tr

İstanbul Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

10.11.2022
484
İstanbul Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

İstanbul Tekirdağ evden eve nakliyat denilince en önde gelen firmalardan olmaktayız.
İstanbul’dan Tekirdağ’a nakliye hizmeti istiyorsanız veya tam tersi bir durumda bu hizmete başvurmanız gerekiyor.
Ülkemizin en kalabalık nüfuslu şehirlerinden biri olan Tekirdağ, bilhassa tarım ve turizm alanında ön plana çıkıyor. Haliyle buraya iş amacıyla yerleşenler çok oluyor. Tabii ki Tekirdağ eğitim, ulaşım, eğlence ve benzeri alanlardaki imkanları da son derece gelişmiş. İstanbul’a gelecek olursak, bu şehir zaten bir resmi olmayan başkenti adeta…
Sadece yurdumuz için değil, tüm dünya şehirleri arasında önemi çok büyük olan İstanbul, başlı başına bir ülke gibi… Dolayısıyla burada bir hayat kurmak isteyen ve bu amaçla başka şehirlerden İstanbul’a taşınmayı seçen yüz binlerce kişi mevcut.
İşte bu kişilerin ilk tercihlerinden biri olan Kaplanlar Nakliyat, modern teknolojileriyle tüm nakliye taleplerine yanıt veriyor. Uzman kadrosunun özveri işçilik anlayışıyla hareket ettiği firmamız, %100 oranında müşteri memnuniyetini buna borçlu.

İstanbul Tekirdağ Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

İstanbul Tekirdağ evden eve nakliyat sürecinin şu aşamalardan oluştuğunu söylemek mümkün olmaktadır:
Öncelikle bize başvuruyor, taşınması gereken eşyalarınızla ve evinizin büyüklüğüyle ilgili bilgi veriyorsunuz.
Asansör kullanmamıza gerek var mı? Bu sorunun cevabını da öğreniyoruz. Gerekiyorsa ücretsiz keşif için adresinizi ziyaret ediyoruz.
Evinizin büyüklüğü, eşya sayınız, eşyalarınızın hacmi ve özellikleri gibi detaylara istinaden bir nakliye planı hazırlıyoruz.
Süreç hakkında sizi bilgilendiriyoruz ve hangi etapta ne tür işlemler yapacağımızın ayrıntılarını aktararak onayınızı alıyoruz.
Kararlaştırdığımız gün ve saatte adresinizde oluyor, önceden size bildirdiğimiz ayrıntılara uygun olarak nakliye hizmetini yerine getiriyoruz.

istanbul tekirdağ evden eve nakliyat

İstanbul Tekirdağ Nakliye Fiyatları

Bu hizmette sabit bir fiyatlandırma bulunmuyor. Çünkü nakliye alanındaki ihtiyaçlar, beklentiler değişiklik gösteriyor. Hâliyle her müşterinin taleplerine yönelik bir fiyat politikası uygulamak önem taşıyor.
Fiyatlandırmaya etki eden faktörler ise şu şekilde karşımıza çıkıyor:
Kaç adet eşyanız mevcut?
Hangi nakliye hizmet çeşidine gereksinim duyuyorsunuz? (Asansörlü nakliyat, parça eşya taşıma, ofis taşıma, fabrika taşıma vb.),
Özel hassasiyeti gerekli kılan eşyalarınız var mı (Örneğin; büyük bir derin dondurucu gibi. Ya da kasa, piyano vs. eşyalar.),
İstanbul Tekirdağ Nakliye Sigortasının Kapsamı (Teminatlar),
Gidilecek uzaklığa göre hesaplanan mesafe ve yakıt masrafları,
İşçilik giderleri (Paketleme sırasında kullanılacak ambalajlama malzemeleri, koliler ve benzeri),
Ek hizmetler alıp almayacağınız (Meselâ; monte ve demonte yani mobilyaların sökülmesi. Ardından yeni evinize kurulması, tüm eşyaların bizim tarafımızdan paketlenmesi, eve yerleştirilmeleri gibi.)
İstanbul Tekirdağ evden eve nakliyat alanında en iyi fiyatın en üstün kalite ile buluştuğu firmamız, taleplerinizi kusursuz bir şekilde karşılamak için elinden geleni yapacaktır. Yenilikçi nakliye çözümleriyle isminden söz ettiren ve sektörünün lider firmalarından biri olarak varlık gösteren Kaplanlar Nakliyat, sizin için doğru tercih olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.