Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

22.07.2022
129

Kaplanlar Nakliyat, Büyükçekmece evden eve nakliyat firması olarak gerek şehir içi gerek şehirler arası profesyonel evden eve taşımacılık ve yük taşıma hizmeti sunmaktayız. Sektörümüzde ki temel hizmetlerimiz ev taşıma, parça eşya nakliyesi, ofis taşıma, asansörlü nakliye ve eşya depolama hizmetidir. Büyükçekmece nakliyat firması olarak bir çok projede görev aldık ve müşterilerimize kusursuz taşınma deneyimi sunduk.

Hizmetlerimizde daima kaliteyi, dürüstlüğü prensip almakta yaptığımız işi ve aldığımız paranın hakkını sonuna kadar vermekteyiz. İş ahlakına ve kalitesini öncelikli hedef olarak görüyoruz.

Yaptığımız işe başından sonuna kadar titizlik gösteriyor ve taşınma sürecinin en iyi şekilde geçmesi için çabalıyoruz. Yılları aşkın süredir Büyükçekmece nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi de bu oluyor.

Eşya taşıma işi başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir ve biz bu işi 15 yılı aşkın süredir profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Çalışanlarımızı konusunda en profesyonel insanlar arasından seçiyoruz. Büyükçekmece nakliyeci hizmetinde bize sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Dilerseniz,  Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları için bizleri 7 gün 24 saat arayabilir, Büyükçekmece nakliyecileri içindeki en uygun hizmeti  en iyi fiyatlarla alabilirsiniz. Ayrıca Büyükçekmece kamyonet nakliyat %50’ye kadar daha ucuz..

buyukcekmece evden eve nakliyat

Büyükçekmece Nakliyat Firması Olarak Hizmet Detayları

Ücretsiz Expertiz Ekibi

Ön tespit oldukça önemlidir. Eşyalar için araç ve personel seçimi bu aşamada belirlenir. Çalışanlarımız hanenizi ziyaret ederek; taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin işleyişi hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bizde eşyanın alınacağı ve gideceği yeri önceden görerek oluşabilecek problemlere karşı hazırlıklı geliriz. Örneğin kamyon bina çıkış kapısına tam olarak yanaşamıyorsa, yanaşmasında mesafe oluyorsa taşıma arabası getiririz. Büyükçekmece lojistik şirketi olarak böylelikle daha kolay ve iyi bir taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Ücretsiz Sigortalama İşlemi

Yaptığımız işin sorumluluğunu, eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Eşyalarınıza sizin gösterdiğiniz özeni gösteriyor ve her aşamada itina ile davranıyoruz. Tüm taşıma işlemlerinde en dikkat edilmesi gereken konu eşyanın zarar görmeden, temiz bir şekilde nakledilmesidir. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Risk olmaması için yol sigortasını tarafımızdan yapıyoruz..

Büyükçekmece nakliyat şirketi Kaplanlar Nakliyat’ta güven içinde olduğunuzdan emin olabilirsiniz…

Ambalajlama & Paketleme & Eşya Koruma İşlemi

Bu işlem olmazsa olmazdır, evinize geldiğimizde ilk yaptığımız işlemdir. En iyi malzemeler ile eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok nakliye firması gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları tercih ediyoruz. Riskli yerlerde 3-4 kata kadar paketleme işlemi yapıyoruz. İyi ve profesyonel bir paketleme işin iyi sonuçlanmasına doğrudan etki eden bir faktördür.

Taşıma ve Nakledilme Süreci

İyi bir taşıma personeli eşyayı sağa, sola çarpmadan temiz bir şekilde taşır. Biz konusunda en uzman kişileri kadrolarımıza dahil ediyor, onlara bu konuda gereken eğitimi veriyoruz.

Eşyalarınız iyi bir ambalajlama işleminden sonra özel dizayn edilmiş araçlarımıza itinalı bir şekilde taşınıyor ve dizilim işlemleri yapıyoruz. İyi bir dizilim işlemi ile eşyaların yolda zarar görmesi engellenir. Eşyaların yüklenmesi bittikten sonra hiç vakit kaybetmeden yola çıkıyoruz.

Yeni eviniz siz nasıl istiyorsanız öyle.. 

Personellerimiz sizin istediğiniz doğrultusunda tüm eşyalarınızın dizilim işlemlerini yapıyor. Ambalajları açılarak eski hallerine getiriliyor. Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınızın gerekli kurulum ve kontrolleri yapılıyor.

Siz bitti demeden bizim işimiz bitmez..

Evinizi düzene oturtana kadar çalışanlarımız ellerinden geleni yapacaktır. Tıpkı eski eviniz gibi yeni eviniz tasarlandığında sizinde onayınız doğrultusunda taşıma işlemi son bulur. Size sadece özel eşyalarınızı dizip yerleştirmek ve yeni evinizin keyfini sürmek kalır.

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Büyükçekmece eşya depolama hizmetiniz var mı?

Büyükçekmece eşya depolama hizmetimiz ile eşyalarınızı güvenli depolarımızda saklayabilirsiniz. Boyutlarına göre ayrılmış odalarımız son derece güvenlikli ve temizdir. Büyükçekmece kiralık eşya deposu fiyatlarını en uygun seviyede tutarak müşterilerimize sunuyoruz. İyi bir hizmeti sunmak için kaliteyi en üst seviyede sunarak kendimizi geliştiriyoruz.

Büyükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

Taşınma işlemi insanı strese sokan başlı başına yorucu bir işlemdir. Üstelik maliyet, eşyaların taşınma sırasında ki zarar görme ihtimalleri gibi bir çok can sıkıcı yanları vardır.

Biz Büyükçekmece evden eve nakliye firması olarak işimizi severek ve profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Tecrübemiz ile sizi taşınma sırasında oluşabilecek tüm sorunlardan, aksaklıklardan koruyoruz. En iyi hizmeti, en uygun fiyatlar ile size sunarak bütçenizi düşünüyoruz. Profesyonellerle çalışmanız bu süreci en iyi şekilde atlatmanız hayati önem taşır.

Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Büyükçekmece evden eve nakliye fiyatı hesaplama eşyanın miktarıyla doğru orantılıdır. Bina katlarının yüksekliği, taşınılacak olan mesafede fiyata etki eder. Ama Büyükçekmece şehir içi nakliyat’ta mesafenin pek bir önemi yoktur. Büyükçekmece şehir dışı ev taşımalarda gidilecek mesafe maliyete doğrudan etki eder. Bu yakıt fiyatlarıyla doğru orantılıdır. Eşya miktarınıza göre aracın boyutu belirlenir. Büyük boyuttaki araçlar ise daha çok maliyetli olmaktadır. Fakat Büyükçekmece ev taşıma fiyatları büyük bir titizlikle oluşturulmaktadır. Sizde, Buyukcekmece ucuz nakliyat hizmetinden yararlanmak için bizi arayın.

Büyükçekmece evden eve taşımacılıkta montaj işlemleri yapılıyor mu?

Büyükçekmece evden eve taşımacılık işlemlerinde beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız tıpkı eski evlerinizde olduğu gibi yeni yerlerinde de temiz bir şekilde kuruluyor. Üstelik bu hizmetten extra bir ücret talep edilmemektedir. Büyükçekmece nakliyat ücretleri daima en uygun seviyede tutulur.

Büyükçekmece nakliyat hizmetinde ambalajlama hizmeti var mı ?

    Büyükçekmece nakliyede eşyalarınızın güvenliği için 2-3 kata kadar hava almayacak şekilde ambalajlama işlemi uyguluyoruz.

Büyükçekmece ofis taşıma ve büro taşıma gibi hizmetiniz var mı?

Tüm taşıma işlemlerinde olduğu gibi bizlere iş yeri taşımacılığı ve ofis taşımacılığında da güvenebilirsiniz. Büyükçekmece ofis nakliyatını hiç bir aksaklık olmadan taşıma işlemlerinizi bir gün içinde bitiriyoruz.

Büyükçekmece nakliye şirketi olarak firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

Araç filomuzda ihtiyacınıza uygun her türlü aracı bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sorunsuzca ve hızlı bir şekilde tüm taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Büyükçekmece parça eşya nakliyesi yapıyor musunuz?

Yenilikçi firmamızda tüm hizmetleri sunduğumuz gibi büyükçekmece parça eşya nakliyesinde de daima müşterilerimizin yanında oluyoruz. Hizmetimize 2004 yılından bu zamana kadar sürekli olarak kendimizi geliştirerek, yenileyerek devam ediyoruz. Hizmeti almak için Büyükçekmece ev taşıma şirketi Kaplanlar Nakliyat’ı güvenle tercih edebilirsiniz.

Büyükçekmece asansörlü nakliyat hizmetiniz var mı?

Büyükçekmece asansörlü nakliyat hizmetimiz ile asansörü olmayan ve asansörlü nakliye hizmetine uygun olan dairelerde asansörlü nakliye seçeneğimiz mevcuttur. Üstelik 21.kata ulaşabilen sistemimiz ile nakliye işlemleriniz %50 oranında hız kazanıyor. Büyükçekmece asansörlü taşımacılık sistemi ile taşınmalar çok daha kolay hale gelmektedir. Bunun sebebi eşyalarınız başka bir araçla gelen asansör sistemimiz ile dairenize güvenle taşınmakta ve kurulmaktadır. Eşyanın taşınma sırasında ki güvenliği ise cabası. Büyükçekmece asansörlü nakliyat fiyatları için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Büyükçekmece kamyonet nakliye hizmetini şehir içi sunuyor musunuz?

Büyükçekmece kamyonet nakliye hizmetimiz mevcuttur. Ve kamyonet olmasından dolayı fiyatlar çok uygundur. İstenildiğinde taşıma personeli ve marangoz elemanı gönderilmektedir. Büyükçekmece şehir içi nakliyatta 7/24 saat araç temini yapılabilmektedir.

Büyükçekmece şehirler arası nakliye mevcut mu?

Güzel ülkemizin her yerine Büyükçekmece şehirler arası nakliyat firması olarak hizmet veriyoruz. Büyükçekmece şehirler arası evden eve nakliyat ile evinizi Türkiye’nin dört bir yanına taşıyabiliyoruz. Tıpkı şehir içi hizmette olduğu gibi tüm mobilyalar ve beyaz eşyalar paketlenerek taşınmakta ve yeni şehirdeki evinizde kurulmaktadır. Büyükçekmece şehirler arası ev taşıma ücretlerimiz çok uygundur.

Büyükçekmece şehir içi nakliye ve kamyonet nakliyesinin avantajları nedir?

Büyükçekmece kamyonet nakliye ve şehir içi nakliyede ufak çaplı eşya taşıma işlerinizde en iyi fiyat garantisi sunuyoruz.

İstanbul Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmetini en uygun ve en güvenli olarak firmamızdan tercih edin, kazançlı çıkın!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.