tr

Büyükçekmece Eşya Depolama

26.07.2022
829
Büyükçekmece Eşya Depolama

Uzun yıllardır hizmet veren Büyükçekmece eşya depolama firmalarından Kaplanlar Nakliyat olarak her geçen gün kendini yeniliyoruz.. Büyükçekmece kiralık eşya deposu, eşyalarınızı özenle koruma altına almaktadır. Depo alanlarımız düzenli aralıklarla temizlenmektedir. Depolarımız da eşyalarınız güvenle saklanmakta ve 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir. Kamera sisteminin yanı sıra güvenliklerimiz depolarımız da eşyalarınızın kontrollerini gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın sayısına göre sizlere özel depo alanları seçilmektedir. Her müşterimiz için ayrı bir oda tahsis edilmektedir.

Eşyalarınızı herhangi bir nedenden dolayı depolamak zorunda kalırsanız mutlaka seçeceğiniz firmayı detaylı olarak araştırmalısınız. Firmanın ne kadar süredir hizmet verdiğinden, eşya depolarının temizlik detaylarına kadar araştırmalısınız. Eşyalarınızı uzun süre saklayacağınız alanların en önemli faktörlerinden biri de temizlik konusudur. Depolarımızın temizliklerinin yanı sıra doğru ilaçlanmasıda oldukça önemlidir. Büyükçekmece eşya depolama firmamız sizler için insan sağlığına zarar vermeyecek temizlik ürünleri tercih etmektedir. Tercih ettiğimiz ilaçlama şirketleri kontrollerini belirli aralıklarla gerçekleştirmektedir.

Büyükçekmece Eşya Depolama Detayları

Firmamız eşyalarınızı depomuza tüm taşıma, ambalajlama ve sigortalama işlemleri dahil olmak üzere tüm işlemlerini gerçekleştirmektedir. Depolama hizmetimizde her müşterimiz için ayrı odalar bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman eşyanızı tutabileceğiniz bu depoların kiralaması aylık olarak yapılmaktadır. Eşyalarınız kayıt altına alınarak sigortalı olarak saklanmaktadır.
Hizmeti almak isteyip de büyük hüsranla karşılaşanlardan olmak istemiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Eşya depolama hizmeti adı altında eşyalarınızı depo olarak kullanılamayacak yerlerde muhafaza eden firmalarla karşılaşmamak için tercihlerinizi ve araştırmalarınızı doğru yapmalısınız. Sizlerden eşyalarınızı teslim almadan önce ve sizlere teslim ederken kontrollerini sağlamaktayız. Eşyalarınızı teslim aldıktan sonra herhangi bir hasar tespit etmeniz halinde firmamız eşyalarınızın hasarını karşılamaktadır. Ancak şimdiye kadar firmamız böyle bir sorun ile hiç karşılaşmamıştır. Uzun yıllardır hizmet veren ve sürekli olarak alanında uzman bir ekip ile faaliyet gösteren firmamız sizlerin aldığı hizmetten memnun kalması adına elinden geleni yapmaktadır. Taşıma hakkında ki ayrıntılı makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece eşya depolama

Büyükçekmece Eşya Depolama Fiyatları

Büyükçekmece eşya depolama fiyatları nelerdir? Büyükçekmece eşya depolama ücretlerinde indirim uygulanır mı? Bu ve buna benzer sorularınıza yanıt bulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. Alanında hizmet veren firmamız kalite ve güvenin en doğru adresidir. Eşyalarınızı depolamak için yer arıyorsanız ancak Büyükçekmece eşya depolama ücretleri konusunda yüzünüz gülmüyorsa sizleri firmamıza bekliyoruz. Eşyalarınız muhafaza edilirken sizinde yüzünüz gülsün ve aklınız eşyalarınız da kalmasın. Fiyatlar depolanacak eşyanın miktarına göre değişiklik göstermektedir. Firmamız eşyalarınızın miktarına göre sizlere depo imkânı sunmaktadır. Bu nedenle firmamıza eşya miktarınızı ve depolama süresini bildirerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Kalite standartlarına uygun depolarımız ve indirimli fiyatlarımız ile sizlerin hizmetinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kaplanlar Nakliyat’ın uzman kadrosu ile tanışmaya hazır mısınız? Eşyalarınızı bize teslim etmeden önce ve teslim aldığınız güne kadar aklınıza takılan her soruyu bizlere iletebilirsiniz. Güler yüzlü, deneyimli ekip arkadaşlarımız ve alanında uzman personellerimiz ile uzun yıllardır sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Dünden bugüne her zaman temel amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.