tr

Beylikdüzü Asansörlü Nakliyat

23.07.2022
2.660
Beylikdüzü Asansörlü Nakliyat

Beylikdüzü asansörlü nakliyat firması olarak 21. kata kadar olan asansör sistemimiz ile artık dar merdivenler, ufak bina asansörleri hiç sorun değil. Beylikdüzü asansörlü nakliye sistemimiz ile eşyalarınız artık çok daha güvende ve nakliye sürelerimiz bir o kadar daha kısa. En uygun asansörlü nakliyat fiyatları Kaplanlar Nakliyat’ta.

Taşımada  esnasında eşyaların en çok zarar görebileceği nokta merdivenden çıkarılma durumlarıdır. Özellikle çalışanların iyi olmaması, merdivenlerin dar olması gibi nedenlerden eşyalar sağa sola vurulup zarar görme ihtimalleri doğmaktadır. Yenilikçi anlayışımız ile Beylikdüzü asansörlü taşıma sistemini de bünyemize dahil ettik. Artık Beylikdüzü asansörlü evden eve nakliyat ile eşyalarınız herhangi bir risk unsuru olmadan yeni evinize taşınıyor.

Beylikdüzü Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Beylikdüzü evden eve asansörlü taşimacilik hizmeti için kullandığımız sistem kamyon cinsinde bir aracın üstünde sabittir. Sistemin kurulması için kamyonumuzun park yeri oldukça önemli. Elektrik telleri, kamyonun binaya çok uzak mesafede yanaşması sistemin kurulmasını engelleyebilir. Genellikle sistemi dairenizin camını söküp kuruyoruz. Eşyalarınız bu sökülen camdan içeriye alınıyor. Eşyalarınız taşındıktan sonra sökülmüş olan camınız eskisi gibi yerine takılıyor. Eğer balkonunuz var ise bu işlemede gerek duymuyoruz. Sistemi balkonunuza ulaşacak şekilde kuruyoruz. Asansörlü nakliyat Beylikdüzü evden eve hizmetimiz hakkında ayrıntılı taşıma makalemizi buradan inceleyebilirsiniz.

Beylikdüzü asansörlü evden eve nakliye ile tüm işlemler hız kazanır. Taşınma süreci %50 oranında azalır. Eşyanızın güvenliği üst düzeye çıkar, zarar görme ihtimalleri düşer.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Evden eve asansör sistemimiz isterseniz eşyayı indirmede, çıkarmada veya her iki işlemde de kullanılabilir.

2+1 bir ev için sadece indirme veya sadece çıkarmaya gelmesi durumunda;1200TL

Hem indirme hem çıkarmaya gelmesi durumunda yaklaşık 2300 TL gibi bir ücreti vardır.

Eğer eviniz 3+1 ise yine indirme veya sadece çıkarmaya gelmesi durumunda;1300 TL

Asansörlü nakliye’de hem indirme hemde çıkarmaya gelmesi durumunda;2500 TL

gibi ortalama bir ücreti olur.

İstediğiniz an istediğiniz zamanda hizmetimizi sunmaktayız. Ayrıca dilerseniz yükleme ve indirme işlemi için personellerimiz bulunmaktadır. Tek yapmanız iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak randevu almak. 25 Yıllık bilgi birikimimiz ile işleriniz en profesyonel şekilde yürütülmektedir.

beylikdüzü asansörlü nakliyat

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.