tr

Küçük Kamyonet Nakliye Fiyatları

24.08.2022
683
Küçük Kamyonet Nakliye Fiyatları

Küçük kamyonet nakliye fiyatları konusunda Kaplanlar Nakliyat olarak en uygun ücretleri sunarak, profesyonel hizmet sunuyoruz. Sabit bir fiyat bulunmamakla birlikte; nakliyenin mesafesi, eşyaların miktarı ve hizmette çalışacak personel sayısı küçük kamyonet nakliye ücretlerini belirlemektedir. Gerektiği durumda eşyaların fotoğrafları da istiyoruz. Sizden gelen bu fotoğraflar ile çalışanlarımız size özel bir teklif oluşturmaktadır.

Taşıma yapılacak yerler arasındaki mesafe ve eşyanın kaçıncı kattan taşınacağı, paketleme giderleri fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Verdiğiniz bu bilgiler sonucu sizin için seçilen aracın niteliğine ve eleman sayısına göre teklifler sunulmaktadır. Verilen teklifler her şey dahil tekliflerimizdir. Herhangi bir (şoför veya benzin vb) ekstra ücret talep edilmemektedir. Firmamız daima en uygun teklifleri sunmak için çalışmakta, kaliteden asla ödün vermemektedir.

Küçük Kamyonet Nakliye Hizmeti Detayları

Her hizmetimizde olduğu gibi küçük kamyonet nakliye hizmetimizde de taşıma elemanı, marangoz ustası gibi işinde profesyonel personellerimizi getirebiliyoruz. Uzman ekibimiz eşyanızın tüm taşıma, ambalajlama, mobilya kurulum ve beyaz eşya montajlarını yapabiliyor. İşinizin başından sonuna kadar itinalı bir şekilde çalışıyoruz.

Hizmetimiz ile ufak ya da büyük boyuttaki taşınması gereken eşyalarınızı uygun boyutta kamyonetlerimiz ile yapıyoruz. Ve daima çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Dilerseniz paylaşımlı eşya taşıma aracımız ile diğer müşterilerimizin eşyaları ile birlikte eşyanızı taşıtabilir nakliye hizmetini en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

küçük kamyonet nakliye

Kaplanlar Nakliyat Neden Tercih Edilmeli?

Kaplanlar Nakliyat, İstanbul’da faaliyet gösteren küçük kamyonet nakliye firmaları arasında en ön sıralarda yer alır. İşleriniz çok daha kolay, basit, güvenli ve uygun fiyata sağlanır.

Eşyalarınızı daima en iyi şekilde paketliyoruz. Profesyonel personellerimiz ile taşınacak eşyayı alındığı yerde 2-3 kata kadar ambalajlayıp çizilme ya da herhangi bir zarara karşı güvenceye alıyoruz. Bundan başka mobilyalar da sökülüp daha sonra B noktasında tekrar montajlanırlar. Çalışanlarımız taşıma süreci boyunca eşyalarınıza çok dikkatli davranır. Bu sebeple güvenilir bir taşıma firmasıdır. Küçük kamyonet nakliyat hizmetinde içinizi ferah tutabilirsiniz. Taşıma sürecinde Kaplanlar Nakliyat her daim yanınızda.Sizin için buradayız ve daima en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. İsmail Çakır dedi ki:

    Küçük kamyonet nakliyatta fiyatları gayet uygun, tercih edebilirsiniz.