tr

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

13.03.2024
34.453
Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmalarından Kaplanlar Nakliyat olarak, tecrübeli çalışanlarımız, işine uygun araçlarımız ve asansörlü taşıma seçeneklerimizle şehir içi ve şehirler arası ev taşıma şirketi olarak hizmet sunuyoruz.  2004 yılından bu yana Beylikdüzü nakliyat firmaları içerisinde parça eşya taşıma, ofis taşıma ve kamyon nakliye gibi hizmetleri ve müşterilerimize gösterdiğimiz saygı, kalite prensibi doğrultusunda Beylikdüzü nakliyecileri arasında öncü konumda yer alıyoruz. Bunun sebebi ekip arkadaşlarımızı konusunda en deneyimli kişilerden oluşturmamız ve müşteri politikamızdır. Alanında en az 5 yıllık deneyime sahip olan personellerimiz eşyalarınızın güvenli olarak taşınmasını sağlamaktadır. Kaliteli işçiliğimiz ile profesyonel şekilde sarılan eşyalarınız yeni evinize ulaşacaktır. Her geçen gün emin adımlarla sektörümüzde ilerliyoruz. Memnuniyeti daima en üst seviyede tutuyoruz.

Hizmet kalitesinden asla ödün vermeden en uygun Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Memnuniyet garantili hizmetlerimizi size sunmaktan gurur duymaktayız.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Detayları

 Beylikduzu evden eve nakliyat hizmetinde bugüne kadar on bini aşkın projede görev aldık ve kusursuz bir şekilde tamamladık. Dürüstlüğü ve iş ahlakını kendimize ve ekiplerimize prensip edinerek kazanılan paradan önce müşterinin memnuniyetini şart koştuk. Daima yenilikçi anlayışımız ile asansörlü evden eve nakliyat, şehir dışı evden eve taşıma, anahtar teslim ev taşıma, eşya depolama gibi en yenilikçi hizmetleri bünyemizde barındırıyor, sizlere kusursuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Uzun yıllardan gelen tecrübemize güvenerek işlerinizi sorunsuzca yaptırabilirsiniz. Kurumsal bir firma ile çalışmak sizi yaşanabilecek tüm aksaklıklara karşı korumaktadır. Zaten stresli olan taşınma sürecinizin en iyi şekilde tamamlanacağına emin olabilirsiniz.

Beylikdüzü nakliyat firmaları içerisinde en uygun fiyatları, en kaliteli işçilik ile buluşturuyoruz.

Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları için

0545 935 35 52

 numaralı telefondan bize ulaşabilir, en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

beylikduzu nakliye

Şirketimiz müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarken aynı zamanda her cebe uygun fiyatlarla da çok tercih edilen bir yer olmaktadır. Taşınma karmaşası aşamasında eşyalarınızın varış noktasına sağlam halde ulaşacağının garantisini siz kıymetli müşterilerimize vermekteyiz. En iyi personellerle, kaliteli paketlemelerle ve hızlı nakliye olanağı ile bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Beylikdüzü Nakliyat Süreci Nasıl İşliyor?

 Taşınma sürecinde Beylikduzu nakliyat şirketi olarak sökülmesi gereken gardrop, ünite ve mobilyalarınız profesyonel çalışanlarımız tarafından sökülmekte, bütün eşyalarınız ambalajlanarak koruma altına alınmakta ve yeni evinizde tekrar kurulmaktadır. Beylikdüzü evden eve taşımacılık firması olarak yeni evinizi size anahtar teslim şeklinde sunuyoruz. Uzman ekibimiz tüm işlemleri en hızlı ve en güvenli olması önceliğinde ilerletmektedir.

Beylikdüzü nakliye firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz sigortalama, marangozluk hizmeti ve beyaz eşya kurulum servisleri ile taşınma sürecinde ki bütün işlemlerde daima yanlarında olmamızdır. Ayrıca Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetinde kaliteyi ve iş ahlakını daima ilk öncelik olarak görüyor, işlerinizi bu prensipler doğrultusunda yapıyoruz.

Kaplanlar Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir. İşlerimizi son derece profesyonellik ve itinalı olarak yürütürüz. Nakliye Beylikdüzü hizmetinde memnuniyetin olması için daima çalışırız.

Beylikdüzü evden eve nakliyat

Öncelikli hedef olarak müşteri memnuniyetini prensip görüyoruz…

Ucuz Nakliyat Hizmetleri %30 indirim fırsatı ile devam etmektedir.

Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları ortalama 7.000 – 25.000tl arasında değişmektedir.

 

Oda Sayısı Beylikdüzü Ev Taşıma Ortalama Fiyat
1+1 ev taşıma fiyatı 7.000 – 10.000
2+1 ev taşıma fiyatı 9.000 – 15.000
3+1 ev taşıma fiyatı 12.000 – 25.000

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Hizmet İçeriği

Ücretsiz Expertiz

Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetlerinde expertiz hizmetimiz mevcuttur. Böylece taşıma sırasında karşılaşılabilecek bir çok sorunu başından tespit ediyoruz. Böylece taşıma işleminin kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Örneğin bina asansörü çok dar ise asansörlü nakliye teklifi sunuyoruz. Evden eve ücretleri bu aşamada belirliyoruz.

Eşyalarınızı, mobilyalarınızı ayrıntılı bir şekilde inceliyoruz. Aynı zamanda hizmetimizde taşıma ekibimizi uzman personellerden oluşturuyoruz.

Dilerseniz eşya resimlerini bize ileterek çok hızlı fiyat alabilir veya personellerimiz adresinize gelerek taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler atlatmaktayız. Ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlemekteyiz. Tüm planlamaları yapmaktayız. Böylece taşıma günü karşılaşılabilecek tüm olumsuzluklara karşı önlem almış oluyoruz. Böylelikle süreç en iyi şekilde ilerler. Fiyat belirleme sürecinde herhangi bir ücret talep etmiyor, müşteri memnuniyetini yeterli buluyoruz.

Kolileme & Paketleme ( Evin Toplanması)

Evinizi toplamaya pek vaktiniz yok mu? Dilerseniz mutfak eşyalarınız, aksesuarlarınız, giysileriniz taşınma sürecinden bir gün öncesinde firmamızın  gönderdiği profesyonel bayan bir çalışan ile toplama işlemlerinizde yapılmaktadır. Koli, sarma kağıdı, bant, tek kullanımlık patpat gibi her türlü araç gereci yanımızda getiriyor ve sizi hiç yormuyoruz. İtinalı ve hassas bir şekilde eşyalarınızı sarıp koliye dizim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Deneyimli çalışanlarımız bu konuda uzman olduğundan süreci en hızlı şekilde tamamlıyoruz. Askıdaki kıyafetleriniz ütüsü bozulmadan portatif askı dolaplarımızda taşınıyor ve yeni yerlerinde diziyoruz. Profesyonellerle çalışmanın farkını hissedeceksiniz.

Beylikdüzü Sigortalı Nakliyat Hizmetiniz Var mı?

 Beylikdüzü sigortalı nakliyat hizmetinin önemi; ev taşıma işlemlerinde en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Sigortalı evden eve nakliyat ile riski ortadan tamamen kaldırmak için yol sigortası işlemlerini de tarafımızdan ücretsiz olarak yapıyoruz. Yolda yaşanabilecek (araç seyir halinde iken) tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınızın sigortalama işlemlerini yapmaktayız. Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetinde personellerin taşıma işlemi sırasında oluşturabileceği hasarlar için taşıma sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Müşteri temsilcimizden detayları öğrenebilirsiniz. Evden eve nakliye hizmetinde Kaplanlar Nakliyat’an hizmet alarak eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Koruma & Ambalajlama

Bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyaları ambalajlama işlemine oldukça önem veriyoruz. Eşyanın güvenliği birinci önceliğimizdir. Bu doğrultuda profesyonel ambalajlama tekniğini kullanıyoruz. Beylikdüzü şehir içi taşımacılıkta en kalın ambalaj malzemeleriyle ve hatta gerekirse 3 kata kadar olan ambalaj sistemimiz ile eşyalarınızın güvenliğini üst düzeyde tutuyoruz. Ve iyi bir ambalajlama ile eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenmektedir. Aynı zamanda gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilmektedir. Nakliyeci hizmetinde hijyene ve temizliğe daima dikkat edilerek bu işlemleri gerçekleştiriyoruz. Beylikdüzü evden eve nakliyat işinde en iyi performans için bu iş için özel olarak üretilen paketleme malzemelerini tercih ediyoruz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye’de Taşıma

Bina yönetiminin izin vermesi ve bina asansörünün taşıma işlemi için uygun olması halinde genelde taşımalar bina asansörü ile yapmaktayız. Personeller çok büyük bir hassasiyet ve ustalık ile eşyalarınızı taşımaya başlar. Personellerimiz ihtiyaç halinde Beylikdüzü eşya taşıma asansörünü de kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı hassasiyet ve titizlikle araçlarımıza yükler. Araçlara yüklerken yılların bize verdiği deneyim ve ustalık ile eşyalarınızın zarar görmemesi için en güvenli şekilde yerleştiriyoruz.. Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetinde deneyim bu kısımda ön plana çıkıyor. Doğru dizilmiyen bir eşyanın araç hareket halinde iken zarar görmesi yüksek ihtimaldir. Ama Kaplanlar Nakliyat ile çalışıyorsanız bunları düşünmenize gerek yok 🙂

Çalışanların profesyonel olması taşıma esnasında eşyanın zarar görmesini engeller.

Tekrar Kurma & Yerleştirme

Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurmaktayız. Ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirmekteyiz. Beyaz eşyalarınızın ve mobilyalarınızın kurulumları en iyi şekilde yapmaktayız. Kurulan eşyalarınız en iyi şekilde kontrol edilir; personellerin kontrolü sonrasında ekip başı olarak adlandırılan ve tüm taşıma sürecini yöneten yetkili personelimiz ikinci bir kontrolü yapar. Görülen en ufak eksiklikleri gidermekteyiz. Memnuniyetiniz için ekibimiz ve biz daima çalışarak işleri en iyi doğrultuda yürütüyoruz. Taşınma süreçleri çok daha keyifli hale dönüştürüyoruz. Taşıma kısmında eşya asansörünü kullanarak %50 hız kazanabiliyoruz. Üstelik eşya güvenliği de bir o kadar artıyor En yeni teknolojilerle bizim ile çalışarak yararlanabilirsiniz. Üstelik Beylikdüzü evden eve nakliyat en iyi fiyatlar ile!

Bize güvenin; profesyonel ekibimiz en iyi şekilde çalışsın, size de yeni evinizin keyfini sürmek kalsın.

İşte Kaplanlar Nakliyat Avcılar evden eve nakliye hizmeti ile taşınmak gözünüzde büyümeyecek. Neredeyse A’dan Z’ye nakliye aşamalarının hepsinde yanınızda olan firmamız ile nakliyat işleri artık korkulu rüyanız olmayacak.

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

beylikdüzü nakliyat

0545 935 35 52

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

Çünkü biz Beylikdüzü nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı, güvenilir taşıma hizmetini ve istanbul içi evden eve nakliyat fiyatlarlarını en uygun şekilde sunmaktayız. Seyir halinde iken oluşabilecek sorunlara karşı ücretsiz olarak sigorta işlemini yapıyoruz. Bu sebepten ötürü en ucuz evden eve nakliyat tavsiye niteliğinde ilk akla gelen şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Kendimizi daima geliştiriyor ve sizlere kusursuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. En uygun evden eve nakliyat fiyatlarını ve yorumlarını okumadan asla karar vermeyin.

Ev taşıma fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Beylikdüzü evden eve nakliyat ücretleri; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve sizin extra istediğiniz hizmetler nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel niteliklerdir. Mutfak eşyaların toplanması, kolileme işlemi, avize montajı, duvar montajı gibi bazı özel hizmetlere ihtiyacınız olabilir. Bu gibi hizmetleri de en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. En uygun fiyatlar ile evinizde ki tüm işlemler tek bir ekip tarafından gerçekleştiriyoruz. Ucuz evden eve nakliyat fiyatlarını belirlerken Kaplanlar Nakliyat’ın sunduğu ücretsiz keşif hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını size sunar. Dilerseniz eşyalarınızın resimlerini çekerek bize gönderebilirsiniz. Böylece 10 dk içinde fiyat alabilirsiniz.

Beylikdüzü nakliye fiyatlarını en iyi şekilde sunabilmek için kapsamlı bir çalışma yapıyoruz. Evden eve taşıma fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Ev taşıma firmaları arasından en iyi ve uygun teklifi alacaksınız.

Beylikdüzü Taşımacılıkta Sigortalı Hizmet

Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunmak amacıyla Beylikdüzünde sigortalı nakliye hizmetini, ücretsiz olarak yapmaktayız. Eşyalarınızı inceleyip araç seyir halindeyken oluşabilecek sorunlara karşı size özel bir sigorta poliçesi yapabiliyoruz

 Taşıma esnasında oluşabilecek için ise firmamıza bunu belirterek personellerin taşıması sırasında ki oluşabilecek sorunlar için taşıma sigortası yapılması gerekmektedir. Bu sigorta ile eşyalarınızın taşıma sırasında oluşabileceği hasarlarında önüne geçmiş olursunuz. Taşıma sigortasında fiyatları belirlerken; eşyalarınızın fiyatı ve taşınacak şartlara göre bir risk oranı belirlemekteyiz. Belirlenen bu oran ile taşıma sigortanız fiyatı ortaya çıkıyor. evden eve nakliyat işlemi sırasında eşyaların herhangi bir zarar görmesi halinde öncelikli tadilatı buda olmaz ise eşyanın aynı muadili alınarak size teslim edilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti için tüm yenilikçi hizmetleri bünyemizde barındırıyoruz.

Beylikdüzü sigortalı taşımacılıkta bize güvenebilirsiniz.

Beylikdüzü nakliyat hizmetinde marangoz personeli var mı?

Personellerimiz tarafından taşıma işleminden önce eşya resimlerinizi isteriz. Resimdeki eşyalarınız ve özellikle mobilyanız detaylı olarak incelenerek konusunda uzman bir ekip göndermekteyiz. Gönderilen personeller evinize geldiğinde bir sürpriz ile karşılaşmamış olur. Çalışanlar hangi eşyayı taşıyacağını, hangi eşyayı söküp takacağını önceden bilir. Bu eşyalara göre hazırlıklı ekipmanlar ile gelinip hizmet en iyi şekilde gerçekleştiririz. Sökülüp, tekrar monte edilmesi gereken her şey profesyonel ekibimiz tarafından yapmaktayız. Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmeti ile evinizin eskisinden daha iyi olacağına emin olabilirsiniz. Bunun garantisini sonuna kadar vermekteyiz. 25 yılı aşkın tecrübemize güveniyoruz.

Beylikdüzü Ofis Nakliyat Hizmetiniz Mevcut mu?

Beylikdüzü parça eşya nakliyesi, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak devam etmektedir. Daima kalabalık ve uzman bir ekip ile gelerek taşınma sürecini minimum bir zaman içinde bitiriyoruz. Çalışma ofisinizin bir anca kurulup, sürecin zahmetsizce geçmesi için ekibimizin elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli husustur. En uygun fiyatlar ile en iyi taşıma için Kaplanlar Nakliyat ve ekibine güvenebilirsiniz.

Beylikdüzü nakliye firması olarak firma yük nakliyesi hizmetiniz var mı?

Taşımacılık sektöründe olduğumuz 2004 yılından bu yana müşterilerimizin her türlü nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz. Daima bunun için çalışmakta bu doğrultuda araç filomuzu genişletiyoruz. Her türlü firma yük nakliyelerinde en uygun aracı müşterilerimize gönderiyoruz. Firmamız ile sürekli çalışmak için anlaşmanız doğrultusunda nakliye fiyatlarında iskonto indirimleri yapmaktayız. Böylelikle nakliye hizmetine yüksek ücretler ödemeyeceksiniz. Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetinde daima memnuniyet odaklı çalışarak belirttiğimiz zaman dilimine uyuyor, nakliye işlemlerinizi çok hızlı olarak gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınıza en uygun kamyonlar ile firma yük nakliye işlemlerinize talibiz.

Beylikdüzü evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren asansörlü evden eve nakliyat şirketi olarak hizmetlerde ev taşımalarında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Eşyaların taşınma sırasında oluşabileceği hasar oranını en aza indirir. Çalışan personeller içinde büyük kolaylık yaratır. Bizde siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına bu teknolojiyi bünyemizde barındırıyoruz. Eşyalarınız en iyi şekilde taşınarak yeni evinize kuruluyor. Asansörü olmayan ve asansörlü nakliye hizmetine uygun olan dairelerde asansörlü nakliye seçeneğimiz daima mevcuttur. Üstelik 21.kata ulaşabilen sistemimiz ile nakliye işlemleriniz %50 oranında hız kazanıyor. Asansörlü nakliye ücretleri dairenizin katına göre gönderilen asansör boyutuna bağlı olarak değişmektedir. 6.kata kadar ufak asansör, 9.kata kadar orta boy asansör, 32. kata kadar ise büyük çaplı asansör sistemi göndermekteyiz. Eşya miktarınız ile asansör boyutunu belirledikten sonra size uygun bir fiyat sunuyoruz. Beylikdüzü asansörlü nakliyat hizmeti hakkında daha detaylı bilgi için ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

Beylikdüzü nakliyeci seçeneklerinde kiralık kamyon hizmeti mevcut mu?

 Geniş araç filomuzda kamyon nakliye seçeneği gibi kiralama hizmeti de mümkündür. İhtiyacınıza uygun her boyutta aracımız bulunmaktadır. Kamyon nakliye araçlarının avantajı 2.köprüyü geçememeleridir. Böylece yakalar arası nakliye işlemlerinde kamyonet kullanımı tercih etmekteyiz. Kamyonlar için ise işler biraz karışıktır. Nakliye firmalari 3.Köprü harici başka bir yol kullanarak yakalar arası seyahat yapamazlar. Köprü ücretinin yüksek olması kamyonlarda Avrupa ve Anadolu yakasında ki nakliye işlemleri için maliyeti arttırmaktadır. Bu gibi sebepleri daima düşünerek size en uygun araç tipini en uygun fiyatlar ile Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Beylikdüzü şehirler arası nakliyat mevcut mu?

Atama, tayin veya başka bir sebepten ötürü başka bir şehre mi göç etmeniz gerekiyor? En doğru yerdesiniz…

2004 yılından bu yana olan tecrübemiz ile Beylikdüzü şehirler arası nakliyat şirketi olarak Edirne’den Kars’a kadar güzel ülkemizin her yerine şehirler arası nakliyat hizmetimiz vardır. Tüm ev taşıma, eşya taşıma, ofis taşıma hizmetlerimizi profesyonel olarak şehirler arası gerçekleştiriyoruz.

Eşyalarınızı aynı şekilde başka bir şehirdeki adresinize de kurmaktayız. Mobilya ve beyaz eşya montajlarını yapıyoruz. Beylikdüzü evden eve nakliyat ayrıcalığı ile hızlı ve en iyi şekilde gerçekleştirmek bizim birinci amacımız. Memnuniyetiniz bizim için oldukça değerli. Şehirler arası nakliyatta sunduğumuz kampanyaları ve avantajları müşteri temsilcimizden daima öğrenebilirsiniz. Şehirler arası ev taşıma fiyatlarını müşterinin isteği dahilinde parsiyel olarak yaparak en uygun derecede tutuyoruz. Başka müşterimizin eşyaları ile eşyalarınızı taşıtarak bütün maliyetleri paylaşabilirsiniz. Böylece en uygun fiyatlar ile nakliye hizmetini almaktasınız. İstediğiniz tarihte istediğiniz saatte Kaplanlar Nakliyat daima yanınızda.

Beylikdüzü şehir içi nakliye avantajları nedir?

Beylikdüzü şehir içi nakliyesinde ufak çaplı eşya taşıma firmaları arasında en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Çünkü Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetinde ihtiyacınıza en uygun boyuttaki aracı göndererek maliyeti en uygun seviyeye çekiyoruz.

Dilerse paylaşımlı taşıma aracımız ile başka müşterilerimizin eşyaları ile eşyalarınızı taşıyabiliriz. Böylece çok daha az nakliye ücreti ödeyebilirsiniz. Eşyalarınız başka eşyalar ile karışmayacak şekilde aracımıza yüklemekteyiz. Bütün giderken ortak olduğundan fiyatta bir o kadar uygun olur. Ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcimizden daima alabilirsiniz. Daima en uygun teklifleri sunmak için çalışıyoruz. Bunun için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Ziyaretçi Yorumları (14)
 1. Mikail Kahraman dedi ki:

  Büyük bir titizlikle eşyalarının bir tekine bile hasar vermeden taşıdılar. Ayrıca fiyatları çok uygun

 2. Wmfrm dedi ki:

  Size ve ekibinize başarılar. Sitenizi beğendim bende bir webmaster forum sahibi olarak yorumda katkım bulunsun istedim.

 3. Murat dedi ki:

  Hizmet güzel, beylikdüzü nakliye şirketleri arasından bu firmayı seçtik ve bizi hiç pişman etmediler.

 4. Halime dedi ki:

  Ev taşıma şirketleri fiyatları araştırırken bu firmaya rastladım. Evden eve nakliyat şirketi Kaplanlar çok ilgili bir ekibiniz var ben memnun kaldım yolunuz açık olsun teşekkürler.

 5. Fatma Kozanlı dedi ki:

  Nakliyat firması olarak harika bir ekibiniz var buradan verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim ben memnunum çevremde tavsiye ediyorum elinize sağlık başarılar dilerim.

 6. Tolgahan uzer dedi ki:

  Evden eve nakliyat şirketleri arasından bu şirket ile çalıştık. Valla gerçekten mükemmel bir beylikdüzü nakliyat firmalari isletmecisi beğenerek aradık ve çok güzel iş çıkardılar. Gayet uygun nakliye hizmeti sunuyorlar.

 7. Aydın doruk dedi ki:

  Evden eve nakliyat Beylikdüzü bölgesinde hizmet aldık. Hizmetten gayet memnun kaldık, özellikle çalışanlar çok iyiydi. Size ve ekibimize teşekkürlerimi sunarım.

 8. Hakkı Ertuğrul dedi ki:

  Ev taşıma işimizi yaptılar v gayet memnun kaldık. Şehirdışı ev taşıma hizmetinde marangozları çok iyi güvenle çalışabilirsiniz.

 9. Mehmet kömek dedi ki:

  Gerçekten hızlı zamanlaması doğru bir şekilde Beylikdüzü eşya taşıma işimizi yaptılar ta 5 katı tek tek eşyaları çıkarttılar eşyalar fazla olmasına rağmen fiyatı gram oynatmadılar adam gibi adamlar

 10. Nur dedi ki:

  Evden eve nakliye Beylikdüzü semti için bir telefon kadar yakınınızda sürekli ulaştığım tek adres, uygun nakliyat için tercih edebilirsiniz. Ben memnun kaldım size de tavsiye ederim

 11. Tuncay Yalçın dedi ki:

  Oldukça hızlı ve güvenli şekilde evimin taşınmasına yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Beylikdüzü nakliye firmalarından Kaplanlar Nakliyata gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

 12. Buket dedi ki:

  Bu sene Beylikdüzü ev taşıma işlemi yaptırdık.ucuz evden eve nakliyat hizmeti sağladılar. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile kaplanlar nakliyatı tutuk gayet özveri ile çalıştılar kısa sure de taşınma süreci bitti. Fiyatlarda gayet uygun

 13. Mustafa dedi ki:

  Merhaba iş arkadaşımın vasıtası ile Beylikdüzü nakliyat şirketleri arasından Kaplanlar Nakliyat ile iletişime geçtim. Ne konuştuysak harfiyen zamanında istediğim şekilde yerine getirip verdikleri hizmeti hassasiyetle gerçekleştirdiler. Fiyat noktasında da referans olarak fiyat aldığım diğer firmalardan daha uyguna geldi. Ödeme şeklinde de yardımcı oldular. Memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 14. Ruken Aydoğan dedi ki:

  Çalışanlar çok temiz ve düzgün bir taşıma yaptı. Ekibinize çok teşekkür ediyorum. Fiyatlar abartılı değil, ihtiyacınız olması durumunda mutlaka tercih edebilirsiniz.