Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

istoç Nakliyat Firmaları - Kamyonet - Nakliyeci

istoç nakliyat firması Kaplanlar Nakliyat olarak yük ve eşya taşıma, ofis taşıma, evden eve nakliye gibi hizmetleri müşterilerimizle buluşturuyoruz. İstoç kamyonet nakliye veya kamyon nakliye hizmetinde belirttiğiniz noktadan eşyalarınızı alıp, istediğiniz yere 7 gün 24 saat nakliye imkanı sunuyoruz.

İstoç nakliyecileri arasından en uygun fiyatlı teklifleri almak için bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 

0545 935 35 52

Araçlarımız yük taşınmaya en uygun şekilde özel olarak dizayn edilmiştir. Bu sebeple nakliye esnasında eşyaların araç kaynaklı hasar görmesi veya kirlenmesi mümkün değildir. Sektörde ki uzun yıllardan gelen tecrübemiz ile eşyalarınızın en uygun şekilde dizilimi ve araç içinde sabitlenmesi yapılıyor. İstoç nakliye işlerinde eşyalarınız varacağı yere hızlı ve güvenli şekilde ulaştırılıyor.

İhtiyacınıza uygun her boyutta aracımız bulunmaktadır. Taşınacak eşyalarınızın boyutlarına ve tonajlarına uygun aracı göndererek fiyatın en uygun şekilde olmasını sağlıyoruz. İster kayar perde ister kapalı kasa; ister kamyon ister kamyonet ihtiyacınız olan her türlü araç filomuzda bulunmaktadır. Ayrıca istoç taşımacılık hizmetinde yükleme ve indirme işlemleri için personel temin edilebilmektedir.

İstoç nakliye firması olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. 

İstoç Nakliyecileri Arasında ki Farkımız

İşinize uygun ve yeni nesil araçlar

Profesyonel ve güvenli taşıma hizmeti

Uygun fiyat güvencesi

Taşıma ve montaj kurulum personeli temini

Kusursuz müşteri politikası

7/24 Nakliye imkanı


Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır


Ahmet Akpınar
Ahmet Akpınar

istoç nakliye işlerimiz için firmadan sürekli olarak araç kiralama hizmeti alıyoruz. Hızlı ve sorunsuz olarak nakliye işlerimizi yapıyorlar, tavsiye ederim

04.06.2021 01:25