tr

Karadeniz Ambarı

17.12.2022
912
Karadeniz Ambarı

Karadeniz ambarı hizmetinde Kaplanlar Nakliyat olarak 2004’ten beri hem şehir içi hem de şehir dışı depolama ve nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak müşteri memnuniyetini çok önemli görmekteyiz. Ofis taşıma, ev taşıma, parça eşya taşıma, eşya depolama konularında müşterilerimizi memnun edecek profesyonel hizmetler sunmaktayız. Yaptığımız hizmetle müşteriye uygun bir fiyat ve kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Karadeniz nakliyat ambarı ve taşıma sektöründe en yeni teknolojileri kullanmaktayız. Firmamız, Doğu ve Batı Karadeniz ambar hizmetinde sahip olduğu her teknoloji ve hizmetle sizlerin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Bu yolda sloganımız her zaman ‘Huzur ve Mutluluk Taşımak’ olmuştur ve sizler için bu sloganımızla yolumuza devam etmeyi sürdüreceğiz.

Öz Karadeniz Ambarı

Öz karadeniz ambarı olarak hizmetlerimizde firmamızın özel bir yeri vardır. Firmamıza verdiğiniz eşyalarınız seçtiğiniz teslim tarihinde yerinde olacak şekilde önce ambarlarda paketli ve karışmayacak bir şekilde depo etmekteyiz. Sonrasında ise verdiğiniz tarihte istediğiniz adrese götürülmek üzere yola çıkıyoruz. Firmamız bu işlemleri sigortalı bir şekilde yapmaktadır. Ayrıca bu nakliyat işlemlerinin ücreti de çok uygundur. Yükleme sırasında barkodlama ve işaretleme işlemleri yapmaktayız. Sizler de öz karadeniz ambarı işinde sorunsuz ve zamanında gerçekleşecek bir hizmetten yararlanmak isterseniz firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

karadeniz ambarı

Batı Karadeniz ambarı

Batı Karadeniz ambarı hizmetinde fiyatlandırmada çeşitli faktörler etkili olmaktadır. Bu faktörler şu şekildedir: Taşınacak eşyaların sayısı, özellikleri ve ağırlığı etkilemektedir. Nakliyat işleminin gerçekleşeceği mesafe etkilidir. İşçilik ve yakıt masraflarının ne kadar tutacağı etkilidir. Nakliyat dışında ek işlemler yapılıp yapılmayacağı etkilidir. Ek işlemler eşyaları toplama, paketleme ve kurulumunu da içerebilecek hizmetlerdir.
Batı Karadeniz ambarı ikitelli ve daha bir çok yere gerçekleştirdiğimiz taşımacılığı kaliteli ve profesyonel işler gerçekleştirmekteyiz. Bati Karadeniz ambari işlemlerinde güvenle bizi seçebilirsiniz. Biz asla güveninizi boşa çıkarmayız.

Doğu Karadeniz Ambarı Firmaları Hizmet Detayları Nelerdir?

Firmamızın sağladığı hizmetleri merak edenler için hizmetlerimizi şu şekilde açıklayalım:
Hizmet sağlamamız için müşteri bizimle kolaylıkla iletişim kurabilmektedir. İletişim sırasında müşteriden eşyanın tüm nitelikleri hakkında bilgi alınır. Bunun dışında ek işlem isteyip istemediğinizi sormaktayız. Ayrıca özel hassasiyet gerektiren eşyalar olup olmadığını öğrenmekteyiz. Bu şekilde fiyatlandırmayı etkileyen her faktör öğrenildikten sonra sizlere uygun bir fiyat sunarız. Ancak firmamız sizlere yüksek bir fiyat gelmeyecek şekilde tüm unsurları değerlendirir ve ölçülü bir fiyat verir. Çünkü firmamızın ana amacı müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple eşyalarımızı ve bütçenizi korumak bizim görevimizdir.
Müşterimiz tüm detaylara ve verilen ücret teklifine onay verdiği taktirde nakliyat işlemleri için hazırlıklara başlanır. Doğu Karadeniz ambarında, nakliye işlemi için gerekli malzemeleri ve aracı hazırlamaktayız. Müşterinin istediği teslim tarihi geldiğinde ise firmamıza ait deneyimli personeller verdiğiniz adrese eşyalarınızla birlikte gecikme olmaksızın gelmektedir.

bati karadeniz ambari

Batı Karadeniz Nakliyat İkitelli Şubemiz

Kaplanlar Nakliyat olarak batı Karadeniz nakliyat İkitelli ve Yenibosna dahil pek çok yerde şubelerimiz vardır. Ve bu şubelerimiz aracılığıyla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Herhangi bir şubemizle iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.
Her şartta ve zorlukta müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ve bunu ana hedef olarak gören firmamız, sizlerin beklentilerinizi ve isteklerinizi dilediğinizden de güzel bir şekilde yerine getirebilmek için daima yenilenmektedir. Aynı zamanda sizleri karşılamaya ve hizmet sunmayı her daim hazırdır.

Önemsediklerimiz

Her şeyden önce güven. Karadeniz ambarı olarak sunduğumuz uygun ve güvenilir işlemi prensip olarak görüyoruz. Sizler için bir numaralı tercih olmanın mutluluğunu sizler sayesinde yaşıyoruz. Sizin memnuniyetinizi ve mutluluğunuzu kendimizin de mutluluğu olarak görüyoruz. Batı Karadeniz nakliyat ambarında sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Bati Karadeniz nakliyat hizmetinde sizlerin ve eşyalarınızın güvenliği bizim de güvenliğimizdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.