Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Nakliye Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler | Kaplanlar Nakliyat

Nakliye Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizi veya ofisinizi taşıtmak için nakliye firması mı arıyorsunuz? Bizce çok çabuk karar verilmemesi gereken ve önem arz eden bir konu. Hemen tercih yapmayıp iyi bir araştırma yapmak sizleri taşınma günü oluşabilecek hayal kırıklıklarından uzak tutmaya yardımcı olacaktır. Çünkü taşınma süreci çok stresli ve zor bir süreç. Birde buna işten anlamayan personellerin olduğu ve deneyimsiz bir firma eklendiğinde gününüz kabusa dönüşebilir. Ayrıca taşınma öncesinden taşınma sonrasına kadar nakliyat firması ile iletişim halinde olacağınız için seçtiğiniz firmanın ilgili olması büyük önem arz etmektedir..


Uzmanlık, deneyim, iş ahlakı gibi prensiplere bağlı kalan ve en az 5 yıllık deneyime sahip olan bir firma ile çalıştığınızda oluşabilecek tüm sorunlar firma tarafından bilindiğinden bunlara karşı önlem alınır. Herhangi bir sorun oluşsa dahi firma bunu deneyimi ile kolaylıkla aşar. Süreç oldukça güvenli hale gelir ve bir o kadar da hız kazanır.


Seçeceğiniz nakliyat firması eşyalarınızın güvenliği açısından da oldukça önemlidir. 

Uygun fiyatlı ama kalite standartlarına uymayan bir firma ile çalışmak; taşınma günü sizi oldukça problem yaşamanıza sebep olur. Yeterince uzman olmayan bir firma eşyalarınıza zarar verebilir. Zaten sıkıntılı ve zor bir süreç olan ev taşıma işlemi için işleri işin içinden çıkılmaz bir duruma getirebilir.


Nakliyat firmaları verdikleri hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Kaplanlar Nakliyat taşınma hizmetinden depo hizmetine kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Firmamızın temel çalışma prensibi müşteri memnuniyetidir.

Nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri seçeceğiniz firmanın deneyimli olmasıdır.


Kaplanlar nakliyat 2004 yılından bugüne kadar uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Alanında uzman personellerine daima eğitim vermekte hiç durmaksızın kendini geliştirmeye devam etmektedir. Evinizi taşırken taşınma stresinden sizleri kurtarıyor ve evinizi güvenle taşıyoruz.

Sizlere de stresten uzak kahvenizi yudumlayarak taşınmanın tadını çıkartmak kalıyor. 


Peki İyi Bir Nakliyat Firması Nasıl Olmalı ?

* Taşıma öncesinde, taşıma esnasında ve sonrasında sizlerin taleplerini mutlaka göz önünde bulundurmalıdır.

* En az 5 yıllık deneyime sahip olması gerekmektedir.

* Araç filosu geniş olmalıdır.

* Mutlaka alanında deneyimli bir ekiple çalışmalıdır.

* Nakliyat işlemlerinde eşyalarınıza sigorta yapmalıdır. 

* İyi bir nakliyat firması müşteri memnuniyetine önem vermelidir.

* Nakliye işlemi gerçekleştikten sonra siz eşyalarınızı kontrol edip onay vermeden oradan ayrılmamalıdır.

* İyi bir nakliyat firması özellikle bilgi açısından donanımlı bir internet sitesine sahip olmalıdır.

Kurumsal nakliyat hizmeti veren firmamıza sormak istediğiniz bir şey olduğunda bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Kaplanlar nakliyat kaliteli hizmetin yanı sıra fiyat teklifleriyle de siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir. Fiyatlarımız taşınacak oda sayınıza ya da talep ettiğiniz işleme göre değişiklik göstermektedir. Ancak alacağınız hizmet sonrası asla pişman olmayacak ve bir daha nakliyat hizmeti almak istediğinizde yine firmamızı tercih edeceksiniz. 

Neden Kaplanlar Nakliyat? 

Kaplanlar nakliyat 2004 yılında tek araçla başladığı nakliyat hizmetini yıllar içerinde sürekli yenilikleri takip ederek geliştirmiştir. Teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daima en iyi hizmeti vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Şu an da Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti vermektedir. 81 il ve 957 ilçede nakliyat işlemlerini gerçekleştiren firmamız sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Kaplanlar nakliyat 15 araç filosu ve alanında deneyimli 45 personeli ile istihdam sağlamaya devam etmektedir. Yıllardır işinde en iyisi olmak için çalışan firmamızın alanında en iyisi olmasının temel nedeni deneyimleridir.

Türkiye’nin her yerine nakliyat hizmeti veren firmamız taşıdığı evler, ofisler sayesinde deneyim kazanmıştır. Nakliyat hizmeti gerçekleştirirken nelere dikkat etmesi gerektiğine ve nasıl önlemler alması gerektiği konusunda uzmanlaşmıştır.


Kaplanlar Nakliyat Olarak Hizmet Özelliklerimiz

Kurumsal taşımacılık

Geniş araç filosu

Sigortalı taşıma

Asansörlü taşıma hizmeti

Özel ambalaj ve paketleme 

Uzman ekip ve deneyimli personel 


Kaplanlar Nakliyat olarak sizlere güvenilir bir hizmet sunmak adına daima çalışmaktayız. Sürekli olarak çalışan personel eğitimlerini ve iş kabiliyetlerini arttırmakta ve bu sayede taşıma esnasında ya da sonrasında sizler sorun yaşamadan hizmet almanızı sağlamaktayız. Bizden hizmet alan müşterilerimizin geri dönüşleri sayesinde sizlere daha iyi hizmet vermek için daha çok çalışmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetine ve taleplerine ilk sırada yer vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin taleplerini gerçekleştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Kaplanlar Nakliyat yıllardır verdiği hizmet ve deneyimleri ile alanında her daim en iyisi olmayı başarmıştır. Nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz sitemiz üzerinde bulunan talep formunu doldurarak bizlerden detaylı bilgi alabilirler. Ya da sitemiz üzerinde ki telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirler.

Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.