Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Ofis Nakliyesi & Büro Taşıma

Zamanın ve kaliteli hizmetin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Kaplanlar Nakliyat güvencesiyle ofis ve bürolarınızı güvenli, hızlı ve kaliteli biçimde, en uygun fiyat garantisiyle taşıyın..! Bugüne kadar bizi tercih eden müşterilerimizin eski ofisleri nasılsa yeni ofislerinide aynı şekilde mobilya, avize, stor, beyaz eşya kurulumlarını gerçekleştirdik. Taşınma sürecinde hasar görebilecek eşyaların güvenli, titiz bir şekilde paketlenmesi ve firmamızın sunduğu ücretsiz sigortalama hizmeti ile müşteri memnuniyetimizi %100 oranında tutuyoruz.

Ofis & BÜRO TAŞIMACILIĞI HİZMET İÇERİĞİMİZ;

Profesyonel Çalışanlar

Firmamız çalışanları ofis nakliyesi konusunda bilgili, profesyonel ve eğitimli insanlardır. Saygı, dürüstlük ve güler yüzlü hizmet bizim onlara ilk olarak öğrettiklerimizdir. İşini bilen, saygılı ve içinizin rahat ettiği insanlarla çalışmak sizi taşınma sürecindeki bütün sorunlardan koruyacaktır...

Ücretsiz Expertiz

Profesyonel expertiz ekibimiz taşınma sürecinin planlanmasında, fiyat teklifi belirleme sürecinde hanenizi ziyaret ederek size ayrıntılı bir rapor oluşturur. Taşınma işleminizin başından sonuna kadar yapılacak olan işlemlerden bilgi sahibi olursunuz. Sizlere kaliteli hizmet ile en uygun fiyatın buluştuğu en iyi teklif sunulur..

Ücretsiz Sigortalı Taşıma Hizmeti

Müşterilerimizin memnuniyeti, eşyalarının güvenliği bizim için en öncü gelen prensibimizdir. Bu sebeple taşınma sürecinde müşterilerimizin eşyalarını ücretsiz olarak sigortalıyor ve sizlerin güven içinde olmasını sağlıyoruz.

Toplama ve Kolileme İşlemi

Dilerseniz mutfak, ıvır zıvır, büro malzemeleri kolileme işlemlerini de biz yapalım. Taşıma gününün öncesinde firmamızın çalışanları ambalajlama malzemeleri ile evinize geliyor; kolilenmesi gereken mutfak, ofis aksesuarlarının kolilenme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Paketleme & Ambalajlama & Koruma Hizmeti

Eşyaların taşıma sürecinde kirlenme, hasar görme durumuna karşı eşyalarınızı özenle ambalaj ve sarma işlemlerini yapıyoruz. Bu işlemi göstermelik değil olması gereken kalite prensibinde gerçekleştiriyoruz.

Marangozluk Hizmeti

Sökülmesi gereken dolap, masa ve ünitelerinizi dert etmeyin. Onları profesyonel ekibimizde ki marangozlarımıza bırakın. Eski ofisinizdeki sökülmesi gereken eşyalarınızın sökümünü gerçekleştirecek ve yeni ofisinizde sizin isteğiniz üzerine tekrar kurma işlemlerini gerçekleştirecektir.

KAPLANLAR NAKLİYAT

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

Bunlar gibi onlarca kaliteli hizmet sizlere sadece bir telefon kadar yakın.

0545 935 35 52