Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Eşya Depolama

Eşyalarınızın güvende olacağı, gözünüzün arkada kalmayacağı bir depoya mı ihtiyacınız var? Kaplanlar Nakliyat, depolanmasını istediğiniz eşyalarınızın paketlemesi ve ambalajlamasını yaparak güvenli depolarımıza naklediyor ve sizin istediğiniz süre boyunca saklıyoruz. Siz ne zaman isterseniz eşyalarınızı istediğiniz haneye getirip kurulum işlemlerini tekrar yapıyoruz. Tüm işlemlerinizde eşyalarınız garantili ve sigortalı bir şekilde naklediliyor.

Nakledilme Süreci

Sökülmesi gereken gardrop, masa, ünite gibi eşyalarınızın sökümü ve tekrar kurulumları firmamızda çalışan marangozlarımız tarafından yapılmaktadır. Firma araçları hanenizden eşyalarınızı profesyonel çalışanlar ile almakta ve siz ne zaman isterseniz istenildiği yere kurulumunu yapmaktadır.

Ambalajlamalı Hizmet

Eşyalarınız taşınma sırasında kir ve darbeye maruz kalmaması açısından nakledilmesi öncesinde özel ambalaj malzemeleri ile sarılır.

Kusursuz Depolar

Eşyalarınız size özel bir kabinde ambalajlı bir şekilde küf, nem yapmayacak şekilde tasarlanış depolarımızda saklanır. Ta ki siz tekrar nakliyesini istemenize kadar..KAPLANLAR NAKLİYAT

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

Bunlar gibi onlarca kaliteli hizmet sizlere sadece bir telefon kadar yakın.

0545 935 35 52