tr

Hadımköy Eşya Depolama

11.11.2022
563
Hadımköy Eşya Depolama

Hadımköy eşya depolama hizmetinde 25 yılı aşkın bir deneyime sahibiz. Kaplanlar Nakliyat firması olarak “Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır” sloganıyla bu sektöre yıllar önce giriş yaptık. Firmamız olarak siz değerli müşterilerimize kurulduğumuz bu günden beri Hadımköy eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Hadımköy kiralık eşya deposu hizmetinde ise en güvenli şekilde ve alanında uzman kadromuz ile birlikte nakliye-taşımacılık işlerinizi şehir içi ve şehir dışı olarak gerçekleştiriyoruz. Evinizde, ofisinizde bulunan eşyaları bir yerde depolamak isteyen müşterilerimize ise kiralık eşya depo hizmetini sağlıyoruz.

Hadımköy Eşya Depolama Hizmetinde Detaylar

Eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizle iletişim kuruyoruz ve gerekli bilgileri müşterimizden alıyoruz. Eşya Depolama Firması bünyemizde çalışan alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz ev eşyalarınızın, ofis eşyalarınız veya herhangi bir saklamak istediğiniz eşyayı herhangi bir kirlenme, kırılma, çizilme gibi durumların oluşmaması için müşterilerimizin eşyalarını özenli bir şekilde koruma & ambalajlama işlemini gerçekleştiriyor. Özenli bir şekilde paketlenen eşyalarınız araçlarımıza yükleniyor ve araçlar İstanbul Hadımköy’de bulunan depolarımıza götürülüyor.

Depolarımıza varan araçların içerisinden eşyalarınız dikkatli bir şekilde indiriyoruz. Her müşterimiz için ayrı bir şekilde dizayn edilmiş güvenli odalarda saklanıyor. Bu saklama işlemini müşterimiz bizden eşyalarını talep edene kadar titizlikle devam ettirmekteyiz.

hadımkoy esya depolama

 Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Kaplanlar Nakliyat firması olarak kurulduğumuzdan bugüne kadar her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktayız. Depolarımızın genel olarak standart ölçüleri bulunmaktadır. Bu ölçüler şu şekildedir; 230x170x130 fakat istediğiniz ölçülerde de uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Her müşterimize özel bir ayrı oda dizayn etmekteyiz. Bu şekilde her müşterimizin eşyaları ayrı odalarda titizlikle saklanmaktadır. Bu şekilde hiçbir diğer müşteri ile eşyalarınız karışmamaktadır.

Hadımköy eşya depolama hizmetimiz üstü kapalı ve 7/24 olarak güvenlik kamerası ile izlenmektedir. Güvenlik kameralarının yanı sıra alarm ve bekçi sistemiyle sürekli bir şekilde korunmaktadır. Birçok koruma sistemi ile eşyalarınız güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir. Eşyalarınız depolarımızda hijyenik ortamlarda muhafaza edilip saklanmaktadır. Depolar sürekli olarak kontrol edilmekte olup rutubet, nem, haşere gibi tüm kötü koşullardan korunması sağlanmaktadır.

Eşyalarınız depolarımızda muhafaza edilip saklandığı süre boyunca sigortalıdır. Depolarımız aylık olarak kiralanmaktadır fakat istediğiniz zaman depolama süresini uzatabilirsiniz.
Firmamız olarak çok uygun fiyatlarla ile siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri sunmaktayız. Sizlerde firmamız ile çalışmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlarla Hadımköy kiralık eşya deposu hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen web sitemiz içerisinde bulunan iletişim numaralarından bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.