Başakşehir Evden Eve Nakliyat

23.07.2022
461

Kaplanlar Nakliyat olarak, Başakşehir evden eve nakliye firmaları arasında müşterilerimize uygun fiyatları, güvenilir, profesyonel nakliye hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizde öncelikli olarak müşteri memnuniyetini esas almakta ve bunun için çabalamaktayız. Başakşehir nakliyat, parça eşya taşıma, asansörlü nakliye, eşya depolama gibi hizmetlerde sektörde en iyi işçiliği en uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. 15 yılı aşkın tecrübemiz ile Başakşehir ev taşıma işlerinizi marangozlu, ambalajlı, asansörlü şekilde yapıyor, kaliteye önem veriyoruz. Paketleme ve taşıma konusunda çok hassas ve titiz davranarak eşyaların zarar görmesinin önüne geçiyoruz. Personellerimizi konusunda en uzman ve tecrübeli kişiler arasından seçip, taşınma sürecini en iyi şekilde tamamlıyoruz.

Başakşehir nakliyecileri arasında en çok tercih edilen bir firma olarak bu aya özel Başakşehir kamyonet nakliyatta %20 indirim fırsatlarımız devam etmektedir.

başakşehir evden eve nakliyat

Başakşehir Nakliye Hizmet İçeriği

Ekibimiz belirlenen gün ve saatte evinizde olur.  Sökülmesi gereken gardrop, masa ve unitelerinizin sökümü itina ile marangozlarımız tarafından yapılır. Taşınacak olan mobilya ve beyaz eşyalarınız güvenli ve temiz bir şekilde nakledilmesi için paketlemesini yapıyoruz.

Ev taşıma için özel tasarlanan araçlarımıza eşyalarınız titizlikle dizmekteyiz.

Yeni evinizde eşyalar sizin isteğiniz üzere yerleştirmekteyiz. Böylelikle sökülen gardrop, masa ve ünitelerinizin montajları yapmaktayız..

Beyaz eşyalarınız, televizyonunuz, avizeleriniz ve duvara montajı olmasını istediğiniz eşyaların kurulumları yapmaktayız.

Anahtar teslim şekilde evinizi kuruyoruz. Bu sayede size sadece yeni evinizin keyfini sürmek kalmaktadır.

Başakşehir Nakliyat

Taşıma hizmeti dikkat  ve uzmanlık gerektiren bir sektördür. İşin yapılmasından çok en iyi şekilde yapılması önemlidir. Biz müşterilerimizin memnuniyeti için Basaksehir evden eve nakliyatta konusunda uzman personeller ile çalışıyor, işlerinizi itinalı bir şekilde yapıyoruz. İstanbul Başakşehir nakliye şirketi olarak ön keşif veya evinizde ki eşyaların resimlerini isteyerek ona uygun araç planlaması yapıyor ve eşyanın sığmaması gibi sorunlarla karşılaşmıyoruz. Bu sayede Başakşehir nakliyat işleriniz kusursuz bir şekilde ilerliyor.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Başakşehir evden eve nakliyat fiyatını belirlerken eşya miktarı, eşyanın taşıma şekli (asansörlü veya asansörsüz) ve gideceği mesafeyi dikkate alırız. Bu bilgiler ile kamyonun ebatı ve personel sayısı belirlemekteyiz. Müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşme doğrultusunda, ücretsiz expertiz talebinde bulunabilir ve fiyat çalışmanızı yerinizde gerçekleştirebilirsiniz. Size uygun bir fiyat teklifi ve profesyonel bir planlama sunulacaktır.

Başakşehir Evden Eve Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Başakşehir evden eve asansörlü nakliyat hizmetini profesyonel olarak sunuyoruz. Binanızın önüne kurduğumuz mobil asansör sistemi ile eşyanızı 21. kata kadar ulaştırabiliyoruz. Genelde merdivenlerin dar olması, bina asansörü kullanımına izin verilmemesi gibi durumlarda asansörlü taşımayı tercih ediyoruz. Asansörlü nakliye sisteminde eşyaların zarar görme olasılıkları düşer, nakliye süresi kısalır. Başakşehir asansörlü evden eve taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Başakşehir Nakliyecileri arasından en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Kaplanlar Nakliyat size bir telefon kadar yakın.

İşimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Aynı zamanda bütçenizi de düşünerek uygun fiyatlı Basaksehir nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Başakşehir evden eve nakliyat fiyatları için bizleri 7/24 arayabilirsiniz..

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.