tr

Büyükçekmece Şehirler Arası Nakliyat

01.08.2022
574
Büyükçekmece Şehirler Arası Nakliyat

Büyükçekmece şehirler arası nakliyat firmalarından Kaplanlar Nakliyat sektörünün yoğun talep görmekte olduğu yerlerden biri olarak öne çıkıyor. Sanayinin, eğitimin, ticaretin, eğlencenin ve sosyal imkanların merkezi olan Büyükçekmece, İstanbul’un en popüler ilçeleri arasında başı çekiyor. Burada yaşayıp farklı bir şehre taşınmak isteyenler veya başka bir şehirden İstanbul’un Büyükçekmece bölgesine gelecek olanlar şehirler arası ev taşıma hizmetine yöneliyor.
Büyükçekmece şehirler arası nakliye firması olarak biz, bu alandaki bütün gereksinimlere kusursuz, titiz, profesyonel işçiliğimizle yanıt veriyoruz. ‘İyi bir nakliyat hizmeti sunmak hedefiyle değil ‘en iyi nakliyat hizmetini sunmak amacıyla çalışıyor, bu anlayışımızı tüm hizmetlerimize yansıtıyoruz.

Büyükçekmece Şehirler arası Nakliye Süreci Nasıl İşler?

Genel olarak açıklamak gerekirse Buyukcekmece sehirler arasi nakliyat hizmetini şu şekilde açıklamamız mümkündür:
1. Önce web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçersiniz. Evinizin büyüklüğü ne kadar? Kaç tane eşyanızın taşınması gerekiyor? Bunların nitelikleri ve sayıları neler? Buna benzer konularda bilgilendirme sağlarsınız.
2. Ekstra hassasiyete gereksinim duyan eşyalarınız varsa (örneğin; piyano, antika vb.) bunlar için ayrı bir taşıma prosedürü planlarız.
3. Asansör kullanılmasını istiyor olabilirsiniz. Ya da binanızın merdivenleri dar olduğu ya da çok yüksek katta oturduğunuz için asansör kullanımı zorunluluk halini alabilir. Bu durumda Büyükçekmece şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti devreye girer.
4. Tüm ayrıntıları netleştirerek uygun bir fiyat teklifi sunarız.
5. Onay vermeniz halinde Büyükçekmece şehir dışı ev taşıma için sizinle beraber bir tarih kararlaştırırız.
6. Ekibimiz anlaşmaya varılan tarihte adresinizi ziyaret eder. Eşyalarınız büyük bir özenle gelişmiş nakliye aracımıza yüklenerek kilometreler boyu güvenle taşınır.

Büyükçekmece şehirler arası nakliyat

Büyükçekmece Şehirler Arası Evden Eve Nakliye için Neden Biz?

Kaplanlar Nakliyat olarak faaliyete başladığımız günden beri üst düzey kalite, nitelikli hizmet ve ekonomik fiyat ilkelerimizden taviz vermiyoruz. Her durumda ilk önceliğimizi koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak belirliyor, tüm çalışmalarımızı bu çerçevede sürdürüyoruz.
Büyükçekmece şehirler arası lojistik firmamızın bazı ayrıcalıklarını ise şöyle ifade edebiliriz:
• Her türlü nakliyat talebine yönelik donanıma, bilgi birikimine ve tecrübeye sahibiz.
• Tüm araçlarımızın muayenelerini, sigortalarını; haftalık, aylık ve yıllık bakımlarını, her kullanım sonrası temizlik – dezenfekte işlemlerini yerine getiriyoruz. Bu konuda hiçbir ihmale, aksamaya ve kusura mahal vermiyor; müşterilerimize ait eşyaların güvenliğini önemsiyoruz.
• Büyükçekmece şehirler arası taşımacılık dahil bütün faaliyetlerimizi sigortalı, faturalı, sözleşmeli bir biçimde yürütüyoruz. Bundan dolayı tüm müşterilerimize garantili hizmet almanın keyfini ve rahatlığını yaşatıyoruz.
• Eşyaların herhangi bir hasara uğramaması için sigortalıyor, böylelikle onları teminat altında tutarak oluşabilecek mağduriyet risklerini ortadan kaldırıyoruz.
• Paketleme, ambalajlama, kolileme ve buna benzer işlemlerde birinci sınıf kaliteye sahip, hijyenik, tek kullanımlık, dayanıklı malzemelerden faydalanıyoruz.
Özetle Büyükçekmece şehirler arası eşya taşımada kendi eşyalarımız gibi değer veriyor, taşınma sürecini sizin için eğlenceli ve konforlu bir duruma getirmek için her detayı hesaba katıyoruz.

Büyükçekmece evden eve nakliyat hakkındaki detaylı makalemize göz atın.

En Uygun Büyükçekmece Şehirler arası Nakliyat Fiyatları

Büyükçekmece şehirler arası nakliyat fiyatlarını etkileyen başlıca faktörleri şöyle gruplandırabiliriz:
• Gidilecek mesafe uzunluğu (Kilometre cinsinden),
• Yakıt ve işçilik masrafları,
• Ek işlemler talep edip etmediğiniz (Mobilyaların monte ve demontesi, eşya paketleme, yerleştirme vs.),
• Taşınacak eşyaların miktarı, özellikleri, hacmi,
• Asansör kurulumu istenip istenmediği vb.
En uygun Büyükçekmece şehirler arası nakliyat ücretleri karşılığında hem tam arzu ettiğiniz gibi, hem beklediğinizden de güzel bir hizmet almak için tercihinizi Kaplanlar Nakliyat’tan yana kullanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.