Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

istoç Nakliyat Firmaları - Kamyonet - Nakliyeci

Kaplanlar Nakliyat, istoç  nakliyat firmaları arasında,  yük ve eşya taşıma, ofis taşıma, evden eve gibi hizmetleriyle istoç nakliyecileri arasında kendine büyük yer edinmiştir. istoç ucuz nakliyat fiyatları bilgisi için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 

Kaplanlar Nakliyat, 10 yıllık iş deneyimi, tecrübeli çalışanları, lüks araçları ve eşya asansörü ile istoç evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. 

Kaplanlar Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir. istoç nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi budur. Eşya taşıma başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Kaplanlar nakliyat, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar.

Ücretsiz expertiz; personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir.

Sigortalama; ev taşıma olaylarında en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Paketleme, bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları tercih ediyoruz.

Taşıma, tecrübeli personellerimiz eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar.

Tekrar Kurma; eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda kurulur.Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır.

Kaplanlar Nakliyat, huzur, güven, mutluluk taşır.


0545 935 35 52


Sıkça sorulan sorular;

istoç evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

Çünkü biz istoç nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı, güvenilir hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bu sebepten ötürü istoç yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

istoç evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

istoç nakliye ücretleri; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve sizin extra istediğiniz hizmetler nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel niteliklerdir. Kaplanlar nakliyat'ın sunduğu ücretsiz exper hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını size sunar. Sizde, istoç ucuz nakliyat hizmetinden fiyat almadan taşınmayın.

Evden eve sigortalı nakliye hizmetiniz var mı?

Sizlere kusursuz hizmet sunmak amacıyla istoçnde sigortalı nakliye hizmeti vermekteyiz.

Evden eve marangozlu nakliye hizmetiniz var mı?

Mobilya, masa ve gardıroplarınızı söküp takma işlerini tecrübeli marangozlarımıza yaptırıyoruz.istoç evden eve marangozlu nakliyat konusunda kendimize güveniyoruz.

istoç ofis taşıma ve büro taşıma hizmetiniz var mı?

istoç yük ve eşya nakliyesi, istoç ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak sunmaktayız.

istoç firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

İhtiyacınıza en uygun araçlarla istoç firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

istoç evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Sizin için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Eşya asansörü ile en kısa sürede eşyalarınız nakledilmektedir.

istoç kamyonet nakliye seçeneği mevcut mu?

istoç bölgesinde kamyon, kamyonet ve diğer hafif yük araçlarımız ile dilediğiniz her hizmet mevcuttur.Hizmetlerimiz