Bakırköy Eşya Depolama

22.07.2022
63

Kaplanlar Nakliyat olarak hizmete başladığımız 2008 yılından bu yana profesyonel, güvenli ve uygun fiyat prensibiyle Bakırköy eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

İş seyahati, ev tadilat veya uzun yurt dışı tatilleri gibi nedenlerden eşyalarınızı bir süre saklayabileceğiniz, gözünüzün arkada kalmayacağı Bakırköy kiralık eşya deposuna mı ihtiyacınız var? En doğru yerdesiniz.

Tüm nakliye, ambalajlama, taşıma işlemlerini tarafımızdan gerçekleştiriyor, müşteri memnuniyetinin en yüksek derecede olması için çalışıyoruz.

Müşterilerimizin eşyalarına önem veriyor, işimizi profesyonel bir şekilde yapıp, müşterilerimize ve eşyalarına en uygun koşulları oluşturuyoruz.

Kaplanlar Nakliyat olarak, tüm taşımacılık işlemleri dahil olmak üzere eşyalarınızı her müşterimiz için ayrı ayrı odalarda garantili, sigortalı ve uygun fiyatlı bir şekilde saklıyoruz. Üstelik bu odaların anahtarı sadece sizde bulunmakla beraber istediğiniz vakit eşyalarınızın bir kısmını veya tümünü alabiliyor veya biz profesyonel çalışanlarımız ile evinize kadar taşıyıp, kurabiliyoruz.

Bakırköy Eşya Depolama Süreci Nasıl İlerliyor?

Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşme neticesinde daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Belirtilen randevu günü ve saatinde profesyonel ve marangozlu bir taşıma ekibinizi hanenize gelir ve sökülmesi gereken gardrop, masa, unite gibi mobilyalarınız varsa bunların sökümünü yapıp, bütün eşyalarınızı ambalajlayarak koruma işlemlerini yaparlar.

Ambalajlanarak koruma altına alınan eşyalarınız büyük bir titizlik ve hassasiyet ile depolarımızda size ayrılan odaya taşıması yapılır.

Sonrasında sözleşmeniz yapılır ve aylık olarak ödeme işlemleriniz başlar.

Dilediğiniz zaman depomuzu ziyaret edebilir istediğiniz eşyayı alabilirsiniz. İsterseniz eşyalarınızı, profesyonel taşıma personellerimiz ile size bizde ulaştırabiliriz

Kaplanlar Nakliyat olarak, profesyonellik, bilgi birikimi ve yılları aşkın tecrubemiz ile sizlere kusursuz hizmetler sunmaktan mutluluk duyarız.

Bakırköy Kiralık Eşya Depomuzun Özellikleri

Depolarımız kapalı ortamlardan oluşmakta, eşyalarınız sigortalı ve garantili olarak muhafaza edilmektedir.

Eşyalarınızın zarar görmemesi açısından paketleme ve koruma işlemleri yapılarak muhafaza edilmektedir.

7-24 Kamera ve güvenlik sistemleri ile korunmaktadır.

Her müşterimiz için ayrı odalardan oluşuyor, kapısı kilitleniyor ve anahtarı sizde oluyor.

Nem, küf, rutubet gibi kötü koşullardan tamamen arındırılmış alanlardır.

Aylık olarak kiralaması yapılıyor, kaldığınız ayın ücretini ay sonu veya peşin olarak ödeyebiliyorsunuz…

Bakırköy Eşya Depolama Fiyatları İçin Bizlere

Numaralı Telefondan 7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz.

bakırköy eşya depolama

 

KAPLANLAR NAKLİYAT

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.