Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

1 En Uygun | Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kaplanlar Nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak şehirlerarası taşımacılık işlemlerinizi hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı gerçekleştiriyoruz. Şehirler arası evden eve taşımacılık ve şehirler arası parça eşya nakliyesinde gönderileriniz koruma altına alınarak ambalajlanmakta ve isterseniz gittiği yerde kurulumları yapılabilmektedir. Kaplanlar Nakliyat'ta sunulan fiyatlar şehirler arası eşya taşımacılığı firmaları içerisinde kalitenin en yüksek ve fiyatın en düşük olma prensibinde belirlenir.

Şehirler arası Lojistik firmamızda ki geniş filomuzda isteğinize uygun 10 teker ve diğer araçlarımız bulunmaktadır...


Sizde en uygun Şehirler Arası Taşımacılık Fiyatları İçin   

0545 935 35 52

  7/24 bilgi alabilirsiniz.


Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmet Detayları

Kararınızı verdiniz ve başka bir şehre taşınıyorsunuz. Peki eşyalarınız? Onları dert etmeyin, Kaplanlar Nakliyat, profesyonel çalışanları, en üst düzey kalite prensibi ve müşteri memnuniyetini kendine hedef edinerek şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinde size uygun, hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Sektöre başladığımız 2006 yılından bu yana bir çok şehirde bir çok müşterimize ulaşarak nakliyat işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştirdik.

Dilerseniz hizmet detaylarımıza göz atalım...


Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçip ücretsiz expertiz talep edebilir veya hemen fiyat bilgisi alabilirsiniz. Size sunulan en uygun şehirler arası evden eve fiyat teklifini kabul etmeniz halinde sizin isteğiniz üzere uygun bir gün ve planlama belirlenir.

Belirtilen gün ve saatte ekibimiz konumunuza ulaşır. Eşyalarınızın zarar görmemesi, kirlenmemesi için gereken paketleme işlemleri gerçekleşir. Bu paketleme işleminde koltuklarınız, beyaz eşyalarınız ve mobilya gibi büyük eşyalarınız sarılır. Gardrop, masa ve bunun gibi sökülmesi gereken eşyalarınızın sökümü marangozlarımız tarafından yapılır.

Eşyalarınız özenle araçlarımıza dizilir ve yeni evinize doğru yola çıkar.

Anlaşma şartlarına göre yeni evinizde mobilyalarınızın kurulumu ve dizilimi yapılır.

Tüm bu işlemlerde ücretsiz sigorta kapsamına dahilsinizdir.

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları ve Fiyatları

Kaplanlar nakliyat, şehirler arası nakliyat firmalarından farklı olarak ücretsiz sigortalama hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınızın yüklenme ve indirme işlemlerinde garanti kapsamındadır.

Size verilen fiyatlar şehirler arası nakliyat firmaları arasında en uygun ve en kaliteli olma prensibi taşır.

Nakliye işlemlerinde kullanılan araçlar ev taşınması için özel dizayn edilmiş araçlardır.

Gönderileriniz işin başından sonuna kadar bize emanet.

sehirler arasi evden eve nakliyat firmalari

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.
Hizmetlerimiz