tr

Bakırköy Eşya Depolama

22.07.2022
763
Bakırköy Eşya Depolama

Bakırköy eşya depolama hizmetini, Kaplanlar Nakliyat olarak hizmete başladığımız 2004 yılından bu yana profesyonel, güvenli ve uygun fiyat prensibiyle sunmaktayız.

İş seyahati, ev tadilat veya uzun yurt dışı tatilleri gibi nedenlerden eşyalarınızı bir süre saklayabileceğiniz, gözünüzün arkada kalmayacağı Bakırköy kiralık eşya deposuna mı ihtiyacınız var? En doğru yerdesiniz.

Tüm nakliye, ambalajlama, taşıma işlemlerini tarafımızdan gerçekleştiriyor, müşteri memnuniyetinin en yüksek derecede olması için çalışıyoruz.

Tüm hizmetlerimiz de olduğu gibi Bakırköy eşya depolama hizmetinde de müşterilerimizin eşyalarına büyük bir önem veriyoruz. İşimizi her daim profesyonel bir şekilde yapıp, müşterilerimize ve eşyalarına en uygun koşulları oluşturuyoruz.

Kaplanlar Nakliyat olarak, tüm taşımacılık işlemleri dahil olmak üzere eşyalarınızı her müşterimiz için ayrı ayrı odalarda garantili, sigortalı ve uygun fiyatlı bir şekilde saklıyoruz. Üstelik bu odaların anahtarı sadece sizde bulunmakla beraber istediğiniz vakit eşyalarınızın bir kısmını veya tümünü alabiliyor veya biz profesyonel çalışanlarımız ile evinize kadar taşıyıp, kurabiliyoruz.

Bakırköy Eşya Depolama Süreci Nasıl İlerliyor?

Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşme neticesinde daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ve istediğiniz tarihte randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Belirtilen randevu günü ve saatinde profesyonel ve marangozlu bir taşıma ekibinizi hanenize gelir. Aynı zamanda sökülmesi gereken gardrop, masa, ünite gibi mobilyalarınız varsa bunların sökümünü yapıp, bütün eşyalarınızı ambalajlayarak koruma işlemini yapmaktayız.

Ambalajlanarak koruma altına alınan eşyalarınız büyük bir titizlik ve hassasiyetle size ayrılan odaya taşımasını yaparız.

Ayrıca Bakırköy eşya depolama hizmetinde sözleşmeniz yapılır ve aylık olarak ödeme işlemlerinizi başlatmaktayız.

Dilediğiniz zaman depomuzu ziyaret edebilir istediğiniz eşyayı alabiliyorsunuz. İsterseniz eşyalarınızı, profesyonel taşıma personellerimiz ile size bizde ulaştırabiliriz

Kaplanlar Nakliyat olarak; hizmetlerimiz profesyonellik, bilgi birikimi ve yılları aşkın tecrübemize dayanıyor. Bu sayede sizlere kusursuz hizmetler sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Taşımacılık ile alakalı daha detaylı bilgi için makalemize göz atın.

Eşya Deposunun Özellikleri

Bakırköy eşya deposu kapalı ortamlardan oluşmakta, eşyalarınız sigortalı ve garantili olarak muhafaza edilmektedir.

Eşyalarınızın zarar görmemesi açısından paketleme ve koruma işlemleri yapılarak muhafaza edilmektedir.

7-24 Kamera ve güvenlik sistemleri ile korunmaktadır.

Her müşterimiz için ayrı odalardan oluşmaktadır. Kapısı kilitlenip ve anahtarı sadece sizde olmaktadır.

Nem, küf, rutubet gibi kötü koşullardan tamamen arındırılmış alanlardır.

Aynı zamanda aylık olarak kiralaması yapılıyor, kaldığınız ayın ücretini ay sonu veya peşin olarak ödeyebiliyorsunuz.

Üstelik en uygun fiyatlar ile…

Bakırköy Eşya Depolama Fiyatları İçin Bizlere

Numaralı Telefondan 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz.

bakırköy eşya depolama

KAPLANLAR NAKLİYAT

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.