tr

Akdeniz Ambarı

15.11.2022
1.178
Akdeniz Ambarı

Akdeniz ambarı İstanbul firması olarak uzun zamandır bu sektörde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet vermekteyiz. Kaplanlar Nakliyat olarak ambar hizmeti alacak müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz. Akdeniz ambarı İstanbul hizmeti alacak müşterilerimizin eşyalarını gidip adreslerinden teslim alıyoruz eğer istemezlerse kendileri firmamıza eşyalarını teslim edebiliyor.

Aynı zamanda akdeniz nakliyat ambarı  hizmetinde taşıma sırasında eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyoruz. Böylelikle sorun yaşamanızı önlüyoruz. İstanbul’un tüm semtlerinde aktif bir şekilde Akdeniz kargo İstanbul hizmeti sağlamaktadır. Sizlerde bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız firmamızın akdeniz ambar telefon numarası “0545 935 35 52” üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman Akdeniz nakliyat ikitelli ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Akdeniz Ambar

Akdeniz ambar İstanbul firmaları arasında önde gelen Kaplanlar Nakliyat firmamızın hizmetinin detayları ve işleyişini merak eden müşterilerimize özet halinde anlatmayı çok isteriz. İlk olarak firmamızdan hizmet talep eden müşterimiz bizimle iletişime geçiyoruz. Müşteri, eşyaların hakkında genel bilgiler ve alacağı ek hizmetler varsa firmamız bildiriyor. Aynı zamanda Akdeniz ambar İstanbul firmamız bu doğrultu da plan hazırlayacağı için bu bilgiler çok önemlidir.
Kaplanlar Nakliyat olarak ek hizmet isteyen müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde paketliyoruz ve istedikleri eşyaların montajını yapıyoruz. Böylelikle bu işlemler ek işlem olduğu için ekstra olarak bir ücret talep edilebiliyor. Akdeniz Ambarı ikitelli firmamız ile müşteri arasında anlaşma sağlandıktan sonra firmamız sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet teklifi sunmaktayız.
Akdeniz kargo hizmetinde fiyat konusunda da firmamız ile müşteri arasında anlaşma sağlandığında hizmetin alınacağı tarih ve saat belirleniyor. Hizmetin sağlanacağı gün ve saatte ekibimiz müşterinin adresine ulaşıyor. Ekibimiz büyük bir özen göstererek eşyalarınızı paketlemeye başlar. Personellerimiz bu noktada çok hassas davranır. Gerektiği yerde 2-3 kata kadar paketleme yapılır. Eşyaların güvenliği için bu nokta çok önemlidir. Çünkü iyi paketlenen bir eşyanın zarar görme ihtimalide oldukça düşüktür. Bu nedenle sarma konusuna çok dikkat etmekteyiz. Hassas eşyaların paketleme işlemlerinde balonlu naylon, kargon, battaniye, strech, ve bant gibi ürünler kullanmaktayız.

Daha sonrasında mobilyalarınızın marangozlar tarafından söküm işlemleri gerçekleştirilir. Sökülen parçalarda hassas bir şekilde paketleriz. Akdeniz nakliye ambarı hizmetleri profesyonel olarak yürütmekteyiz. Eşyaları hazır olduğunda dikkatli bir şekilde araçlarımıza yükleriz. Firmamız olarak eşyalarınız sigortalı bir şekilde hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı araçlara yüklendikten sonra teslim edilecek adrese doğru yola çıkıyoruz. Araçlarımız adreste eşyaları özenli bir şekilde indirip teslim edilmesi gereken yere teslim ediyor. Sizler de Kaplanlar Nakliyat ile çalışmak isterseniz firmamızın iletişim numaralarından Akdeniz ambarı istoç ve diğer şubelerimize ulaşabilirsiniz.

akdeniz ambarı ikitelli

Akdeniz Nakliyat Ambarı

Fiyatlar
Akdeniz nakliyat ambarı İstanbul fiyatları birçok farklı unsura göre farklılık göstermektedir. Böylelikle fiyatların farklılık göstermesine neden olan unsurlar aşağıda maddeler halinde listelenmiştir:
Hizmet esnasında çalışan olan işçilerin sayısı,
Eşyaların ağırlığı ve boyutu,
Eşyaların hassasiyet durumu (cam, tahta, demir vb.)
Araçların taşıma esnasında gittiği mesafe,
Ek hizmetler,
Bu sebeple Akdeniz ambar İstanbul fiyatları her hizmette farklılık gösterebilmektedir. Sizlerde bütçe dostu fiyatlar ile hizmet almak istiyorsanız Akdeniz Ambarı İkitelli firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamız olarak ambar hizmetinin yanı sıra ambar kargo hizmeti de sağlamaktayız. Aynı zamanda Akdeniz ambar İstanbul hizmetlerimizi firmamız bünyesinde bulunan uzman kadromuz ile yürütmekteyiz.

akdeniz ambarı istanbul

Bayrampaşa İkitelli Başakşehir Tuzla Şubemiz

Akdeniz ambar Bayrampaşa ilçesinde de hizmet vermekteyiz. Firmamız olarak İstanbul’un her bölgesine hizmet sağlamaktayız. Sizlerde ambar hizmetinden faydalanmak istiyorsanız Akdeniz ambarı İkitelli veya Zeytinburnu, Başakşehir, Tuzla gibi Avrupa yakası ve Anadolu yakası şubelerimiz ile kargo için iletişim kurabilirsiniz. İkitelli’ deki akdeniz ambarı istoç bölgesinde bulunmaktadır. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Akdeniz Kargo

Hizmetinde Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Akdeniz kargo İstanbul bölgesinde, alanında profesyonel hizmet veren firmaların arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerde firmamızın profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.
Akdeniz nakliyat ambarı İstanbul firması olarak müşterilerimizin firmamızdan talepleri doğrultusunda sigortalı eşya nakliye hizmetini de en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sağlamaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.