Hadımköy Evden Eve Nakliyat

21.08.2022
597
Hadımköy Evden Eve Nakliyat

Hadımköy evden eve nakliyat firmalarından Kaplanlar Nakliyat olarak üstün hizmet ve kalite anlayışı ile ev taşıma, eşya taşıma, kamyonet nakliye gibi hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimizi profesyonel ekibimiz ile en iyi şekilde gerçekleştirmekte sorunsuz olarak tamamlamaktayız. Hadımköy şehir içi nakliyede tüm eşyalarınızın ambalajlanıp paketlenmesinden tutunda, beyaz eşyaların ve mobilyaların kurulumuna kadar yapmaktayız. 25 Yıllık deneyimimiz ve bilgi birikimiz sayesinde bizden sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunar, eşyalarınızı güvenle taşıyabiliriz.

Hadımköy Nakliye Hizmet Detayı

Kaplanlar Nakliyat olarak müşteri memnuniyeti korumak amacıyla yaşanacak sıkıntıları önceden tespit ederek önlem alıyoruz. Örneğin; Eşyaların miktarını sizden evinizin resimlerini isteyerek tespit ediyoruz. Çalışacak personel sayısı ve gönderilecek olan araç boyutu belirlenmesinden sonra size uygun bir teklif oluşturuyoruz.  Teklifimizi kabul etmeniz dahilinde istediğiniz bir gün randevunuzu veriyoruz.

Taşınma günü geldiğinde alanında uzman kişilerden oluşan marangoz ve taşıma ekibimiz evinize gelir. Sökülmesi gereken mobilya ve beyaz eşyaların sökümü yapılır. Koltuk, mobilya ve beyaz eşya gibi eşyaların ambalajlanarak paketlenmesi yapılır. Anlaşmanız dahilinde kolilenmesi gereken mutfak eşyaları, kıyafet gibi eşyalarında toplamasını yapabiliriz.

Ambalajlama işlemi sonrasında uzman ekibimiz ile eşyalarınızı özenle aracımıza taşırız. Aracımızda eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde dizilir. Araç içinde gerekli bağlama işlemleri yapılır. Eşyalarınızın yüklemesi bitmesi ile aracımız yeni evinize doğru yola çıkar.

Yeni evinize ulaştığımızda eşyalarınızı yine büyük bir dikkat ile evinize taşır, sizin isteğiniz şekilde dizeriz. Tüm mobilya ve beyaz eşya kurulumlarınızı yaparız. Hadımköy nakliyecilerinden farklı bir hizmetimiz ise anlaşmanız dahilinde avize, stor, duvar montajı gibi işlemleri de ekibimiz ile yapabiliriz. Eviniz tıpkı eski evinizde olduğu gibi hazır ediyoruz. Hadımköy profesyonel evden eve nakliyat hizmetimiz bu şekilde son buluyor.

hadımköy evden eve nakliyat

Hadımköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Birçok insan için taşınma maliyetleri yeni bir ev maliyetleri ile eklenerek oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Firmamız, Hadımköy evden eve nakliyat fiyatlarını taşınma maliyetlerini müşterilerin yüklerini hafifletecek şekilde düzenlemektedir. Buna göre taşınma maliyetleri en minimal şekilde düzenleyerek müşterilerimize sunarız.
Hadımköy nakliyat ücretleri sabit değildir. Bir yerden başka bir yere taşınırken taşınma maliyetlerini değiştiren bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu faktörler göz önünde tutularak taşınma maliyetleri değişebilmektedir.
Hadımköy nakliye şirketi olarak bunları şöyle sıralamamız mümkündür.
Taşınmak istenen bölgenin uzaklığı
Yüksek katlar neticesinde asansörlü taşıma hizmetlerinin kullanılması
Uzman ekip çalışan sayısı
Taşınmak istenen eşyaların miktarı ve işçilik gereklilikleri
Eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması (kolilenmesi)
Extra hizmetler ( Avize, duvar montajı, stor perde)

Hadımköy ev taşıma fiyatları maliyetlerinin artması genellikle bu hizmetlere bağlı olarak değişmektedir. Kısa sürede nakliye işlerinin bitmesi için fazla çalışan bulundurmak başta olmak üzere işlemlerin eşya yoğunluğu nedeniyle fazla olması da fiyat değişkenliğine etki etmektedir.
Aynı zamanda maliyetlerin değişmesi eşyaların paketlenmesinin firma tarafından yapılmasını da kapsamaktadır.
Evden eve nakliye işlemleri için fiyatlandırmada önceden belirlenen faktörler etkili olmakta ve her nakliye için fiyatta farklılık oluşabilmektedir. Bu nedenle Hadımköy evden eve taşımacılık firmamız ile görüşerek ön bilgilendirme almak ve fiyat bilgisi edinmek oldukça faydalıdır.

Hadımköy Kamyonet Nakliyat

Hadımköy kamyonet nakliyat hizmetimiz ile dilediğiniz zaman dilediğiniz boyutta araç kiralaması yapabilirsiniz. Dilerseniz araç kiralaması yaparak eşyalarınızı siz taşıyın, dilerseniz taşıma personeli de göndererek biz taşıyalım. Firmamız da istediğinize uygun her boyutta panelvan, açık & kapalı kasa kamyonet araçları mevcuttur. 7/24 Hizmet vermekteyiz. Diğer hizmetlerde olduğu gibi Hadımköy nakliye kamyonet hizmetinde de bizlere güvenebilirsiniz.

Hadımköy Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Neden Bizimle Çalışmalısınız?

İşimizin ciddiyetinin farkında olarak gerekli teknolojik ekipmanlarla ve nitelikli çalışma arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz. Önceliğimiz kusursuz müşteri politikamızla size iyi hizmet verebilmektir. Ekip arkadaşlarımız işini ciddiye alan uzman kişilerdir.
Eşyalarınızı sadece taşımakla kalmayıp tüm kurum işlemleriyle de ilgilenmektedirler.
Eşyalarınız zarar görmemesi adına paketlemeleri arkadaşlarımız bizzat özenle kendileri yapmaktadır.
Hadımköy evden eve nakliyede eşyalarınız için uygun araçlarımız seçilerek taşıma veya yükleme sırasında herhangi bir sorun yaşamaktan kaçınılmaktadır.

Hadımköy Şehir İçi Nakliye 

 Bu bölgede olmamızdan dolayı Hadımköy şehir içi nakliye hizmetinde sizlere çok hızlı araç gönderimi yapabiliriz. Personellerimizinde bu bölgede olmasından dolayı nakliye taleplerinize çok kısa süre içerisinde cevap vermekteyiz. Bölgeyi tanımamızdan dolayı yaşanabilecek aksaklıklara karşı önceden önlem alıyoruz. Hadımköy şehir içi nakliyat hizmeti için dilediğiniz zaman 7-24 bize ulaşabilirsiniz.

Hadımköy Asansörlü Nakliyat

Yüksek katlarda taşınma zorluklarını ortadan kaldıran ve eşyaların en ideal şekillerde taşınmasını sağlayan asansörlü taşıma hizmetleri ile asansörlü nakliyat işleri Hadımköy asansörlü evden eve nakliyat firması tarafından uygulanmaktadır. Hadımköy asansörlü nakliyat sistemi kısa zamanda taşınma kolaylığı sağlamanın yanında binaların zarar görmesini de engelleyen bir sistemdir.

Sistem ayrı bir kamyonun üzerinde evinize gelmekte pencere veya balkonunuza kurulmaktadır. Eşyalarınız bu sistem ile indirilmekte ve taşıma işleminin çok kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Nakliye sırasında asansör kullanımı maliyetleri etkilemektedir. Hadımköy asansörlü taşımanın birçok avantajı bulunmaktadır. Eşyaların kısa sürede ve zarar görmeden taşınmasını sağlamanın yanında asansör kullanımı binadaki asansörlerin güvenliğini tehlikeye atmayı da önlemektedir. Hadımköy asansörlü eşya taşıma hizmetinde bize güvenebilirsiniz.

Hadımköy Şehirler Arası Nakliyat

Bir şehirden başka bir şehre taşınmak istenildiğinde de Hadımköy şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı Türkiye’nin her bölgesine taşıyoruz. Şehir içinde olduğu gibi şehirler arası eşya taşıma hizmetinde de tüm paketleme, kurulum işlemleri gerçekleştiriliyor. Taşınma süresinde eşyaların güvenliğini sağlayarak sigorta hizmetleri sunuyoruz. Bunların yanında Hadımköy şehirler arası nakliyat’ta araçlarının eşyaları bekletmesi veya güvenle korunması hizmetleri için birçok şehirde depolama hizmet de verilmektedir.

Şehirler arası firma lojistik işleriniz için makalemizi okuyabilirsiniz.

Hadımköy Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Ofis Taşıma

Firmamız ev taşımacılığının yanında Hadımköy ofis taşıma işlerini de üstlenmektedir. Bunlar arasında işyeri taşımacılığı, şirket ambar taşımacılığı, kurum taşımacılığı gibi taşınma işlerinde de hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat konusunda uzman olan firmamız ofis tüm hizmetlerinde müşterilerine yüksek kalite sunmayı hedeflemektedir. Tüm nakliye işlemleri öncesinde ön bilgilendirme yapılarak müşteriler bilgilendirilmektedir. Nakliyat işlemlerinin güvenle ve uygun fiyatlar ile hizmet verilmesi sağlanmaktadır.

Hadımköy Parça Eşya Taşıma

Taşınma işlerinde bazı eşyaların parça halinde taşınması da gerekebilmektedir. Hadımköy eşya taşıma firmamız bölgemizde parça eşya taşımacılığı yaparak müşterilerinin nakliye problemlerini kısa zamanda kolaylıkla çözmektedir.

Örneğin; Hadımköy evden eve nakliyat hizmetinde taşınmadan önce bina incelemesi yapıyoruz. Eğer bina asansörü çok dar ise taşınma sırasında eşyalarınız zarar görmemesi adına asansörlü nakliye teklifi sunuyoruz. Asansörlü nakliye ile bina asansörü kullanılarak taşınma arasında ücret farkı olmaktadır. Aslında bu aşamada fiyat netleşiyor diyebiliriz.
Eşyalarınız detaylı bir şekilde incelenerek, uzman ekibimiz tarafından taşınma planı yapılıyor.

Hadımköy Eşya Depolama

Eşyalarınızı depolayacak güveni ve temiz bir yer mi arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Kaplanlar Nakliyat, Hadımköy eşya depolama firması olarak eşyalarınızı aylık ücret karşılığında sigortalı, temiz ve güvenli odalarda saklamaktadır. Depolama yerimiz çok geniş olmakla beraber eşya depolama için özel olarak dizayn edilmiştir. Her müşteri için ayrı odalar tahsil edilmektedir. Bu sayede eşyalarınızda herhangi bir kaybolma ve karışma durumu olmaz. Hadımköy kiralık eşya depolarımız son derece güvenlikli kameralı ve bekçi sistemlidir. İstediğiniz zaman deponuza eşya ekleyebilir veya var olan bir eşyanızı size teslim edebiliriz. Verdiğimiz tüm hizmetler için fiyat teklifleri almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Kaplanlar Nakliyat kaliteli ve uygun fiyatla size hizmet vermek için Hadımköy’de.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.