tr

Beylikdüzü Eşya Depolama

23.07.2022
2.347
Beylikdüzü Eşya Depolama

Kaplanlar Nakliyat olarak temiz ve güvenli ortamlarda Beylikdüzü eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Beylikdüzü kiralık eşya deposu hizmetinde uygun fiyatı ve profesyonelliği bir araya getirdik. Güvenli şekilde nakliye & taşımacılık işlemlerinizi şehir içi ve şehir dışı gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz eşyalarınızı kiralık eşya depolarımızda saklıyoruz.

Sektörde ki tecrübemiz ile nakliye işlemlerinizde ilk olarak eşyalarınızı koruma altına alarak ambalajlıyoruz. Sökülmesi gereken gardrop, mobilya, ünitelerinizin söküm işlemlerini yapıyoruz. Eşyalarınızı sizle birlikte depomuza götürüyor ve kayıt altına alarak size ayrılmış özel odalarda saklıyoruz.

Beylikdüzü Kiralık Eşya Deposu

Eşyalarınıza gözünüzün arkada kalmayacağı bir yer mi arıyorsunuz?

Beylikdüzü eşya depolama hizmetinde profesyonel ekibimiz ev eşyalarınız, ofis malzemeleriniz veya saklanması gereken diğer eşyalarınızı kirlenme ve zarar görme ihtimaline karşı ilk olarak ambalajlama & koruma işlemlerini yapıyor, mobilyalarınızı söküyoruz. Ardından İstanbul Hadımköy’de bulunan depolarımıza götürüp her müşterimize ayrı olarak dizayn edilmiş olan güvenli eşya deposunda saklıyoruz. Ta ki siz tekrar eşyalarınızı isteyene kadar..

Beylikdüzü kiralık eşya depomuz, her müşterimiz için ayrı odacıklardan oluşmaktadır.. Her bir odacık 2.30×1.70×130 ebatlarındadır, 1+1 bir daire için 3, 2+1 bir daire için 4 adeti yeterli olmaktadır. Siz ne zaman isterseniz ekibimiz eşyalarınızı istediğiniz yere geri getirmekte ve kurulumlarını yapmaktadır.

Beylikdüzü Kiralık Eşya Deposu Özellikleri

Beylikdüzü eşya depolama alanlarımız genel olarak 230x170x130 ölçülerinde veya isteğinize uygun olarak farklı ebatlı odalardan oluşmaktadır.

Depo fabrikamız üstü kapalı, 7-24 kamera sistemi ile izlenmekte ve alarm, bekçi sistemiyle korunmaktadır. Rutubet, nem, haşere gibi bütün kötü koşullardan korunmaktadır. Ayrıca eşyalarınız depomuzda kaldığı süre boyunca sigortalıdır. Böylelikle riski sıfıra indirmekteyiz. Depolarımız aylık olarak kiralanmakta, istediğiniz zaman süresi uzatılabilmektedir.

Beylikdüzü Kiralık Eşya Deposu Fiyatları için bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz..

beylikdüzü esya depolama

KAPLANLAR NAKLİYAT

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.