tr

Çatalca Lojistik Firmaları

28.07.2022
894
Çatalca Lojistik Firmaları

Uzman kadromuzla, etkin çözümlerimizle ve çalışma prensiplerimizle Çatalca lojistik firmaları olarak karayolu taşımacılığı ile siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana sadece şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta kat ettiğimiz yol 7 milyon kilometrenin üzerindedir. Çatalca lojistik şirketi olarak karayolu taşımacılığı ile en sade anlatımıyla, sizlerin istediği bir ürünü ya da ham maddeyi, bir alandan diğer bir alana taşıyoruz. Kulağa çok basit gelen bu görevin kendi içindeki basit görünümünün ardındaki derinliği çok seviyoruz.
Yurt içi veya uluslararası Çatalca lojistik hizmetini karayolu taşımacılığı ile çözüm odaklı yaklaşımımız, operasyon deneyimimiz ve sınırsız desteğimizle birlikte her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Uzman ekibimiz karayolu taşımacılığında da ürünlerinizin teslimatını uygun maliyetlerle ve aynı zamanda esnek ve yaratıcı çözümlerle birlikte sizlere uygun şartlar sağlamaya devam ediyor. Dünyadaki karayolu lojistik firmaları arasında ayrıcalıklı yerimizi almak üzere emin adımlarla yürürken en büyük motivasyonumuz müşterilerimizin de bizimle birlikte yürümesi ve güçlenmemize karşı verdikleri desteklerdir.

catalca lojistik firmaları

Çatalca Lojistik Şirketi Olarak Hizmetlerimiz

Komple ve parsiyel servis
Proje yüklemeleri
Gabari dışı malların taşınması
CIS ülkelerine Avrupa’dan TC aktarmalı taşıma
Türkiye’den direkt servis
Çatalca lojistik firmalarından Kaplanlar Nakliyat olarak entegre lojistik çözümlerimizle, karayolu yük taşımacılığın da bize destek olan profesyonel ekiple birlikte size sunduğumuz tüm hizmetlerimizi aynı zamanda havayolu ve denizyolu Başakşehir lojistik hizmetlerimizle de birleştirerek ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayabilmek için çalışmaktayız. Lojistik ihtiyaçlarınızı dilerseniz tek bir hizmet kapsamında dilerseniz birçok hizmetimizi birleştiren bir yaklaşımla en doğru şekilde karşılayabileceğiniz uluslararası ve yurt içi çözüm ortağınız olarak, ihtiyacınıza en uygun ve en ekonomik kombinasyonları oluşturmak, bütün operasyon süreçlerinizde sizlere yardımcı olmak ve yanı sıra takip etmek için her zaman yanınızda bulunmaktan gurur duyarız.
Gabari dışı ağır hacimli yükleri, profesyonel ekibimizle birlikte en önemli detayına kadar planlayarak ve tüm operasyonu kusursuz şekilde bir şekilde yöneterek, en güvenli şekilde sizlerin istediği noktaya ulaştırıyoruz.
Yüksek sorumluluk anlayışıyla çalışmakta olan profesyonel ekibimiz hem yüklerinizin, hem de karayolu nakliye sürecinde yolculuğumuzda denk geldiğimiz her canlının güvenliğine ve varlık sebebine önem göstererek hareket etmekteyiz. Bütün önlemleri ve tedbirleri alarak projeyi planlar ve uluslararası standartlara uygun bir biçimde özenli ve dikkatli bir yaklaşımla süreç yönetimini gerçekleştirerek problemsiz biçimde dilediğiniz ürünleri teslim noktasına kadar ulaştırırız.
Sizlere hizmet vermekten mutluluk duymakta ve size daha iyi hizmet vermek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her zaman yenilikçi anlayış ile çalışan firmamız son teknoloji araçlar ve ekipmanlar ile sizlerin hizmetinde yer almaktadır. Başakşehir Lojistik Firmaları olarak karayolu nakliye alanındaki tüm hizmetlerde bize karşı olan güveniniz için teşekkür ederiz.

Lojistik Firmalarından Kaplanlar Nakliyat

Kentsel dönüşüm ile birlikte sürekli değişen yapısı dolayısıyla, İstanbul’da olan bu büyük nakliyat ihtiyacı karşılamak amacıyla pek çok Çatalca lojistik firmaları piyasada faaliyet göstermektedir. Lakin iş kalitesi ve müşteriye saygı gibi unsurları bünyesinde bulunduran Çatalca lojistik şirketleri sayısı oldukça nadirdir. Biz Çatalca lojistik hizmeti veren bir firma olarak müşterilerimize memnun etmek için kendimizi her geçen gün geliştiriyor ve kusursuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz . Gerek personellerimiz, gerekse araçlarımız dahil olmak üzere işleriniz en iyi şekilde yürütülmesi amacıyla özenle seçilerek kurulumuza ekleniyor ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuluyor. Ayrıca Çatalca lojistik fiyatlarını en makul seviyede tutuluyor

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.