Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Yakuplu Evden Eve Nakliyat - Eşya Taşıma

Kaplanlar Nakliyat, hizmetine başladığı 2008 yılından bu yana, Yakuplu evden eve nakliyat sektöründe kusursuz hizmetler sunmaktadır. Yakuplu yük ve eşya taşıma, ofis taşıma, firma nakliyesi gibi hizmetlerin kalite ve ucuzlukla buluştuğu Kaplanlar Nakliyat, Yakuplu nakliyecileri arasında en çok tercih edilen firma olmuştur. Yakuplu kamyonet ve kamyon nakliyelerinde araç kiralama seçeneğimiz mevcuttur. Yakuplu ev taşıma fiyatları için 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

Yakuplu evden eve taşımacılıkta %30'a varan indirim fırsatları devam etmektedir.

Kaplanlar nakliyat, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar.

Dilerseniz şimdi bu hizmetlere bakalım.

Ücretsiz expertiz; Evden eve taşımacılıkta, işlerin sorunsuz ilerlemesi, kötü süprizlerle karşılaşılmaması için experlerimiz eşyalarınızı ve taşınıcağınız mühiti kontrol etmek isteyebilir. Bu sayede aynı zaman da sunulan teklif miktarı en doğru şekilde belirlenmiş olur. Experlerimiz bu işlem için sizden hiç bir ücret talep etmez.


Ücretsiz Sigortalama; Tüm nakliye işlemlerinde eşyalarınız işin başından sonuna kadar bizim sorumluluğumuzdadır. Sigortalama işlemleri tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Ambalajlama & Koruma, Evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarınızda oluşabilecek kirlenme, çizilme, çarpmalara karşı paketleme işlemi yapmaktayız. İyi bir şekilde ambalajlanmış olan eşyalarınız, yeni evinize aynı temizlikte ve kusursuz olarak nakledilecektir.

Taşıma, işinin ehli personeller ambalajlama işleminden geçmiş olan eşyalarınızı, evden eve nakliye hizmetine uygun kamyonlarımıza titizlikle nakleder.

Tekrar Kurma; eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda kurulur.Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır...

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır


Yakuplu Evden Eve Taşımacılıkta Sıkça Karşılaşılan Sorular

Yakuplu evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

Çünkü biz Yakuplu nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı, güvenilir hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Ayrıca sigortalama işleminizi ücretsiz olarak yapmaktayız.Bu sebepten ötürü Yakuplu yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

Yakuplu evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Yakuplu nakliye ücretleri; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve sizin extra istediğiniz hizmetler nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel niteliklerdir. Kaplanlar nakliyat'ın sunduğu ücretsiz exper hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını size sunar. Sizde, Yakuplu ucuz nakliyat hizmetinden fiyat almadan taşınmayın.

Evden eve sigortalı nakliye hizmetiniz var mı?

Sizlere kusursuz hizmet sunmak amacıyla Yakupluda sigortalı nakliye hizmeti vermekteyiz..

Evden eve marangozlu nakliye hizmetiniz var mı?

Mobilya, masa ve gardıroplarınızı söküp takma işlerini tecrübeli marangozlarımıza yaptırıyoruz.Yakuplu evden eve marangozlu nakliyat konusunda kendimize güveniyoruz.

Yakuplu ofis taşıma ve büro taşıma hizmetiniz var mı?

Yakuplu yük ve eşya nakliyesi, Yakuplu ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak sunmaktayız.

Yakuplu firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

İhtiyacınıza en uygun araçlarla Yakuplu firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

Yakuplu evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Sizin için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Eşya asansörü ile en kısa sürede eşyalarınız nakledilmektedir.

Yakuplu kamyonet nakliye seçeneği mevcut mu?

Yakuplu bölgesinde kamyon, kamyonet ve diğer hafif yük araçlarımız ile dilediğiniz her hizmet mevcuttur..
Hizmetlerimiz