Esenyurt Evden Eve Nakliyat

22.07.2022
144

Kaplanlar Nakliyat, 2004 yılından bu yana konusunda uzman çalışanları, yeni nesil araçları ve kaliteli hizmeti ile Esenyurt evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Esenyurt nakliyat firması olarak yük ve parça eşya taşıma, ev taşıma, ofis taşıma, kamyonet nakliye gibi hizmetlerimizi şehir içi ve şehirler arası olarak yapmaktayız. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz Esenyurt nakliye firmaları arasında en uygun ve en iyi olma garantisi taşır. Esenyurt evden eve nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi budur.

Bizleri Esenyurt evden eve nakliye fiyatları için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Esenyurt Nakliye

Türkiye’nin her bölgesinde olduğu gibi Esenyurt nakliyat hizmetini de başarılı bir şekilde yürütüyoruz. Kaplanlar Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir.  Ev taşıma başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Esenyurt nakliye şirketi Kaplanlar nakliyat, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar.

Esenyurt Nakliyat Hizmet İçeriği

Evden eve nakliyat esenyurt hizmetinde iyi bir firma ile çalışılmaması durumlarında zaten yorucu olan ev taşıma süreçleri daha çekilmez bir hal almaktadır. Biz konusunda uzman bir ekiple çalışıyor, beyaz eşyalarınız, avizeleriniz, mobilyalarınız kısacası uzmanlık gerektiren bir çok işlemlerinizi tarafımızdan uzman personellerimize yaptırıyoruz. Taşınırken oluşabilecek hiç bir sorunla karşılaşmıyorsunuz.

Esenyurt Evden Eve Nakliye Detayları

Ücretsiz expertiz; Esenyurt evden eve taşımacılıkta öncelik olarak keşif yaparız veya eşyaların resimlerini isteriz. Personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunmaktayız. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlemekteyiz. Eşya durumunuza göre uygun araç ve personel sayısı belirlenir. Taşıma günü bir aksaklık olmadan hizmete başlanır.

Sigortalama(Ücretsiz); Ev taşıması yapılırken karşılaşılabilecek en büyük sorunlardan bir tanesi eşyaların zedelenip, hasar görmesidir. Biz bu konuya oldukça önem veriyoruz. Uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınızı sigortalamaktayız. Kaplanlar Nakliyat’ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Paketleme, bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirmekteyiz. En iyi ambalaj malzemeleri ile eşyanızı yüksek derecede koruma işlemi uyguluyoruz.

Taşıma, tecrübeli personellerimiz eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Yüklemeyi büyük bir dikkat ve titizlikle yürütürüz. Eşyaların taşınması kadar kamyona dizilmesi de bir o kadar önemlidir. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlamaktayız.

Tekrar Kurma; eşyalarınız yeni evinize ulaştığında asansör hizmeti de talep ettiyseniz, eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda kurulur.Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Bina asansörü kullanım dışı ise katların çok yüksek olmadığı durumlarda merdiveni kullanabiliyoruz. Evinizi tertemiz şekilde yerleştirip kuruyor, anahtar teslim olarak size sunuyoruz.

esenyurt evden eve nakliyat

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir Esenyurt evden eve nakliyat fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz..

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Akçaburgaz Mahallesi
Ardıçlı Mahallesi
Atatürk Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi
Esenkent Mahallesi
Fatih Mahallesi
Güzelyurt Mahallesi
İncirtepe Mahallesi
İnönü Mahallesi
İstiklal Mahallesi
Mehterçeşme Mahallesi
Merkez Mahallesi
Namık Kemal Mahallesi
Örnek Mahallesi
Pınar Mahallesi
Saadetdere Mahallesi
Sanayi Mahallesi
Talatpaşa Mahallesi
Yenikent Mahallesi
Yeşilkent Mahallesi
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.