tr

10 Teker Kamyon Nakliye

04.09.2022
2.318
10 Teker Kamyon Nakliye

10 Teker kamyon nakliye firması olarak İstanbul genelinde her bölgeye taşımacılık hizmeti yapmaktayız. Firmamızdan 7/24 açık kasa 10 teker ve kapalı kasa 10 teker araç kiralamasını yapabilir her türlü yük taşıma işlemini yapabilirsiniz. Böylelikle inşaat alanları, fabrika alanları veya limanlar fark etmeksizin her bölgeye kapalı kasa ve açık kasa nakliye kamyonu göndermekteyiz. Araçlarımız yeni nesil ve kullanışlıdır, sizi yarı yolda bırakmaz.

Kayar perde, üstü açılır ve ilaveli şekilde araçlarımızda mevcuttur. Böylelikle inşaat malzemesi, demir iskele, paletli yük ve kolili ürünlerinizin taşımacılığı için son derece uygundur. Ortalama bir 10 teker araç 45 m3 yük alabilmektedir. 10 teker kamyon tonaj olarak ise azami 15 tondur. 10 Teker kamyon taşıma kapasitesi 15 tonu aşamaz.

Sizin için en uygun aracı belirleyerek size ulaştırmaktayız. Örneğin; kolili malzeme taşımak istediğiniz de kapalı kasa 10 teker araçlarımızdan birini yönlendirmekteyiz. Bu sayede 10 tekerli kamyon aracında hava şartları gibi olumsuz durumlardan eşyalarınız etkilenmemektedir. Bu işi 25 yıla yakındır yapmış olmamızdan gelen tecrübemiz ile işleriniz sorunsuz olmasını sağlıyoruz. On teker kamyon fiyatları konusunda en uygun hizmeti sunuyoruz.

10 Teker Kamyon Nakliye Firması

Üst düzey teknolojik altyapıya sahip müşteri odaklı firmamız ile yazılı sözleşmeli hizmetler sunuyoruz. Aynı zamanda kredi kartı ile ödeme seçeneğimizde mevcuttur. Sürekli çalışma sözünüzde 10 teker kamyon  fiyatlarımızda büyük indirimler uygulanmaktadır.

10 teker kamyon nakliye

10 Teker Kamyon Nakliye Fiyatları

10 Teker kamyon nakliye fiyatları; taşınacak yükünüzün ağırlığı, yükleme ve indirme biçimi, istediğiniz aracın niteliği ve sunulan hizmetin içeriğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Müşteri temsilcimize irtibata geçtiğiniz taktirde size bu sorular sorulmaktadır. Böylelikle 10 teker kamyon nakliyat fiyatı hesaplanmaktadır.

Şehir içi ve şehirler arası araç isteklerinize en kısa sürede cevap verilmektedir. İstanbul nakliye kamyon hizmeti ile Türkiye’nin her bölgesinden araç isteği yapabilirsiniz. Ve yine İstanbul kamyon nakliye hizmeti ile her bölgeye yükünüzü taşıyabiliyoruz. Ayrıca Kaplanlar Nakliyat olarak Türkiye genelinde 120’ye yakın aracımız ile hizmet sunmaktayız. Biz 10 Teker şehirler arası nakliyat fiyatlarını hesaplarken öncelikli olarak taşınılacak mesafeyi hesaplamaktayız. Bu araçlar aynı zamanda yasal sebeplerden dolayı özel yollar ve köprüleri kullanmaktadır. Örneğin; 1.ve 2. köprüleri kullanmaları yasaktır. Aynı zamanda Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişlerde 3.köprüyü kullanmaları mecburidir. Çalışanlarımız son derece bilgili ve tecrübelidirler. Yükleme ve indirme aşamasında yardımcı olmaktadırlar. Bizimle çalışarak 10 teker kamyon taşımacılığı işlerinizin sorunsuz olarak ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda bizimle sürekli çalışan müşterilerimize kamyon taşıma fiyatlarını indirimli olarak sunarız. Ayrıca 10 Teker nakliye hizmeti için 7/24 arayabilirsiniz.

10 teker kamyon nakliyat

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.