Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

1 En Uygun | İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama firması olarak, 2005 yılından bu yana güvenli İstanbul bölgesinde nakliye, taşıma ve depolama hizmeti sunmaktayız. İstanbul nakliyecileri arasında kalite prensibine uygun şekilde, profesyonel, ucuz nakliye & taşımacılık işlemlerinizi şehir içi ve şehirler arası gerçekleştiriyor, dilerseniz eşyalarınızı kiralık eşya depolarımızda muhafaza ediyoruz.

Taşımacılık sektöründe ki tecrübemiz ile depolama ve taşıma sürecinde eşyalarınızı özel ambalaj malzemelerimiz ile koruma altına alarak paketliyor, sökülmesi gereken gardrop, mobilya, ünitelerinizin söküm ve tekrar kurulum işlemlerini yapabiliyoruz...

İstanbul Eşya Depolama Hizmet İçeriği

Eşyalarınıza, gözünüzün arkada kalmayacağı güvenli bir yere mi ihtiyacınız var?

Profesyonel çalışanlarımız ev eşyalarınız, ofis malzemeleriniz veya saklanması gereken diğer eşyalarınızı kirlenme ve zarar görme ihtimaline karşı ilk olarak ambalajlama & koruma işlemlerini yapıyor, mobilyalarınızı söküyor, İstanbul Hadımköy'de bulunan depolarımıza götürüp her müşterimize ayrı olarak dizayn edilmiş olan güvenli depolarımızda saklıyoruz. Siz ne zaman isterseniz tekrardan istediğiniz haneye getirip kurulum işlemlerini yapıyoruz.

istanbul kiralık eşya depolarımız her müşterimiz için özeldir, ayrıdır. Sizin eşya kutunuzda sadece sizin eşyalarınız saklanır. Her bir depo 2.30x1.70x130 gibi ebatlardan oluşmakta, 1+1 bir daire için 3, 2+1 bir daire için 4 adeti yeterli gelmektedir. Tekrar ne zaman isterseniz ekibimiz eşyalarınızı istediğiniz yere getirmekte ve kurulum işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İstanbul Kiralık Eşya Deposu Özellikleri

Depo kutularımız 230x170x130 ölçülerinde veya isteğinize uygun olarak farklı ebatlardan oluşmaktadır. Ağaçtan üretilmiştir, kötü koşullara dayanıklıdır.

Eşya depolama fabrikamız üstü kapalı, 7-24 kamera sistemi ile izlenmekte ve alarm, bekçi sistemiyle korunmaktadır. Haşere, rutubet ve nem gibi bütün kötü koşullardan korunmaktadır. Eşyalarınız depomuzda saklandığı süre boyunca ücretsiz sigortalıdır. 

Depolarımız aylık olarak kiralanmakta, istediğiniz zaman süresi uzatılabilmektedir.

İstanbul Kiralık Eşya Deposu Fiyatları ve Ayrıntılı Bilgi İçin Bizlere

0545 935 35 52

numaralı telefondan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz...

istanbul esya depolama

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.Hizmetlerimiz