor?

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz büyük önemden ötürü, müşterilerimiz ile olan iletişimimiz de büyük önem taşımaktadır.

Bu yüzden, Avcilar nakliyat firmamıza istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulabilecekleri telefon, whatsapp ve e-mail iletişim bilgilerinin olduğu bir bölüm oluşturduk.

Avcılar evden eve nakliyat ile alakalı kafanızı kurcalayan herhangi bir detay olsun gerek ise diğer hizmetlerimiz hakkında öğrenmek istedikleriniz olabilir. Söz konusu iletişim bilgilerini kullanarak bize istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Daha hızlı bir fiyat çalışması için eşyalarınız resimlerini WhatsApp yolu ile iletmeniz gerekmektedir. Böylece eşyalarınız için en uygun araç ve personel sayısını belirleriz.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Ayşe duran dedi ki:

    Çalışanlar çok efendi ve saygılı. Hiç bir eşyanız zarar görmedi, mobilyalarınız gayet iyi kuruldu. Tavsiye ederim.