Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Yeşikent Evden Eve Nakliyat - Eşya Taşıma Firmasi

Kaplanlar Nakliyat olarak Yeşilkent nakliyat, evden eve nakliyat, firma yük nakliyesi, parça eşya taşıma gibi hizmetler sunmaktayız. Ayrıca Yeşilkent kamyon ve kamyonet nakliye araçları içerisinden isteğinize uygun kiralık araç temin edebiirlsiniz. Talep edilen fiyatlar Yeşilkent nakliyecileri ve Yeşilkent nakliyat firmaları arasında en uygunu olma garantisi taşır. Yeşilkent nakliye fiyatları için bizleri 7|24 arayabilirsiniz.

0545 935 35 52

Kaplanlar Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir. Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Yeşilkent nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi budur. Eşya taşıma başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Kaplanlar nakliyat, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar.

Yeşilkent Evden Eve Nakliyat Paketi Hizmet İçeriği

Yeşilkent evden eve nakliyat hizmetinde elektrikçi ve marangozluk hizmeti bulunmaktadır.

Ücretsiz Tespit; personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir.

Ücretsiz Sigortalama; ev taşıma olaylarında en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Sigortalama işlemi için ücret talep edilmemektedir. Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Ambalajlama, bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları tercih ediyoruz.

Taşıma & Tekrar Kurma, tecrübeli personellerimiz eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar. Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda kurulur.Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır.


Kaplanlar Nakliyat, Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

0545 935 35 52


Yeşilkent Nakliye İşlemlerinde Sıkça Sorulan Sorular;

Yeşilkent evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

Çünkü biz Yeşilkent nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı, güvenilir hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bu sebepten ötürü Yeşilkent yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

Yeşilkent evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Yeşilkent nakliye ücretleri; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve sizin extra istediğiniz hizmetler nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel niteliklerdir. Kaplanlar nakliyat'ın sunduğu ücretsiz exper hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını size sunar. Sizde, Yeşilkent ucuz nakliyat hizmetinden fiyat almadan taşınmayın.

Evden eve sigortalı nakliye hizmetiniz var mı?

Sizlere kusursuz hizmet sunmak amacıyla Yeşilkentde sigortalı nakliye hizmeti vermekteyiz.

Evden eve marangozlu nakliye hizmetiniz var mı?

Mobilya, masa ve gardıroplarınızı söküp takma işlerini tecrübeli marangozlarımıza yaptırıyoruz.Yeşilkent evden eve marangozlu nakliyat konusunda kendimize güveniyoruz.

Yeşilkent ofis taşıma ve büro taşıma hizmetiniz var mı?

Yeşilkent yük ve eşya nakliyesi, Yeşilkent ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak sunmaktayız.

Yeşilkent firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

İhtiyacınıza en uygun araçlarla Yeşilkent firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

Yeşilkent evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Sizin için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Eşya asansörü ile en kısa sürede eşyalarınız nakledilmektedir.

Yeşilkent kamyonet nakliye seçeneği mevcut mu?

Yeşilkent bölgesinde kamyon, kamyonet ve diğer hafif yük araçlarımız ile dilediğiniz her hizmet mevcuttur.Hizmetlerimiz