tr

Marangozlu ve Ambalajlı Taşıma Hizmeti

Anasayfa » Marangozlu ve Ambalajlı Taşıma Hizmeti

Kaplanlar Nakliyat olarak, 2004 yılından bu yana evden eve nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, eşya depolama gibi hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada geliyor. “Aldatılan her bir müşteri kaybedilen bir servettir.” Bunu biliyoruz, bu amaçla hizmetlerimizi en iyi ve profesyonel şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Peki ne yapıyoruz?

Profesyonel Eşya Ambalajlama

Eşya taşıma işleminde en önemli husus eşyanın zarar görmeden temiz bir şekilde taşınmasıdır. Buda iyi bir işçilik ve ambalajlama ile mümkündür.

Biz bu konuda sonuna kadar iddialıyız. En iyi, profesyonel ambalajlamayı biz yapıyoruz. Çalışanlarımızı bu konuda eğitiyoruz. Malzemeden kaçınmıyoruz. Eşyanın hassasiyetine, alınacağı ve taşınacağı yerin durumuna göre gerekirse 5 kata kadar eşya paketleme işlemi yapıyoruz. En kaliteli malzemeleri sınırsız şekilde kullanıyoruz..

Marangozlu Taşıma Hizmeti

    Profesyonellik ve Deneyim. Bizim için önemli olan diğer hususlar. Ekibimizi konusunda 2,3 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kişilerden oluşturuyoruz.

İyi bir işçilik, iyi bir sonuç getirir.

Taşıma işleminde masa, ünite, gardrop gibi mobilyalarınızın sökülerek taşınması gerekebilir. Hiç sorun etmeyin, personellerimiz söküm ve tekrar kurulum işlemlerini de itina ile yapacaktır.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyede, asansörlü taşıma en yenilikçi teknolojilerinden biridir. Eşyanın indirileceği veya çıkarılacağı katların yüksek olması, eşyanın asansöre sığmaması taşınmada büyük sorunlar teşkil etmekte, eşyanın güvenliğini riske sokmaktadır. Bu gibi sorunlarda eşya asansörümüz ile 21. kata kadar olan yerlerde eşyalarınızı güvenli bir şekilde dairenize çıkarıyoruz. Bu sayede işlemlerde hem hız hem güvenlik kazanıyor.