tr

İnegöl Ambar İstanbul

14.11.2022
619
İnegöl Ambar İstanbul

İnegöl Ambar İstanbul firmaları söz konusu olduğunda, gerek müşteri memnuniyetine ve keselerine uygun bir biçimde üstün kalitede hizmet veriyoruz. Bunun sayesinde Kaplanlar Nakliyat olarak; bizi seçmeniz durumunda herhangi bir pişmanlık yaşamayacağınıza, aksine bizden oldukça memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Neden mi?
Çünkü bizlere güvenle teslim ettiğiniz eşyalarınızı; hem yükleme esnasında tek bir kamyona yükleyerek sizin tasarruf yapmanızı sağlıyoruz. Hem de her bir eşyanızı barkodlayarak, diğer eşyalar ile karışmasını önlüyoruz. Eşyalarınızı sigortalama hizmetimizden de bahsetmişmiydik? Ayrıca; İnegöl ambar İstanbul işinizi, hem kaliteli hem de en uygun fiyatlara hallediyoruz.
O halde siz de artık durmayın ve bizimle bağlantıya geçin.

İnegöl Ambar İstanbul Fiyatları

Bir İstanbul İnegöl Ambar firması olarak bu güne kadar, müşterilerimizden bize yöneltilen pek çok soruyla karşılaştık. Hakkında en çok merak edilenlerden birisi de, hizmetlerimizi nasıl fiyatlandırdığımızdır. Elbette ki ; hizmetlerimizi fıyatlandırmamız, aşağıda madde madde olarak verdiğimiz şekilde pek çok faktöre bağlıdır.

-Taşınacak eşyanın miktarı , nitelikleri ve ağırlıkları
-Taşıma işi için sarf edilecek işçilik, mesafe ve yakıt masrafları
-Talep edilmesi halinde gerçekleştirilecek ek hizmetler (asansör kurulması, eşya paketlenmesi ve eşyaların yeni mekana yerleştirilmesi gibi)

Gerek hizmetlerimiz ve gerek ise hizmetlerimizi nasıl fiyatlandırdığımızı merak edebilirsiniz. İnegöl Ambar İstanbul hizmetinde Aklınızı kurcalayabilecek her türlü konu hakkında daha detaylı bir biçimde bilgi almak için bize ulaşın.

Sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmaktan çekinmeyin.

inegöl ambar istanbul

İnegöl Nakliyat Ambarı İstanbul Hizmet Detayları

İnegöl nakliyat ambarı İstanbul işlerimiz kapsamında sunduğumuz pek çok ana ve ek hizmetimiz mevcuttur. Peki; söz konusu bize emanet ettiğiniz bir iş olunca, bu hizmetlerimiz nasıl bir süreçte ilerliyor?

Öncelikle bizimle iletişime geçmesi gereken müşterilerimiz bazı bilgiler vermesi gerekmektedir. Taşınmasını istediğiniz eşyaların miktarı ve özellikleri, taşınacak mesafe ve adres bilgileri gibi bilgileri öğrenmekteyiz. Bu noktadan sonra; asansör hizmetimizden faydalanıp faydalanmak istemedikleri , müşterilerimize sormaktayız. Bundan alacağımız cevaba göre ekipmanımızı hazırlamaya başlarız.
İnegöl Ambar İstanbul hizmetinde mobilyalarınızın demonte ve yeniden montaj işlemleri yapmaktayız. Ayrıca eşyalarınızın paketlenmesi ve kolilenmeleri, eşyalarınızın sigortalanmaları gibi ek ücrete tabi ek hizmetlerimizden yararlanmak istemeniz halinde bunu bize bildirebilirsiniz.
Karşılıklı görüşmelerimiz sonrasında bütün ayrıntılarda anlaşmaktayız. Ve size uygun fiyat teklifi sunmaktayız. Ama bu durum sizi hiç endişelendirmesin. Çünkü müşteri memnuniyeti ve üstün kalitede en uygun fiyata hizmet sunuyoruz. Bu ilkemizden ötürü, hizmetlerimiz için size sadece piyasa şartlarında mümkün olan en uygun fiyatları sunmaktayız.
Tüm sürece onay vermenizden sonra zaman kaybetmeden işe koyuluruz. Deneyimli ekiplerimiz ve araçlarımız bize vermiş olduğunuz adrese giderek çalışmaya başlar. İsterseniz ekibimizle beraber çalışmaları gözlemleyebilirsiniz. Ve tüm çalışma süreci boyunca eşyalarınızın güvenliği söz konusu olunca, ne kadar titizlik gösterdiğimizi bizzat yerinde de görebilirsiniz.
Hizmetlerimiz çerçevesinde; ilkelerimiz gereği sunduğumuz bir hizmetimiz de, istediğiniz zaman bize ulaşmanızı ve kafanızı kurcalayan herhangi bir konu hakkında bilgi almanızı sağlayacak iletişim sistemimizdir.

Şubelerimiz

İkitelli ve Zeytinburnu şubelerimiz haricinde, Yenibosna gibi Anadolu yakası ve Avrupa yakası  gibi diğer bölgelerde de İstanbul İnegöl ambarı şubelerimiz mevcuttur. Bu şubelerimizin sunduğu hizmet ve ayrıcalıklardan 7-24 yararlanabilirsiniz. Şubelerimiz ile irtibata geçmekten çekinmeyin.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

İlk olarak kurulduğumuz ve faaliyete geçmeye başladığımızdan bu yana tam 25 yıl geçti. Bu süre boyunca aldığımız her türlü İstanbul İnegöl nakliye ambarı işini başarıyla üstlendik. Aynı zamanda siz müşterilerimizi memnun edecek sonuçlarla tamamladık. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz öneme borçlu olduğumuz bu başarımız sayesinde hala başarılı bir şekilde çalışmaktayız. Bize verdiğiniz her işi yerine getirmekteyiz. Siz siz olun ve her türlü İstanbul İnegöl Nakliye Ambarı işiniz için bizimle bağlantıya geçin. Sizi sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.