Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firması

Kaplanlar Nakliyat, 2008 yılından bu yana tecrübeli çalışanları, işine uygun araçları ve asansörlü nakliye seçenekleriyle Beylikdüzü evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları içerisinde,  parça eşya taşıma, ofis taşıma, kamyon ve kamyonet nakliye gibi hizmetleri ve müşterilerimize gösterdiği saygı, kalite prensibiyle Beylikdüzü nakliyecileri arasında öncü konuma gelmiştir. 

Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları için bizlere 7 gün 24 saat 

0545 935 35 52

 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Taşınma sürecinde sökülmesi gereken gardrop, unite ve masalarınız profesyonel çalışanlarımız tarafından sökülmekte, bütün eşyalarınız ambalajlanarak koruma altına alınmakta ve yeni evinizde tekrar kurulmaktadır.

Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz sigortalama, marangozluk hizmeti ve beyaz eşya kurulum servisleri ile taşınma sürecinde ki bütün işlemlerde daima yanlarında olmamızdır.

Kaplanlar Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir.

Öncelikli hedef olarak müşteri memnuniyetini prensip görüyoruz. 


Beylikdüzü Ucuz Nakliyat Hizmetleri %30 indirim fırsatı ile devam etmektedir.

Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü Hizmet İçeriği

Ücretsiz Expertiz

Personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir. Fiyat belirleme sürecinde herhangi bir ücret talep edilmez.

Kolileme & Paketleme

Dilerseniz mutfak eşyalarınız, aksesuarlarınız, giysileriniz taşınma sürecinden bir gün öncesinde firmamızın  gönderdiği profesyonel bayan bir çalışan ile toplama işlemlerinizde yapılmaktadır.

Ücretsiz Sigortalama

Evden eve nakliye işlemlerinde en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan ücretsiz olarak yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Koruma & Ambalajlama

Bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bu iş için özel olarak üretilen paketleme malzemelerini tercih ediyoruz.

Taşıma

Personellerimiz ihtiyaç halinde eşya taşıma asansörünüde kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar.

Tekrar Kurma & Yerleştirme

Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir. Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır.

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

0545 935 35 52


Beylikdüzü Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

Çünkü biz beylikdüzü nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı, güvenilir hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Eşyalarınızı ücretsiz olarak sigortalamaktayız. Bu sebepten ötürü beylikdüzü yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

Beylikdüzü evden eve taşımacılık fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Beylikdüzü nakliye ücretleri; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve sizin extra istediğiniz hizmetler nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel niteliklerdir. Kaplanlar nakliyat'ın sunduğu ücretsiz exper hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını size sunar. Sizde, beylikdüzü ucuz nakliyat hizmetinden fiyat almadan taşınmayın.

Evden eve ücretsiz sigortalı nakliye hizmetiniz var mı?

Sizlere kusursuz hizmet sunmak amacıyla Beylikdüzünde sigortalı nakliye hizmetini, ücretsiz olarak yapmaktayız.

Beylikdüzü evden eve nakliyede marangoz hizmetiniz var mı?

Sökülüp, tekrar monte edilmesi gereken her şey profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.

Beylikdüzü ofis taşıma ve büro taşıma gibi hizmetiniz var mı?

Beylikdüzü parça eşya nakliyesi, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak devam etmektedir.

Beylikdüzü firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

İhtiyacınıza en uygun kamyon veya kamyonetler ile beylikdüzü firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

Beylikdüzü evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Asansörü olmayan ve asansörlü nakliye hizmetine uygun olan dairelerde asansörlü nakliye seçeneğimiz mevcuttur.

Beylikdüzü nakliye seçeneklerinde kiralık kamyon & kamyonet hizmeti mevcut mu?

Beylikdüzü kamyonet ve kamyon seçeneği gibi kiralama hizmetide mümkündür.Seyit Turan
Seyit Turan

Beylikdüzü evden eve nakliye firması arıyorken komşularımızın tavsiyesi üzerine sizi seçtik ve son derece memnun kaldık. Teşekkürler

15.02.2020 21:23
Sevilay Yiğit
Sevilay Yiğit

Çalışanlar profesyonel ve bi o kadarda saygılı, beş yıldız!

11.02.2020 16:05
beylikdüzü temizlik şirketi
beylikdüzü temizlik şirketi

www.morbez.com, beylikdüzü temizlik şirketi olarak kaplanlar nakliyatı tercih ediyoruz.

25.08.2019 23:10
Betul Akyurt
Betul Akyurt

Gerek iş kabiliyetlerinde gerek iş ahlağında kusur etmiyorlar, kesinlikle güvenebilirsiniz.

12.07.2019 23:16
Hanife Bayrak
Hanife Bayrak

Güvenilir, dürüst ve temiz bir iş çıkarttıkları için size ekibinize sonsuz teşekkürler..

25.03.2019 17:40
Nurgül altay
Nurgül altay

Arkadaşlar çok yardımcı oldular, buradan paketleyip yeni evime güzel bir şekilde teslim ettiler. Hizmetlerinden çok memnun kaldım.. Çok teşekkür ediyorum.

20.03.2019 14:07
Yüksel Çetin
Yüksel Çetin

Güler yüzlü çözüm odaklı işini iyi bilen genç uzman arkadaşlar. Eşya taşıma ile ilgili hep aklımda soru işaretleri vardı ama bu arkadaşlar sağolsun bütün aklımdaki soruları kaldırdılar emeklerine ve ellerine sağlık aldığınız para ananızın ak sütü gibi helal olsun. Yakın çevreme, herkese tavsiye edeceğim.

29.02.2019 16:00
Hüseyin Avcı
Hüseyin Avcı

Firmanızdan, Beylikdüzü ev taşıma hizmeti aldık. Çalışanlar zamanında geldi ve tüm ekip özveriyle ve sabırla çalıştı. Uzun zamandır beraber çalışıyor olmanın birbirlerini tanıyor olmanın avantajını yaşıyorlar ve yaşatıyorlar. Eski nakliyecilerin mobilyalarıma verdikleri zararları bile tamir ettiler. Kaplanlar Nakliyat sözünün eri olduğunu gösterdi. Kendilerine ve ekibine sonsuz teşekkürler.

24.01.2019 13:00
Ayşe dağ
Ayşe dağ

Şehirdışı evden eve nakliye hizmetini aldık. Hizmet on numara beş yıldız. Kaplanlar nakliyat çalışanları zamanında geldiler güzelce paketleyip taşıdılar. Mobilyalarımı, beyaz eşyalarımı hatta televizyonuma kadar kurdular... Güler yüzlü ve kibar arkadaşlar gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz...

10.01.2019 19:18

Hizmetlerimiz