tr

Avcılar Eşya Depolama

22.07.2022
928
Avcılar Eşya Depolama

Avcılar eşya depolama hizmetini güvenli ve sigortalı ve profesyonel sunmaktayız.

Kiralık eşya deposu hizmeti ile birlikte Avcılar nakliyecileri arasında profesyonel, kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşımacılığı işlemlerinizi şehir içi ve şehir dışı Türkiye’nin dört bir yanına gerçekleştiriyor, dilerseniz eşyalarınızı kiralık eşya depolarımızda muhafaza altına alıyoruz..

Yıllardan bu yana kazandığımız tecrübemiz ile nakliye işlemlerinizde eşyalarınızı koruma altına alarak paketliyoruz.  Aynı zamanda sökülmesi gereken masa, mobilya ve dolapların söküm işlemlerini yapıyor ve istediğiniz yerde kurulum işlemlerini gerçekleştiriyoruz.. Tüm taşıma de

Avcılar Eşya Depolama Hizmet Bilgisi

Eşyalarınıza gözünüzün arkada kalmayacağı bir depoya mı ihtiyacınız var?

Profesyonel ekibimiz ev eşyalarınız, ofis malzemeleriniz veya saklanması gereken diğer eşyalarınızı kirlenme ve zarar görme ihtimaline karşı ilk olarak ambalajlama & koruma işlemlerini yapıyor, mobilyalarınızı söküyor, İstanbul Hadımköy’de bulunan depolarımıza götürüp her müşterimize ayrı olarak dizayn edilmiş olan güvenli depolarımızda saklıyoruz. Avcılar kiralık eşya depolarımız, eşya depolamaya en uygun şekilde tasarlanmıştır. Avcılar eşya depolama hizmetinde her müşterimiz için ayrı odalardan oluşmaktadır. Her bir depo 2.30×1.70×130 ölçülerinden oluşmaktadır. 1+1 bir daire için 3, 2+1 bir daire için 4 adeti yeterli olmaktadır. Siz ne zaman isterseniz ekibimiz eşyalarınızı istediğiniz yere getirmekte ve kurulumlarını yapmaktadır.

Avcılar Kiralık Eşya Deposu Özellikleri

Depolarımız 230x170x130 ölçülerinde veya isteğinize uygun olarak farklı ebatlardan oluşabilmektedir.

Depo fabrikamız üstü kapalı, 7-24 kamera sistemi ile izlenmekte ve alarm, bekçi sistemiyle korunmaktadır. Bu sayede rutubet, nem, haşere gibi bütün kötü koşullardan korunmaktadır. Eşyalarınız depomuzda kaldığı süre boyunca sigortalıdır. Avcılar eşya depolama hizmeti aylık olarak kiralanmakta, istediğiniz zaman süresi uzatılabilmektedir.

avcılar eşya depolama

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.