tr

Gürpınar Evden Eve Nakliyat

23.07.2022
1.697
Gürpınar Evden Eve Nakliyat

Gürpınar evden eve nakliyat firması olarak, eşya taşımacılığı, şehirler arası nakliye, depolama,ofis taşıma hizmetlerini uygun fiyatlar ve profesyonel işçilik ile gerçekleştiriyoruz. Profesyonel çalışanlarımız, kusursuz müşteri anlayışımız ve uygun fiyat politikamız ile Gürpınar evden eve taşımacılık, asansörlü nakliye, şehirler arası taşımacılık gibi bir çok konularda da uygun çözümler üretmekteyiz. Taşınma sürecinin en iyi şekilde gerçekleşmesi için tüm planlamaları önceden yapıyoruz.Sizi taşınma sürecinde ki oluşabilecek tüm sorunlardan koruyoruz. Eşyalarınız ambalajlanarak paketleniyor ve profesyonel çalışanlar tarafından taşınıyor. Sökülüp kurulması gereken tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız uzman çalışanlarımız ile emin ellerde.

  Bize Gürpınar evden eve nakliye hizmetinde güvenebilirsiniz.

Gürpınar parça eşya taşıma fiyatları için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz…

Gürpınar evden eve nakliyat

Gürpınar Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Kaplanlar Nakliyat

Kaplanlar Nakliyat, Gürpınar ev taşıma işlerinde bugüne kadar sayısız projede görev almış ve hepsini kusursuzca yerine getirmiştir. Gürpınar nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi müşteri memnuniyeti anlayışıyla kaliteye önem vermemizdir. Gürpınar evden eve nakliyat başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Kaplanlar nakliyat, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar.

Gürpınar Nakliyat Hizmet İçeriği Nasıl İlerler?

Ücretsiz Ön Keşif Expertiz Hizmeti; Personellerimiz evinizi ziyaret ederek ön planlama yaparlar. Dilerseniz eşyalarınızın resim veya videosunu göndererek Gürpınar evden eve nakliyat hizmeti için çok daha hızlı teklif alabilirsiniz. Yapılacak işlemler anlatılır, fiyat çalışması sunulur. Teklifimizi kabul etmeniz dahilinde taşıma tarihinde aracımız ve ekibimiz kapınızda olur ve taşıma işleminiz başlar.

Ücretsiz Araç İçi Sigortalama Hizmeti; Eşya taşıma işlemlerinde en büyük sorun eşyalara gelebilecek zararlardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan ücretsiz olarak yapıyoruz. Araç içinde yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız ücretsiz sigortalıyoruz. Bu sayede araç içinde doğabilecek sorunlara karşı önlem almış oluyoruz.

Eşya Koruma Politikası, bu işlemde göz ardı edilmeyecek kısımdır. Gürpınar evden eve nakliyat hizmetinde herhangi bir darbeden, kirlenmeden korumak için paketliyoruz. İşin sonunda ambalajlar sökülerek eski haline getiriyoruz. Bir çok firma gibi naylon malzemeler kullanmıyoruz. Gürpınar nakliye firması olarak, bu iş için özel olarak üretilen kılıfları kullanıyoruz. Malzemeden kaçmıyor, eşyalarınızın güvenliği için en iyi ambalaj kalınlığını uyguluyoruz.

Taşıma işlemi, tecrübeli çalışanlarımız Gürpınar eşya taşıma işlemlerinde eşya asansörünü veya bina asansörünü (anlaşma şartlarına bağlı olarak) kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınızı özel olarak dizayn edilmiş aracımıza titizlikle diziyoruz. Uzman personellerin olması taşıma esnasında eşyaların zarar görmesini %99.9 oranında engeller.

Tekrar Kurma; eşyalarınız yeni evinize ulaştığında hiç vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda mobilya ve beyaz eşyalarınızın montajı yapılır. Eşyalar sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirmekteyiz. Tüm bu işlemler de eşya asansörünün kullanılması eşya güvenliği ve taşıma süresinde büyük etki eder. Yeni eviniz tıpkı eski eviniz haline getirildikten sonra işlemler sonlanır.Artık yeni evinizin keyfini sürme vakti. 🙂

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.