Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

1 En Uygun | İstanbul Silivri Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Silivri Evden Eve Nakliyat Firması

Kaplanlar nakliyat, İstanbul Silivri nakliye firmaları arasında size en uygun fiyat, yüksek kalite işçilik farkı ile taşınma hizmeti sunmaktadır.

Silivri eşya taşıma işlemlerinizi kusursuz, hızlı ve güvenli bir şekilde yapıyoruz.Sizde Silivri evden eve nakliyat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Silivri evden eve nakliyat fiyatları arasında en düşük olma garantisi Kaplanlar Nakliyat'ta.Silivri parça eşya, yük taşıma ve evden eve nakliyat işlemlerinde ücretsiz sigortalama hizmeti ile eşyalarınız garantili bir şekilde taşınmaktadır.

Silivri Nakliyecileri Arasındaki Farkımız

Silivri eşya taşıma alanında bugüne kadar 52 evden eve hizmetini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Müşterimize sunduğumuz en uygun fiyat garantisi, sigortalı taşıma hizmetimiz ile %100 memnuniyet aldık. 


Silivri Evden Eve Nakliyat Paket İçeriği

Ücretsiz expertiz; Çalışanlarımız en uygun fiyat teklifini hazırlamak için eşyalarınızı yerinde görür. Yapılacak işlemler anlatılır ve özel istekleriniz belirlenir.

Ambalajlama; Eşyalarınız kırılma, çizilme, hasar görme ihtimaline karşı ambalajlanır. Bu işlemde özel olarak üretilen kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılır. Her ihtimale karşı eşyalar sigortalanır.    

Taşıma; Eşya taşımaya uygun olarak üretilen kasalarda eşyalarınız zarar görmeden taşınır.Temizlik ve titizlik bu kısımda ön plandadır.

Tekrar Kurma; Yeni evinizde eşyalarınız istediğinize göre dizilir.

Sektörümüzde 2008 yılından bu yana evden eve nakliyat, ofis&büro taşıma gibi hizmetlerimiz ile müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Sizde işinizi şansa bırakmayın Kaplanlar nakliyatın profesyonel hizmetleriyle tanışın.

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven, Mutluluk taşır.

0545 935 35 52Hizmetlerimiz