tr

Hadımköy Lojistik Firmaları

28.07.2022
849
Hadımköy Lojistik Firmaları

Uzman kadromuzla, etkin çözümlerimizle ve çalışma prensiplerimizle Hadımköy lojistik firmaları arasından Kaplanlar Nakliyat olarak, karayolu taşımacılığı ile siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana sadece şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta kat ettiğimiz yol 7 milyon kilometrenin üzerindedir. Karayolu taşımacılığı ile en sade anlatımıyla, sizlerin istediği bir ürünü ya da ham maddeyi, bir alandan diğer bir alana taşıyoruz. Kulağa çok basit gelen bu görevin kendi içindeki basit görünümünün ardındaki derinliği çok seviyoruz.
Yurt içi veya uluslararası Hadımköy lojistik şirketi olarak karayolu taşımacılığı ile çözüm odaklı yaklaşımımız, operasyon deneyimimiz ve sınırsız desteğimizle birlikte her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Uzman ekibimiz Hadımköy lojistik taşımacılığında da ürünlerinizin teslimatını uygun maliyetlerle ve aynı zamanda esnek ve yaratıcı çözümlerle birlikte sizlere uygun şartlar sağlamaya devam ediyor.Hadımköy lojistik fiyatları arasında en uygunu olma politikamız ile diğer firmalar arasında ayrıcalıklı yerimizi almak üzere emin adımlarla yürürken en büyük motivasyonumuz müşterilerimizin de bizimle birlikte yürümesi ve güçlenmemize karşı verdikleri desteklerdir.

Hadımköy lojistik firmaları

Hadımköy Lojistik Fiyatları ve Hizmetleri

Komple ve parsiyel servis
Proje yüklemeleri
Gabari dışı malların taşınması
CIS ülkelerine Avrupa’dan TC aktarmalı taşıma
Türkiye’den direkt servis
Hadımköy lojistik firmaları olarak entegre lojistik çözümlerimizle, karayolu yük taşımacılığın da bize destek olan profesyonel ekiple birlikte size sunduğumuz tüm hizmetlerimizi aynı zamanda havayolu ve denizyolu Hadımköy lojistik hizmetlerimizle de birleştirerek ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayabilmek için çalışmaktayız. Lojistik ihtiyaçlarınızı dilerseniz tek bir hizmet kapsamında dilerseniz birçok hizmetimizi birleştiren bir yaklaşımla en doğru şekilde karşılayabileceğiniz uluslararası ve yurt içi çözüm ortağınız olarak, ihtiyacınıza en uygun ve en ekonomik kombinasyonları oluşturmak, bütün operasyon süreçlerinizde sizlere yardımcı olmak ve yanı sıra takip etmek için her zaman yanınızda bulunmaktan gurur duyarız.
Gabari dışı ağır hacimli yükleri, profesyonel ekibimizle birlikte en önemli detayına kadar planlayarak ve tüm operasyonu kusursuz şekilde bir şekilde yöneterek, en güvenli şekilde sizlerin istediği noktaya ulaştırıyoruz.
Hadımköy lojistik hizmetlerinde yüksek sorumluluk anlayışıyla çalışmakta olan profesyonel ekibimiz hem yüklerinizin, hem de karayolu nakliye sürecinde yolculuğumuzda denk geldiğimiz her canlının güvenliğine ve varlık sebebine önem göstererek hareket etmekteyiz. Bütün önlemleri ve tedbirleri alarak projeyi planlar ve uluslararası standartlara uygun bir biçimde özenli ve dikkatli bir yaklaşımla süreç yönetimini gerçekleştirerek problemsiz biçimde dilediğiniz ürünleri teslim noktasına kadar ulaştırırız.
Sizlere hizmet vermekten mutluluk duymakta ve size daha iyi hizmet vermek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her zaman yenilikçi anlayış ile çalışan firmamız son teknoloji araçlar ve ekipmanlar ile sizlerin hizmetinde yer almaktadır. Hadımköy lojistik şirketi olarak karayolu nakliye alanındaki tüm hizmetlerde bize karşı olan güveniniz için teşekkür ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.