10 Teker Kamyon Nakliye

04.09.2022
447
10 Teker Kamyon Nakliye

10 Teker kamyon nakliye firması olarak İstanbul genelinde her bölgeye taşımacılık hizmeti yapmaktayız. Firmamızdan 7/24 açık kasa 10 teker ve kapalı kasa 10 teker araç kiralamasını yapabilir her türlü yük taşıma işlemini yapabilirsiniz. Böylelikle inşaat alanları, fabrika alanları veya limanlar fark etmeksizin her bölgeye kapalı kasa ve açık kasa nakliye aracı yollamaktayız. Araçlarımız yeni nesil ve kullanışlıdır, sizi yarı yolda bırakmaz.

Kayar perde, üstü açılır ve ilaveli şekilde araçlarımızda mevcuttur. Böylelikle inşaat malzemesi, demir iskele, paletli yük ve kolili ürünlerinizin taşımacılığı için son derece uygundur. Ortalama bir 10 teker araç 45m3 yük alabilmektedir. 10 teker kamyon tonaj olarak ise azami 15 tondur.

Sizin için en uygun aracı belirleyerek size ulaştırmaktayız. Örneğin; kolili malzeme taşımak istediğiniz de kapalı kasa 10 teker araçlarımızdan birini yönlendirmekteyiz. Bu sayede hava şartları gibi olumsuz durumlardan yükleriniz etkilenmemektedir. Bu işi 25 yıla yakındır yapmış olmamızdan gelen tecrübemiz ile işleriniz sorunsuz olmasını sağlıyoruz.

10 Teker Kamyon Nakliye Firması

Üst düzey teknolojik altyapıya sahip müşteri odaklı firmamız ile yazılı sözleşmeli hizmetler sunuyoruz. Aynı zamanda kredi kartı ile ödeme seçeneğimizde mevcuttur. Sürekli çalışma sözünüzde fiyatlarımızda büyük indirimler uygulanmaktadır.

10 teker kamyon nakliye

10 Teker Kamyon Nakliye Fiyatları

10 Teker kamyon nakliye fiyatları; taşınacak yükünüzün ağırlığı, yükleme ve indirme biçimi, istediğiniz aracın niteliği ve sunulan hizmetin içeriğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Müşteri temsilcimize irtibata geçtiğiniz taktirde size bu sorular sorulmakta ve 10 teker kamyon nakliyat fiyatı hesaplanmaktadır.

Şehir içi ve şehirler arası araç isteklerinize en kısa sürede cevap verilmektedir. Türkiye’nin her bölgesinden araç isteği yapabilirsiniz. Ve yine her bölgeye yükünüzü taşıyabiliyoruz. Ayrıca Kaplanlar Nakliyat olarak Türkiye genelinde 120’ye yakın aracımız ile hizmet sunmaktayız. Biz 10 Teker şehirler arası nakliyat fiyatlarını hesaplarken öncelikli olarak taşınılacak mesafeyi hesaplamaktayız. Bu araçlar aynı zamanda yasal sebeplerden dolayı özel yollar ve köprüleri kullanmaktadır. Örneğin; 1.ve 2. köprüleri kullanmaları yasaktır. Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişlerde 3.köprüyü kullanmaları mecburidir. Şöförlerimiz son derece bilgili ve tecrübelidirler. Yükleme ve indirme aşamasında yardımcı olmaktadırlar. Bizimle çalışarak 10 teker kamyon taşımacılığı işlerinizin sorunsuz olarak ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda bizimle sürekli çalışan müşterilerimize bu hizmette daima indirimli olarak sunarız.

10 teker kamyon nakliyat

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.