Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

22.07.2022
1.502

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmalarından Kaplanlar Nakliyat olarak, tecrübeli çalışanlarımız, işine uygun araçlarımız ve asansörlü taşıma seçeneklerimizle şehir içi ve şehirdışı ev taşıma şirketi olarak hizmet sunuyoruz.  2004 yılından bu yana Beylikdüzü nakliyat firmaları içerisinde parça eşya taşıma, ofis taşıma, kamyon ve kamyonet nakliye gibi hizmetleri ve müşterilerimize gösterdiğimiz saygı, kalite prensibi doğrultusunda Beylikdüzü nakliyecileri arasında öncü konumda ilerliyoruz. Daima emin adımlarla sektörümüzde ilerliyor, memnuniyeti en üst seviyede tutuyoruz.

Hizmet kalitesinden asla ödün vermeden Beylikduzu evden eve nakliyat fiyatlarını oldukça uygun tutuyoruz.

Beylikduzu Evden Eve Nakliyat’ta Deneyimimiz

 Beylikduzu evden eve nakliyat hizmetinde bugüne kadar on bini aşkın projede görev aldık ve kusursuz bir şekilde tamamladık. Dürüstlüğü ve iş ahlakını kendimize ve ekiplerimize prensip edinerek kazanılan paradan önce müşterinin memnuniyetini şart koştuk. Daima yenilikçi anlayışımız ile Beylikdüzü asansörlü evden eve nakliyat, şehirdışı evden eve taşıma, anahtar teslim ev taşıma, eşya depolama gibi en yenilikçi hizmetleri bünyemizde barındırıyor, sizlere kusursuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz.

Beylikdüzü nakliyat firmaları içerisinde en uygun fiyatları, en kaliteli işçilik ile buluşturuyoruz.

Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları için

0545 935 35 52

 numaralı telefondan bize ulaşabilir, Beylikdüzü nakliyecileri arasında ki en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Beylikdüzü Nakliyat Taşınma Süreci

 Taşınma sürecinde Beylikduzu nakliyat şirketi olarak sökülmesi gereken gardrop, ünite ve mobilyalarınız profesyonel çalışanlarımız tarafından sökülmekte, bütün eşyalarınız ambalajlanarak koruma altına alınmakta ve yeni evinizde tekrar kurulmaktadır. Beylikdüzü evden eve taşımacılık firması olarak yeni evinizi size anahtar teslim şeklinde sunuyoruz. Uzman ekibimiz tüm işlemleri en hızlı ve en güvenli olması önceliğinde ilerletmektedir.

Beylikdüzü nakliye firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz sigortalama, marangozluk hizmeti ve beyaz eşya kurulum servisleri ile taşınma sürecinde ki bütün işlemlerde daima yanlarında olmamızdır. Ayrıca kaliteyi ve iş ahlakını daima ilk öncelik olarak görüyor, işlerinizi bu prensipler doğrultusunda yapıyoruz.

Kaplanlar Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir… Nakliye Beylikdüzü hizmetinde bunun olması için daima çalışırız.

Beylikdüzü evden eve nakliyat

Öncelikli hedef olarak müşteri memnuniyetini prensip görüyoruz…

Beylikdüzü Ucuz Nakliyat Hizmetleri %30 indirim fırsatı ile devam etmektedir.

Beylikdüzü Nakliye Hizmet İçeriği

Ücretsiz Expertiz

Beylikdüzü nakliyat hizmetlerinde expertiz hizmetiyle taşıma sırasında karşılaşılabilecek bir çok sorunu başından tespit ediyor ve taşıma işleminin kusursuz bir şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Örneğin bina asansörü çok dar ise asansörlü nakliye teklifi sunuyoruz. Evden eve ücretleri bu aşamada belirleniyor.

Eşyalarınızı, mobilyalarınızı ayrıntılı bir şekilde inceliyor, taşıma ekibini işinizi en iyi yapabilecek uzman personellerden oluşturuyoruz.

Dilerseniz eşya resimlerini bize ileterek çok hızlı fiyat alabilir veya personellerimiz adresinize gelerek taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir. Tüm planlamalar yapılır. Taşıma günü karşılaşılabilecek tüm olumsuzluklara karşı önlem alınır. Böylelikle süreç en iyi şekilde ilerler. Fiyat belirleme sürecinde herhangi bir ücret talep etmiyor, müşteri memnuniyetini yeterli buluyoruz.

Kolileme & Paketleme ( Evin Toplanması)

Evinizi toplamaya pek vaktiniz yok mu? Dilerseniz mutfak eşyalarınız, aksesuarlarınız, giysileriniz taşınma sürecinden bir gün öncesinde firmamızın  gönderdiği profesyonel bayan bir çalışan ile toplama işlemlerinizde yapılmaktadır. Koli, sarma kağıdı, bant, tek kullanımlık patpat gibi her türlü araç gereci yanımızda getiriyor ve sizi hiç yormuyoruz. İtinalı ve hassas bir şekilde eşyalarınızı sarıp koliye dizim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Deneyimli çalışanlarımız bu konuda uzman olduğundan süreci en hızlı şekilde tamamlıyoruz. Askıdaki kıyafetleriniz ütüsü bozulmadan portatif askı dolaplarımızda taşınıyor ve yeni yerlerinde diziyoruz. Profesyonellerle çalışmanın farkını hissedeceksiniz.

Beylikdüzü Sigortalı Nakliyat

 Beylikdüzü sigortalı nakliyat hizmetinin önemi; Beylikdüzü ev taşıma işlemlerinde en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Sigortalı evden eve nakliyat ile riski ortadan tamamen kaldırmak için yol sigortası işlemlerini de tarafımızdan ücretsiz olarak yapıyoruz. Yolda yaşanabilecek (araç seyir halinde iken) tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Personellerin taşıma işlemi sırasında oluşturabileceği hasarlar için taşıma sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Müşteri temsilcimizden detayları öğrenebilirsiniz. Beylikdüzü Evden eve nakliye himzetinde Kaplanlar Nakliyat’an hizmet alarak eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Koruma & Ambalajlama

Bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyaları ambalajlama işlemine oldukça önem veriyoruz. Eşyanın güvenliği birinci önceliğimizdir. Bu doğrultuda profesyonel ambalajlama tekniğini kullanıyoruz. Beylikdüzü şehir içi taşımacılıkta en kalın ambalaj malzemeleriyle ve hatta gerekirse 3 kata kadar olan ambalaj sistemimiz ile eşyalarınızın güvenliğini üst düzeyde tutuyoruz. İyi bir ambalajlama ile eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Nakliyeci Beylikdüzü hizmetinde hijyene ve temizliğe daima dikkat edilerek bu işlemler gerçekleştirilir. En iyi performans için bu iş için özel olarak üretilen paketleme malzemelerini tercih ediyoruz.

Taşıma

Bina yönetiminin izin vermesi ve bina asansörünün taşıma işlemi için uygun olması halinde genelde taşımalar bina asansörü ile yapılır. Personeller çok büyük bir hassasiyet ve ustalık ile eşyalarınızı taşımaya başlar. Personellerimiz ihtiyaç halinde eşya taşıma asansörünü de kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı hassasiyet ve titizlikle araçlarımıza yükler. Araçlara yüklerken yılların bize verdiği deneyim ve ustalık ile eşyalarınızın zarar görmemesi için en güvenli şekilde yerleştiriyoruz..Deneyim bu kısımda ön plana çıkıyor. Doğru dizilmiyen bir eşyanın araç hareket halinde iken zarar görmesi yüksek ihtimaldir. Ama Kaplanlar Nakliyat ile çalışıyorsanız bunları düşünmenize gerek yok 🙂

Çalışanların profesyonel olması taşıma esnasında eşyanın zarar görmesini engeller. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza dizilir ve yolculuğa başlar.

Tekrar Kurma & Yerleştirme

Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir. Beyaz eşyalarınızın ve mobilyalarınızın kurulumları en iyi şekilde yapılır. Kurulan eşyalarınız en iyi şekilde kontrol edilir; personellerin kontrolü sonrasında ekip başı olarak adlandırılan ve tüm taşıma sürecini yöneten yetkili personelimiz ikinci bir kontrolü yapar. Görülen en ufak eksiklikler giderilir. Memnuniyetiniz için ekibimiz ve biz daima çalışarak işleri en iyi doğrultuda yürütüyoruz. Taşınma süreçleri çok daha keyifli hale gelerek zor ve yorucu olan kısımlar basite indirgeniyor. Taşıma kısmında eşya asansörünü kullanarak %50 hız kazanabiliyoruz. Üstelik eşya güvenliği de bir o kadar artıyor En yeni teknolojilerle bizim ile çalışarak yararlanabilirsiniz. Üstelik en iyi fiyatlar ile!

Bize güvenin; profesyonel ekibimiz en iyi şekilde çalışsın, size de yeni evinizin keyfini sürmek kalsın.

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

0545 935 35 52

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

Çünkü biz Beylikdüzü nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı, güvenilir taşıma hizmetini ve istanbul içi evden eve nakliyat fiyatlarlarını en uygun şekilde sunmaktayız. Eşyalarınızın araç seyir halinde iken oluşabilecek sorunlara karşı ücretsiz olarak sigortalamaktayız. Bu sebepten ötürü evden eve nakliyat tavsiye niteliğinde ilk akla gelen şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Kendimizi daima geliştiriyor ve sizlere kusursuz bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Evden eve nakliyat fiyatlarını ve yorumlarını okumadan asla karar vermeyin.

Ev taşıma fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Beylikdüzü evden eve nakliyat ücretleri; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve sizin extra istediğiniz hizmetler nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel niteliklerdir. Mutfak eşyaların toplanması, kolileme işlemi, avize montajı, duvar montajı gibi bazı özel hizmetlere ihtiyacınız olabilir. Bu gibi hizmetleri de en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. En uygun fiyatlar ile evinizde ki tüm işlemler tek bir ekip tarafından gerçekleştirilmiş oluyor.Evden eve nakliyat beylikdüzü fiyatlarını belirlerken Kaplanlar Nakliyat’ın sunduğu ücretsiz keşif hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını size sunar. Dilerseniz eşyalarınızın resimlerini çekerek bize gönderebilir; 10 dk içinde fiyat alabilirsiniz.

Beylikdüzü nakliye fiyatlarını en iyi şekilde sunabilmek adına kapsamlı bir çalışma yapıyoruz. Evden eve taşıma fiyatları hakkında bilgi ve benzersiz nakliye fırsatlarından yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Ev taşıma firmaları arasından en iyi ve uygun teklifi alacaksınız.

Beylikdüzü Taşımacılıkta Sigortalı Hizmet

Profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunmak amacıyla Beylikdüzünde sigortalı nakliye hizmetini, ücretsiz olarak yapmaktayız. Eşyalarınızı inceleyip araç seyir halindeyken oluşabilecek sorunlara karşı size özel bir sigorta poliçesi yapabiliyoruz

. Taşıma esnasında oluşabilecek için ise firmamıza bunu belirterek personellerin taşıması sırasında ki oluşabilecek sorunlar için taşıma sigortası yapılması gerekmektedir. Bu sigorta ile eşyalarınızın taşıma sırasında oluşabileceği hasarlarında önüne geçmiş olursunuz. Taşıma sigortasında fiyatları belirlerken eşyalarınızın fiyatı ve taşınacak şartlara göre bir risk oranı belirleniyoruz. Belirlenen bu oran ile taşıma sigortanız fiyatı ortaya çıkıyor. Herhangi bir zarar görmesi halinde öncelikli tadilatı buda olmaz ise eşyanın aynı muadili alınarak size teslim edilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti için tüm yenilikçi hizmetleri bünyemizde barındırıyoruz.

Beylikdüzü sigortalı taşımacılıkta bize güvenebilirsiniz.

Beylikdüzü nakliyat hizmetinde marangoz personeli var mı?

Personellerimiz tarafından taşıma işleminden önce eşya resimleriniz istenir. Resimdeki eşyalarınız ve özellikle mobilyanız detaylı olarak incelenerek konusunda uzman bir ekip gönderilir. Gönderilen personeller evinize geldiğinde bir sürpriz ile karşılaşmamış olur. Çalışanlar hangi eşyayı taşıyacağını, hangi eşyayı söküp takacağını önceden bilir. Bu eşyalara göre hazırlıklı ekipmanlar ile gelinip hizmet en iyi şekilde gerçekleştirilir. Sökülüp, tekrar monte edilmesi gereken her şey profesyonel ekibimiz tarafından yapılır. Eskisinden daha iyi olacağına emin olabilirsiniz.

Beylikdüzü Ofis Nakliyat Hizmetiniz Mevcut mu?

Beylikdüzü parça eşya nakliyesi, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak devam etmektedir. Daima kalabalık ve uzman bir ekip ile gelerek taşınma sürecini minimum bir zaman içinde bitiriyoruz. Çalışma ofisinizin bir anca kurulup, sürecin zahmetsizce geçmesi için ekibimizin elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli husustur. En uygun fiyatlar ile en iyi taşıma için Kaplanlar Nakliyat ve ekibine güvenebilirsiniz.

Beylikdüzü nakliye firması olarak firma yük nakliyesi hizmetiniz var mı?

Taşımacılık sektöründe olduğumuz 2004 yılından bu yana müşterilerimizin her türlü nakliye ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz. Daima bunun için çalışmakta bu doğrultuda araç filomuzu genişletiyoruz. Her türlü firma yük nakliyelerinde en uygun aracı müşterilerimize gönderiyoruz. Firmamız ile sürekli çalışmak için anlaşmanız doğrultusunda nakliye fiyatlarında iskonto indirimleri yapılacak ve nakliye hizmetine yüksek ücretler ödemeyeceksiniz. Daima memnuniyet odaklı çalışarak belirttiğimiz zaman dilimine uyuyor, nakliye işlemlerinizi çok hızlı olarak gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınıza en uygun kamyon veya kamyonetler ile beylikdüzü firma yük nakliye işlemlerinize talibiz.

Beylikdüzü evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren Beylikdüzü asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ev taşımalarında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Eşyaların taşınma sırasında oluşabileceği hasar oranını en aza indirir. Çalışan personeller içinde büyük kolaylık yaratır. Bizde siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına bu teknolojiyi bünyemizde barındırıyoruz. Eşyalarınız en iyi şekilde taşınarak yeni evinize kuruluyor. Asansörü olmayan ve asansörlü nakliye hizmetine uygun olan dairelerde asansörlü nakliye seçeneğimiz daima mevcuttur. Üstelik 21.kata ulaşabilen sistemimiz ile nakliye işlemleriniz %50 oranında hız kazanıyor. Asansörlü nakliye ücretleri dairenizin katına göre gönderilen asansör boyutuna bağlı olarak değişmektedir. 6.kata kadar ufak asansör, 9.kata kadar orta boy asansör, 32. kata kadar ise büyük çaplı asansör sistemi göndermekteyiz. Eşya miktarınız ile asansör boyutunu belirledikten sonra size uygun bir fiyat sunuyoruz. Beylikdüzü asansörlü nakliyat hizmeti hakkında daha detaylı bilgi için ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

Beylikdüzü nakliyeci seçeneklerinde kiralık kamyon & kamyonet hizmeti mevcut mu?

 Geniş araç filomuzda Beylikdüzü kamyonet ve kamyon seçeneği gibi kiralama hizmeti de mümkündür. İhtiyacınıza uygun her boyutta aracımız bulunmaktadır. Kamyonet araçlarının avantajı 2.köprüyü geçebilmeleridir. Bu sebepten ötürü yakalar arası nakliye işlemlerinde kamyonet kullanımı tercih edilir. Kamyonlar için ise işler biraz karışıktır. 3.Köprü harici başka bir yol kullanarak yakalar arası seyahat yapamazlar. Köprü ücretinin yüksek olması kamyonlarda avrupa ve anadolu yakasında ki nakliye işlemleri için maliyeti arttırmaktadır. Bu gibi sebepleri daima düşünerek size en uygun araç tipini en uygun fiyatlar ile kiralıyoruz.

Beylikdüzü şehirler arası nakliyat mevcut mu?

Atama, tayin veya başka bir sebepten ötürü başka bir şehre mi göç etmeniz gerekiyor? En doğru yerdesiniz…

2004 yılından bu yana olan tecrübemiz ile Beylikdüzü şehirler arası nakliyat şirketi olarak Edirne’den Kars’a kadar güzel ülkemizin her yerine şehirler arası nakliyat hizmetimiz vardır. Tüm ev taşıma, eşya taşıma, ofis taşıma hizmetlerimizi profesyonel olarak şehirler arası gerçekleştiriyoruz. Personellerimiz eski daireniz veya ofisinizde ki eşyalar nasılsa aynı şekilde başka bir şehirdeki adresinize eşyalarınızı yerleştiriyoruz. Mobilya ve beyaz eşya montajlarını yapıyoruz. En hızlı ve en iyi şekilde gerçekleştirmek bizim birinci amacımız. Memnuniyetiniz bizim için oldukça değerli. Şehirler arası nakliyatta sunduğumuz kampanyaları ve avantajları müşteri temsilcimizden daima öğrenebilirsiniz. Şehirler arası ev taşıma fiyatlarını müşterinin isteği dahilinde parsiyel olarak yaparak en uygun derecede tutuyoruz. Başka müşterimizin eşyaları ile eşyalarınızı taşıtarak bütün maliyetleri bölüşebilir en uygun fiyatlar ile nakliye hizmetini alabilirsiniz. İstediğiniz tarihte istediğiniz saatte Kaplanlar Nakliyat daima yanınızda.

Beylikdüzü şehir içi nakliye ve kamyonet nakliyesinin avantajları nedir?

Beylikdüzü şehir içi nakliye ve kamyonet nakliyesinde ufak çaplı eşya taşıma firmaları arasında en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Çünkü ihtiyacınıza en uygun boyuttaki aracı göndererek maliyeti en uygun seviyeye çekiyoruz.

Dilerse paylaşımlı taşıma aracımız ile başka müşterilerimizin eşyaları ile eşyalarınızı taşıyabilir, çok daha az nakliye ücreti ödeyebilirsiniz. Eşyalarınız başka eşyalar ile karışmayacak şekilde aracımıza yüklenir ve sırayla dağıtımı yapılır. Bütün giderken ortak olduğundan fiyatta bir o kadar uygun olur. Beylikduzu nakliye hizmetinde ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilcimizden daima alabilirsiniz. Daima size en uygun teklifleri sunmak amacıyla çalışıyor bunun için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Tavsiye ettiğimiz dost firmaları ziyaret edin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.