İkitelli Evden Eve Nakliyat

29.08.2022
480
İkitelli Evden Eve Nakliyat

İkitelli evden eve nakliyat firmaları arasından Kaplanlar Nakliyat olarak ev taşıma, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat gibi hizmetleri şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliyat olmak üzere sunmaktayız. Bu tip hizmetlerden birine ihtiyacınız var ise en doğru yerdesiniz.

İkitelli nakliyat hizmetinde birincil öncelik eşya güvenliği olmalıdır. Bunun için ise öncelikle güvenilir ve profesyonel ikitelli evden eve nakliyat firması ile çalışmak gerekmektedir. Bizler de ikitelli evden eve nakliye firmaları arasından olarak, 25 yılı aşkın zamandır deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile hizmeti yapmaktayız. Bu işlemi yaparken eşyalarınızın herhangi bir hasara uğramamasını amaç edinmekteyiz. İşin başından sonuna kadar eşyalarınıza büyük bir itina ile davranmakta ve zarar görmemeleri için en iyi şekilde paketlemekteyiz.

İkitelli ev taşıma hizmeti ihtiyaçlarınızda bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

İkitelli evden eve nakliyat

ikitelli Nakliyat Firmaları Arasından Kaplanlar Nakliyat

  Kaplanlar Nakliyat olarak,  İkitelli nakliyat firmaları arasından ilk amacımız sizlere en iyi nakliyat hizmetini, en güvenilir şekilde sunmaktır. Bu sebeple de birbirinden tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımız ile birlikte ikitelli nakliyecileri arasından ön plana çıkan bir firmayız. Eşya taşımaya uygun, temiz ve hijyenik araçlarımız ile bu hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınıza özenle davranıyor ve en iyi şekilde koruma işlemlerini yapıyoruz. 25 yıllık deneyimimiz sayesinde sorun yaşamadan yeni evinize en iyi şekilde ulaşacağınızı garanti ediyoruz.

İkitelli nakliyat şirketi olarak hizmetimizde tek amacımız sizlerin memnuniyetidir.

 İkitelli Evden Eve Nakliye Süreci

İlk olarak bizi arayıp bilgilendirmeniz gerekmektedir. Hizmeti yapacağımız evinizin yüksekliği, ne kadar eşyanız olduğu, eşyalarınızın boyutları ve binaların kat yüksekliği gibi bilgiler bizim için oldukça önemlidir.

Müşteri temsilcimiz eşyalarınızın resimlerini WhatsApp yoluyla sizden ister. Bu bilgiler ışığında size özel bir teklif oluşturulur. Ayrıca bu bilgilere bağlı olarak en uygun boyutta araç ve personel sayısı ile sizlere hizmet veririz.

Teklifimizi kabul etmeniz dahilinde, aşamalar şu şekilde ilerlemektedir:

>Öncelikle bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda uygun araç ve personel ile evinize gelmekteyiz.

>Sökülerek taşınması gereken mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökülme işlemlerini yaparak hizmete başlarız.

> Evde bulunan taşınacak tüm eşyaları en iyi şekilde ambalajlamaktayız. Bu işlemi yaparken son derece dikkatli davranmaktayız.

> Ambalajlama sonrasında ise birbirinden deneyimli elemanlarımız ile taşıma ve araca yerleştirme işlemini gerçekleştirmekteyiz.

> Eşyaları sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşınacağınız eve götürmek ise bundan sonraki adımımızdır.

Yeni evinize vardıktan sonra ise eşyalarınızı sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştiririz. Tüm mobilya ve beyaz eşya kurulumlarını yapmaktayız.

>Yine anlaşma şekline bağlı olarak bazı extra hizmetleri yaparız. Bunlar; avize montajı, duvara montaj ve perde montajıdır.

Kısacası bu şekilde  evden eve nakliyat ikitelli hizmetini tamamlamaktayız.

İkitelli Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Neden Kaplan Nakliyat ?

   ikitelli evden eve taşımacılık hizmeti söz konusu olduğunda neden bizi tercih etmeniz gerektiği konusunda aklınızda soru işaretleri olabilir. Bu soru işaretlerini gidermek de bizim görevimizdir. Neden bizi tercih etmelisiniz sorusuna bu cevapları verebiliriz:

İkitelli nakliye işleminde tecrübe ve profesyonellik olmazsa olmazdır. Bu sebeple de profesyonel ve tecrübeli bir ekiple çalışmamız bizi tercih etmeniz için önemli bir nedendir. Bu kaliteli ekibimiz eşyalarınızın herhangi bir hasar almadan taşınmasını amaçlamaktadır.

>Ayrıca tüm yaptığımız işlemlerde eşyalarınızın hasar görmemesi için titiz bir çalışma yapmaktayız. Ne eşyaları indirirken ne de eşyaları taşırken güvenle nakliyat işlemini tamamlamaktayız.

> Nakliyat söz konusu olduğunda güven ve müşteri memnuniyeti çok büyük bir önem taşımaktadır. Biz de Kaplan Nakliyat olarak asla güveninizi boşa çıkarmıyoruz. Tamamen sizin memnuniyetiniz amacıyla bir hizmet vermekteyiz.

> ikitelli ilçesine hizmet verdiğimiz gibi İstanbul’da bulunan tüm ilçelerde nakliyat hizmeti vermekteyiz. Hem Anadolu yakası hem de Avrupa yakasında yaşayanlar bizden nakliyat hizmeti alabilir.

Günümüzün ekonomik durumunu da düşündüğümüz zaman en iyi fiyat tarifesi ile çalışmaktayız. Firma olarak gayet uygun miktarlar karşılığında nakliyat işlemi yapmaya devam etmekteyiz.

 25 yıla yakın bir deneyime sahibiz. Binlerce müşterimizin evini en iyi şekilde taşıdık ve onların iş sonunda mutlu olmasını sağladık. Sizi de bizimle çalışarak bu mutlu müşteriler arasında görmekten onur duyarız.

ikitelli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

   En çok merak edilen sorulardan biri de ikitelli evden eve nakliyat fiyatları ne olduğu sorusudur. Nakliyat hizmetine ihtiyacı olan kişiler ne kadarlık bir fiyat doğrultusunda nakliyat işlemi yapılacağını merak etmektedir.

   Öncelikle ikitelli nakliyat ücretleri hakkında sabit bir şey söylemek doğru olmayacaktır. ikitelli evden eve nakliye ücretleri oldukça değişken bir durumdur. İşlemimizin fiyatını etkileyecek oldukça fazla etken vardır. Bu etkenlerden en önemlileri ne kadar eşya taşınacağı, taşınacak eşyaların yüksekliği, apartman dairesinin kaçıncı katta olduğu gibi etkenlerdir. Yine hizmetin şehir içi mi şehir dışı mı olduğu ve asansörlü nakliyat hizmetinin kullanılıp kullanılmayacağı da ev taşıma fiyatlarını etkileyecek diğer etkenlerden olduğunu diyebiliriz.

Yine de en uygun ikitelli nakliye fiyatları ile nakliyat hizmetini vereceğimizden emin olabilirsiniz.

İkitelli Asansörlü Evden Eve Nakliyat

   Firmamızın verdiği diğer hizmetlerden biri de ikitelli asansörlü evden eve nakliyat hizmetidir. Artık dar merdivenler, yüksek katlar hiç sorun değil. Kullanışlı ikitelli asansörlü eşya taşıma hizmetimiz ile eşyalarınızın 21. kata kadar taşınmasında kolaylık sağlıyoruz. Farklı bir ücret tarifesi ile karşınızda olacak bu ikiteli asansörlü evden eve taşımacılık hizmetimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

İkitelli Şehirler arası Evden Eve Nakliyat

   Eğer başka bir şehre taşınmanız gerekiyorsa ikitelli şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz tamda size göre! İkitelli şehirler arası evden eve taşımacılık firması olarak her bölgede çalışmaktayız. Bir şehirden diğer şehre taşınma durumunuz varsa tüm marangozluk, taşıma hizmetlerimiz ile yanınızda olacağız. Türkiye’nin her bölgesinde ekibimiz ve asansörlü nakliye hizmetimiz mevcuttur. Gerekli bilgileri bize iletmeniz İkitelli şehir dışı nakliyat işleminizi gerçekleştirmemiz için yeterli olacaktır.

ikitelli Nakliye Kamyonet

   İkielli şehir içi nakliyat işlemlerini yerine getirirken birbirinden kaliteli kamyonetlerimiz ile hizmet vermekteyiz. İkitelli kamyonet nakliye araçlarımız güvenlidir ve eşyalarınızın herhangi bir hasar almaması için özel olarak tasarlanmıştır. Birbirinden kaliteli İkitelli nakliye kamyonetlerimizden her daim yararlanabilirsiniz.

   ikitelli nakliye kamyonet hizmetinde en uygun boyuttaki araç ile hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın boyutu, eşyalarınızın sayısı gibi detaylar kamyonet seçiminde belirleyici etkide olmaktadır. Ayrıca birbirinden deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile kamyonette bulunan eşyalarınızın hasar almamasını sağlayarak taşımaktadır. Tedbirli ve titiz bir şekilde taşıma işlemlerini yerine getirmekteyiz. En hizmet için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.