Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firması ve Fiyatları

Kaplanlar Nakliyat, 2008 yılından bu yana tecrübeli çalışanları, işine uygun araçları ve asansörlü nakliye seçenekleriyle Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları içerisinde,  parça eşya taşıma, ofis taşıma, kamyon ve kamyonet nakliye gibi hizmetleri ve müşterilerimize gösterdiği saygı, kalite prensibiyle Beylikdüzü nakliyecileri arasında öncü konuma gelmiştir.

Beylikdüzü evden eve taşımacılıkta bugüne kadar on bini aşkın projede görev almış ve kusursuz bir şekilde tamamlamıştır. Dürüstlüğü ve iş ahlakını ekiplerine prensip edinerek kazanılan paradan önce müşterinin memnuniyetini şart koşmuştur. Daima yenilikçi anlayışımız ile Beylikdüzü asansörlü evden eve nakliyat, anahtar teslim ev taşıma gibi en yenilikçi hizmetleri bünyemizde barındırıyor, sizlere kusursuz bir taşınma deneyimi sunuyor.

Beylikdüzü nakliyat firmaları içerisinde en uygun fiyatları en kaliteli işçilik ile buluşturuyoruz.

Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları için

0545 935 35 52

 numaralı telefondan ulaşabilir, Beylikdüzü nakliyecileri arasında ki en uygun teklifleri alabilirsiniz.

Taşınma sürecinde sökülmesi gereken gardrop, unite ve masalarınız profesyonel çalışanlarımız tarafından sökülmekte, bütün eşyalarınız ambalajlanarak koruma altına alınmakta ve yeni evinizde tekrar kurulmaktadır. Beylikduzu nakliyat şirketi olarak yeni evinizi size anahtar teslim şeklinde sunuyoruz.

Beylikdüzü nakliye firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz sigortalama, marangozluk hizmeti ve beyaz eşya kurulum servisleri ile taşınma sürecinde ki bütün işlemlerde daima yanlarında olmamızdır. Ayrıca kaliteyi ve iş ahlakını daima ilk öncelik olarak görüyor, işlerinizi bu prensipler doğrultusunda yapıyoruz.

Kaplanlar Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir...

Öncelikli hedef olarak müşteri memnuniyetini prensip görüyoruz. 


Beylikdüzü Ucuz Nakliyat Hizmetleri %30 indirim fırsatı ile devam etmektedir.

Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü Hizmet İçeriği

Ücretsiz Expertiz

. Expertiz hizmetiyle taşıma sırasında karşılaşılabilecek bir çok sorunu başından tespit ediyor ve taşıma işleminin kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Örneğin bina asansörü çok dar ise asansörlü nakliye teklifi sunuyoruz.

Eşyalarınızı, mobilyalarınızı ayrıntılı bir şekilde inceliyor, taşıma ekibini işinizi en iyi yapabilecek uzman personellerden oluşturuyoruz.

Personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir. Fiyat belirleme sürecinde herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Kolileme & Paketleme ( Evin Toplanması)

Evinizi toplamaya pek vaktiniz yok mu? Dilerseniz mutfak eşyalarınız, aksesuarlarınız, giysileriniz taşınma sürecinden bir gün öncesinde firmamızın  gönderdiği profesyonel bayan bir çalışan ile toplama işlemlerinizde yapılmaktadır. Koli, sarma kağıdı, bant, tek kullanımlık patpat gibi her türlü araç gereci yanımızda getiriyor ve sizi hiç yormuyoruz. İtinalı ve hassas bir şekilde eşyalarınızı sarıp koliye dizim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Askıdaki kıyafetleriniz ütüsü bozulmadan portatif askı dolaplarımızda taşınıyor ve yeni yerlerinde diziyoruz. Profesyonellerle çalışmanın farkını hissedeceksiniz.

Ücretsiz Sigortalama

Evden eve nakliye işlemlerinde en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Sigortalı evden eve nakliyat ile riski ortadan tamamen kaldırmak için yol sigortası işlemlerini de tarafımızdan ücretsiz olarak yapıyoruz. Yolda yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Koruma & Ambalajlama

Bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyaları ambalajlama işlemine oldukça önem veriyoruz. En kalın ambalaj malzemeleriyle ve hatta gerekirse 3 kata kadar olan ambalaj sistemimiz ile eşyalarınızın güvenliğini üst düzeyde tutuyoruz. İyi bir ambalajlama ile eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bu iş için özel olarak üretilen paketleme malzemelerini tercih ediyoruz.

Taşıma

Personellerimiz ihtiyaç halinde eşya taşıma asansörünüde kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı hassasiyet ve titizlikle araçlarımıza yükler. Çalışanların profesyonel olması taşıma esnasında eşyanın zarar görmesini engeller. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza dizilir ve yolculuğa başlar. 

Tekrar Kurma & Yerleştirme

Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir. Beyaz eşyalarınızın ve mobilyalarınızın kurulumları en iyi şekilde yapılır. Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır.

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

0545 935 35 52


Beylikdüzü Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

Çünkü biz beylikdüzü nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı, güvenilir hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Eşyalarınızı ücretsiz olarak sigortalamaktayız. Bu sebepten ötürü beylikdüzü yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

Beylikdüzü evden eve taşımacılık fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Beylikdüzü nakliye ücretleri; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve sizin extra istediğiniz hizmetler nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel niteliklerdir. Beylikdüzü evden eve taşımacılıkta Kaplanlar nakliyat'ın sunduğu ücretsiz exper hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını size sunar. Sizde, beylikdüzü ucuz nakliyat hizmetinden fiyat almadan taşınmayın.

Beylikdüzü evden eve sigortalı nakliye hizmetiniz var mı?

Sizlere kusursuz hizmet sunmak amacıyla Beylikdüzünde sigortalı nakliye hizmetini, ücretsiz olarak yapmaktayız. Eşyalarınızı inceleyip size özel bir sigorta poliçesi yapabiliyoruz.

Beylikdüzü nakliyat hizmetinde marangoz personeli var mı?

Mobilyanız incelenerek konusunda uzman bir ekip gönderilir. Sökülüp, tekrar monte edilmesi gereken her şey profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.

Beylikdüzü ofis taşıma ve büro taşıma gibi hizmetiniz var mı?

Beylikdüzü parça eşya nakliyesi, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak devam etmektedir. En uygun fiyatlar ile en iyi taşıma için Kaplanlar Nakliyat ve ekibine güvenebilirsiniz.

Beylikdüzü nakliye şirketi olarak firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

İhtiyacınıza en uygun kamyon veya kamyonetler ile beylikdüzü firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

Beylikdüzü evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Asansörü olmayan ve asansörlü nakliye hizmetine uygun olan dairelerde asansörlü nakliye seçeneğimiz mevcuttur. Üstelik 21.kata ulaşabilen sistemimiz ile nakliye işlemleriniz %50 oranında hız kazanıyor.

Beylikdüzü nakliyeci seçeneklerinde kiralık kamyon & kamyonet hizmeti mevcut mu?

Beylikdüzü kamyonet ve kamyon seçeneği gibi kiralama hizmetide mümkündür.

Beylikdüzü şehirler arası nakliye mevcut mu?

Edirne'den Kars'a kadar güzel ülkemizin her yerine şehirler arası nakliyat hizmetimiz vardır. Tüm ev taşıma,eşya taşıma, ofis taşıma hizmetlerimizi profesyonel olarak şehirler arası gerçekleştiriyoruz.

Beylikdüzü şehir içi nakliye ve kamyonet nakliyesinin avantajları nedir?

Beylikdüzü kamyonet nakliye ve şehir içi nakliyede ufak çaplı eşya taşıma işlerinizde en iyi fiyat garantisi sunuyoruz.
Hanife Aktütün
Hanife Aktütün

Kaplanlar Nakliyat ekibi çok temiz bir işçilik gerçekleştirerek ofis taşimamizi yaptilar, eşyalarimiz yeni yerinde eskisi gibi kuruldu. Çok teşekkurler

19.04.2020 12:11
Deniz Akat
Deniz Akat

Sözlerinin eriler, işçilikleride kusursuz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

19.04.2020 11:00
Elif Atalay
Elif Atalay

Tüm eşyaları sarmaları, çalışırken eldiven kullanmaları ve saygılı terbiyeli duruşları beni en çok etkileyen şeyler oldu. TEŞEEKKÜRLERR

06.04.2020 14:22
Deniz kurnaz
Deniz kurnaz

Araçları, işçilikleri ve malzemeleri eksiksizdi. Gerçekten güzel bir iş çıkardılar, son derece memnun kaldık. tavsiye ederim.

11.03.2020 10:25
Seyit Turan
Seyit Turan

Beylikdüzü evden eve nakliye firması arıyorken komşularımızın tavsiyesi üzerine sizi seçtik ve son derece memnun kaldık. Teşekkürler

15.02.2020 21:23
Sevilay Yiğit
Sevilay Yiğit

Çalışanlar profesyonel ve bi o kadarda saygılı, beş yıldız!

11.02.2020 16:05
beylikdüzü temizlik şirketi
beylikdüzü temizlik şirketi

www.morbez.com, beylikdüzü temizlik şirketi olarak kaplanlar nakliyatı tercih ediyoruz.

25.08.2019 23:10
Betul Akyurt
Betul Akyurt

Gerek iş kabiliyetlerinde gerek iş ahlağında kusur etmiyorlar, kesinlikle güvenebilirsiniz.

12.07.2019 23:16
Hanife Bayrak
Hanife Bayrak

Güvenilir, dürüst ve temiz bir iş çıkarttıkları için size ekibinize sonsuz teşekkürler..

25.03.2019 17:40
Nurgül altay
Nurgül altay

Arkadaşlar çok yardımcı oldular, buradan paketleyip yeni evime güzel bir şekilde teslim ettiler. Hizmetlerinden çok memnun kaldım.. Çok teşekkür ediyorum.

20.03.2019 14:07
Yüksel Çetin
Yüksel Çetin

Güler yüzlü çözüm odaklı işini iyi bilen genç uzman arkadaşlar. Eşya taşıma ile ilgili hep aklımda soru işaretleri vardı ama bu arkadaşlar sağolsun bütün aklımdaki soruları kaldırdılar emeklerine ve ellerine sağlık aldığınız para ananızın ak sütü gibi helal olsun. Yakın çevreme, herkese tavsiye edeceğim.

29.02.2019 16:00
Hüseyin Avcı
Hüseyin Avcı

Firmanızdan, Beylikdüzü ev taşıma hizmeti aldık. Çalışanlar zamanında geldi ve tüm ekip özveriyle ve sabırla çalıştı. Uzun zamandır beraber çalışıyor olmanın birbirlerini tanıyor olmanın avantajını yaşıyorlar ve yaşatıyorlar. Eski nakliyecilerin mobilyalarıma verdikleri zararları bile tamir ettiler. Kaplanlar Nakliyat sözünün eri olduğunu gösterdi. Kendilerine ve ekibine sonsuz teşekkürler.

24.01.2019 13:00
Ayşe dağ
Ayşe dağ

Şehirdışı evden eve nakliye hizmetini aldık. Hizmet on numara beş yıldız. Kaplanlar nakliyat çalışanları zamanında geldiler güzelce paketleyip taşıdılar. Mobilyalarımı, beyaz eşyalarımı hatta televizyonuma kadar kurdular... Güler yüzlü ve kibar arkadaşlar gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz...

10.01.2019 19:18

Hizmetlerimiz