tr

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

25.02.2023
543
Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat firması Kaplanlar Nakliyat olarak hizmeti en uygun fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. 25 kata kadar olan asansörlü taşıma aracımız sayesinde artık çalışmayan bina asansörleri, asansöre girmeyen eşyalar hiç sorun değil. Şehir içi nakliyat sektörüne yeni bir taşımacılık anlayışı getiren bu sistem sayesinde artık eşyalarınız çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde şehirler arası nakliye ile de taşınmaktadır. Biz bu hizmeti 2010 yılından bu yana sunmaktayız. En iyi şekilde yaparak kusursuz işler çıkarmaktayız. Bize güvenerek ev taşıma, asansörlü parça eşya taşıma işlerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

Sistem bir kamyon üzerine kurulmuş bir platform ile gelmektedir. 25. kata kadar kurulması mümkündür. Genelde dairenin balkon veya camlarına kurulur. Camlara kurulması halinde yine biz camın söküm ve takım işlerini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız bu sistem sayesinde çok daha kısa süre içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca merdivende zarar görme ihtimalleri ortadan kalkmaktadır.

Bu sistemi Türkiye’nin her bölgesinde kurabiliyoruz. Üstelik çok uygun fiyatlar ile çalışmaktayız. Sadece tek yapmanız gereken müşteri temsilcimiz ile konuşmak.

asansörlü evden eve nakliyat

Özellikle de artan nüfus sayesinde ülkemiz genelindeki şehirlerde yapılaşmanın artması sayesinde gittikçe artan bir biçimde popülerlik kazanan ve halk arasında oldukça fazla talep gösteren bir sektör haline gelmiştir. Haliyle de halkımızın bu ihtiyacına cevap verebilmek için pek çok evden eve nakliyat firması kurulmuştur.  Aynı zamanda yüksek katlı daireler için asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri gibi birbirlerinden farklı pek çok hizmet çeşitleri sağlanmaya başlanmıştır.

Faaliyete ilk olarak geçtiğimiz 2004 yılından beri binlerce projede görev aldık. Ayrıca hizmette üstün kalitede olmak kaydıyla, her keseden uygun fiyata müşterilerine her türlü evden eve nakliyat hizmetini sunan firmalardan birisiyiz. Kaplanlar Nakliyat olarak faaliyette bulunduğumuz 25 yıldır kesintisiz hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin bize emanet ettikleri her türlü Asansörlü evden eve nakliyat işini başarıyla gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda her boyutta hem de her ağırlıktaki eşyalarının güvenli bir biçimde taşınmalarını sağlıyoruz.

evden eve asansörlü nakliyat

Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Müşterilerimizin her türlü Asansörlü nakliyat ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Aynı zamanda üstün kalitede hizmet sağlama anlayışından ödün vermeyecek bir şekilde ve keselerine uygun olarak karşılıyoruz. Firmamız tarafından bu kapsamda sunulan pek çok hizmetimiz mevcuttur.

Her şeyden önce eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli ve önemli olduğunu biliyoruz. O yüzden; İstanbul Asansörlü evden eve nakliyat ihtiyacınızı gidermek için bizi seçin. Eşyalarınızın taşınması işlemi alanında deneyimli personelimiz tarafından dikkatle ve mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirileceğini görmek sizi mutlu edecek. Eşyalarınızın güvenle taşınması söz konusu olduğunda en iyi firmayız. Ek olarak ve müşteri talebi üzerine, eşyalarınızın hem paketlenmesi ve paketlenmesi hem de sigortalanma işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Ek olarak, bizden taşımamızı istediğiniz mobilyalarınızın sökme  ve yeniden kurulum işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Son teknolojideki ekipmanlar ve büyük özenle gerçekleştirdiğimiz her evden eve asansörlü nakliyat işimiz kapsamında müşterilerimize sunduğumuz bir başka hizmetimiz de, özellikle yüksek apartmanlarda yaşayan müşterilerimizin mutlaka yararlanmak isteyecekleri asansörlü nakliye hizmetimizdir. Evden eve asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz hakkında daha detaylı olarak bilgi almak isterseniz, sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Taşımacılık Asansörlü

Firmamız tarafından sunulan Asansörlü evden eve nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Aynı zamanda plan detayları üzerinde anlaşmamız durumunda iş süreci aşağıda belirtildiği gibi işlemektedir. Deneyimli personelimiz; ekipmanlarıyla beraber araçlarına biner ve bize belirtmiş olduğunuz adrese gitmek için yola çıkar.

Adrese varan ekiplerimiz, burada eşyalarınızın paketlenmeleri ve paketlenme işlemine başlar. İsteyebileceğiniz ek hizmetlerimiz kapsamında mobilyalarınızın sökümü ve yeniden kurulumları da yapılmaktadır. Evden eve nakliyat asansörlü hizmetinde eşyalarınızın paketlenmeleri ve paketlenme bittikten sonra, araçlarımıza yüklenmektedir. Daha sonra güvenli bir şekilde yeni adresinize taşınmaktadır. Evden eve taşımacılık asansörlü hizmetimizde yeni adresinize varan ekiplerimiz, araçlardan indirdikleri eşyalarınızı indirir ve yerleştirme işlemlerini gerçekleştirir.

evden eve taşımacılık asansörlü

Asansörlü Taşımacılık Fiyatlandırması

Kaplanlar Nakliyat olarak sunduğumuz Asansörlü evden eve nakliye hizmetleri ile alakalı olarak müşterilerimiz tarafından bize, faaliyet gösterdiğimiz ilk günlerden beri pek çok soru yöneltilmiştir.

Bu sorulardan en yaygın bir biçimde sorulanlardan birisi de, söz konusu hizmetlerimizin fiyatlandırmasını neyi dikkate aldığımızdır. Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetinde doğruyu söylemek gerekirse, buradan kesin bir fiyat vermemiz imkansıza yakın. Ama; asansörlü evden eve nakliyat fiyatları hesaplanırken, aşağıda da verilen bir takım etkenleri dikkate almaktayız.

  • Eski yerinizden yeni mekana taşınacak eşyanın miktarı
  • Söz konusu eşyaların ağırlıkları
  • Eski mekanınız ile taşınacağınız adres arasındaki uzaklık
  • İşçilik ve yakıt masrafları.

Bunun haricinde evden eve nakliyat asansörlü fiyatları hesaplaması yaparken dikkate aldığımız bazı farklı etkenler bulunmaktadır. Bunlar arasında da müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak yararlanmak isteyebilecekleri ek işlemler de bulunmaktadır. Eşyaların paketlenmesi, taşınırken sökülen mobilyalarınızın yeni mekanınızda tekrardan kurulumlarının yapılması fiyata dahildir. Fakat bazen ve eşyalarınızın sigortalanması gibi bir takım ek hizmetler mevcuttur.

Evden eve asansörlü taşıma hizmetlerimizin fiyatlandırılması hakkında kafanızı kurcalayan sorular mı var? Ya da daha detaylı bir biçimde bilgi almak mı istiyorsunuz? Sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız

Her türlü İstanbul Asansörlü evden eve nakliyat ihtiyacınızı gidermek için bizimle çalışmalısınız. Çünkü; 25 yıldır, müşterilerimizin bize güvenerek emanet ettikleri her işi herhangi bir sorun olmadan tamamladık. Çünkü; müşteri memnuniyetine ve üstün kalitede hizmet sağlama anlayışına sahip olmamızdır. Bundan ötürü, asansörlü nakliyat denilince akla gelen başlıca firmalardan birisiyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.