tr

Florya Evden Eve Nakliyat

14.04.2024
69
Florya Evden Eve Nakliyat

yaparkFlorya evden eve nakliyat hizmetimiz ile evinizi güvenli, temiz ve profesyonel şekilde yeni adresine taşımaktayız. Uzman ekiplerimiz ve eşya taşımaya uygun araçlarımız ile son derece uzmanlık gerektiren bir konuda 25 yılı aşkın deneyime sahibiz. Zor bir süreç olan ev taşıma hizmetini size en iyi şekilde sunarak taşınma günü yaşayacağınız stresi en aza indiriyoruz. Florya nakliyat hizmetimizde tüm eşyalarınızın ambalajlanmasından tutunda, beyaz eşya mobilya kurulumlarına kadar eksiksiz şekilde yaparak taşınma sürecinde tüm konularda müşterimizin yanında oluyoruz. Bizi tercih ederek arkanıza yaslanabilir, evinizin konusunda uzman personeller ile temiz ve düzgün şekilde taşınmasını izleyebilirsiniz.

Florya Evden Eve Nakliyat Süreci

Kaplanlar Nakliyat olarak, Florya evden eve nakliyat firmalarından olarak taşınma sürecini profesyonel şekilde yürütmekteyiz. Konusunda uzman ve bilgili çalışanlar ile sorunsuz taşıma işlemleri yapmaktayız. Planlamamız bir dizi adımdan oluşmaktadır. Florya ev taşıma hizmeti önemli bir konu olmakla beraber iyi bir planlama ve organizasyon gerektirmektedir. İşte tipik bir Florya evden eve taşımacılık sürecinin adımları;

  1. Teklif Alımı ve Planlama: İlk adım genellikle bizi arayarak teklif almalısınız. Eşya resimlerinizi whatsapp hattımıza ileterek size çok kısa bir süre içerisinde fiyat teklifi vermekteyiz. Aynı zamanda müşteri temsilcimiz size; eşyalarınızın nereden nereye taşınacağı, kaçıncı kattan kaçıncı kata gideceği, binaların asansör durumunu ve kamyonun binaya yanaşıp yanaşamayacağı gibi soruları soracaktır. Dilerseniz evinizi ziyaret ederek expertiz işlemi de yapabiliriz. Çalışanlarımız eşyalarınızı değerlendirirler ve taşımanın boyutu, uzaklığı ve diğer faktörlere göre bir fiyat teklifi sunarız.
  2. Randevu Tarihi Belirleme: Teklifimizi kabul etmeniz dahilinde sizin istediğiniz bir tarihte uygun bir randevu tarihi belirlemekteyiz. Belirtilen gün ve saat için araç ve personel hazırlıklarımızı yaparız. Taşınma sırasında herhangi bir sorun yaşamamanız için her türlü yaşanabilecek senaryolar değerlendirilmektedir.
  3. Paketleme ve Hazırlık: Ufak tefek eşyaların kolileme işlemini biz yapmayacak isek evdeki eşyaların paketlenmesi ve hazırlanmasını yapmanız gerekir.Bu adım, kırılabilir eşyaların korunması, kolileme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Buz dolabı ve derin dondurucu gibi beyaz eşyaların boşaltılması gerekmektedir. Müşteriler genellikle bu işlemi kendileri yapabilirler. Veya firmamız tarafından sağlanan paketleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  4. Yükleme: Taşınma günü geldiğinde, firmamız belirlenen saatte evinize gelmektedir. Konusunda uzman çalışanlarımız büyük eşyalarınızı paketledikten sonra yüklemeye başlar. Büyük eşyaların taşınması genellikle bu aşamanın en zorlu kısmıdır. Profesyonel ekiplerimiz, eşyaların güvenli bir şekilde yüklenmesini sağlamaktadır.

 Florya Ev Taşıma Hizmetinde Teslimat

  1. Teslimat: Eşyalarınız, yeni adresinize taşındıktan sonra uzman çalışanlarımız eşyalarınızı evinizin içine taşır. Siz nasıl istiyorsanız yerleştirmesini yaparız. Bu konuda personellerimizi yönlendirmeniz gerekmektedir.
  2. Kurulum ve Montaj: Büyük mobilyaların ve diğer parçaların montajı ve kurulumu gerekiyorsa mobilyacı personellerimiz bunların üstesinden gelecektir. Beyaz eşyalarınızın kurulumları yapılacaktır. Anlaşma dahilinde avize, perde montajı gibi işlemlerde yapılabilir.
  3. İşlemin Son Aşaması: Florya evden eve nakliye işlemi tamamlandıktan sonra ve sizin onaylamanız ardından işlemi tamamlamış oluruz. Herhangi bir sorun varsa bunları çözmeden gitmeyiz. Müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Yeni evinizin en iyi şekilde kurulması bizim birinci amacımızdır.

Florya Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Fiyat teklifi teklifi hazırlarken bir takım bilgilere ihtiyacımız bulunmaktadır. Florya evden eve nakliyat fiyatlarını hesaplarken evinizin taşınacağı mesafe, eşya miktarı, eşyanın niteliği, katların yüksekliği gibi unsurları dikkate alarak bir fiyat çalışması yaparız. Bu gibi unsurlara bağlı olarak çalışan sayısı ve hizmette kullanılacak aracın boyutu belirlenmektedir. Ayrıca kolileme işlemi ile evinizin toplanması, piyano veya para kasası gibi eşyaların olması, avize montajları gibi extra talepleriniz olması durumunda bunlarda fiyata etki etmektedir. Florya asansörlü evden eve nakliyat gibi extra taleplerde fiyatlarda maliyet olmasına sebep olmaktadır. 7 Gün 24 saat müşteri temsilcimizi arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz. Florya evden eve nakliyat telefon numaramız : 0545 935 35 52 ‘dir.

florya evden eve nakliyat

Florya Nakliyat Hizmetinde Kaplanlar Nakliyat

Bizimle çalışmanız durumunda ev taşıma esnasında herhangi bir sorun yaşama ihtimaliniz en aza inmektedir. Çünkü biz sektörümüzde 25 yılı aşkın deneyime sahibiz. Konusunda uzman, saygılı, dürüst personellerimiz bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem vermekteyiz.

Firmamız güvenilirlik ve profesyonellikleriyle bilinir. Deneyimli ekip ve uygun ekipmanlarla donatılmış Florya nakliye firmamıza güvenebilirisiniz. Müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde taşımayı taahhüt etmekteyiz. Bizimle çalışmak, müşterilere stresli taşınma sürecinde önemli bir rahatlama sağlamaktadır.

Her müşterinin taşınma ihtiyacı farklıdır. Bazen özel gereksinimler duyabilirsiniz. Firmamız müşterilerinin özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır. Örneğin, değerli eşyaların özel bir şekilde paketlenmesi yapıyoruz. Profesyonel şekilde taşınması gerekiyorsa firmamızın bunu en iyi şekilde yapabileceğine emin olabilirsiniz. Bizi tercih ederek mutlu olacağınızın garantisini vermekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.