Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

1 En Uygun | Kayaşehir Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma

Kayaşehir Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma

Kaplanlar Nakliyat, Kayaşehir evden eve nakliyat firması olarak kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel ev taşıma, parça eşya nakliyesi, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, kamyon, kamyonet nakliyesi ve eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

Tüm nakliye işlemlerinde taşınacak olan eşyalar koruma altına alınarak ambalajlanmakta, sökülerek taşınması gereken mobilyaların yeni yerlerinde kurulumları yapılmakta ve eşya güvenliği için oldukça dikkat ve özen göstermekteyiz.

Kayaşehir evden eve taşımacılık firmaları içerisinde müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar;

ücretsiz expertiz, ücretsiz yol sigortası, beyaz eşya kurulum servisi, marangozlu nakliye ve kusursuz müşteri politikamız bizleri Kayaşehir nakliyecileri arasında öncü konuma getirmiştir.

Kayaşehir evden eve nakliyat fiyatları için bizlere 7 gün 24 saat

0545 935 35 52

numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Sökülerek taşınması gereken masa, gardrop gibi mobilyalarınız profesyonel marangozlarımız tarafından sökülmekte, bütün eşyalarınız kirlenme ve hasar görme ihtimaline karşın ambalajlanarak koruma altına alınmakta ve yeni evinizde kurulmaktadır.

Kayaşehir nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz sigortalama, marangozluk hizmeti ve beyaz eşya kurulum servisleri ile taşınma sürecinde ki bütün işlemlerde daima yanlarında olmamızdır.

Öncelikli hedef olarak müşteri memnuniyetini prensip görüyoruz...

kayasehir evden eve nakliyat

Kayaşehir evden eve taşımacılıkta %20 indirim fırsatları devam etmektedir.

Evden Eve Nakliyat Kayaşehir Hizmet İçeriğimiz

Ücretsiz Expertiz

Expertiz ekibimiz sizi ziyaret eder; taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. Dilerseniz eşyaların resim veya videosunu göndererek bu işlemleri çok daha hızlandırabilirsiniz. Eşyalarınız incelendikten sonra işin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve onayınızın ardından bir randevu oluşturulur. Bu hizmette herhangi bir ücret talep edilmez.

Kolilenmesi Gereken Eşyalarınız

İsterseniz mutfak eşyalarınız, aksesuarlarınız, kıyafetleriniz taşınma sürecinden bir gün öncesinde firmamızın gönderdiği profesyonel bayan bir çalışan tarafından yapılır. Koli, ambalaj malzemesi gibi tüm malzemeleri de aramanıza gerek yok, tümünü firmamız temin edebiliyor. Askıda ki kıyafetleriniz için özel taşıma dolapları getirebiliyoruz. Böylelikle askıda ki kıyafetlerin ütüsü bozulmadan çok daha rahat taşıması yapılıyor.

Ücretsiz Araç İçi Eşya Sigortası

Evden eve nakliye işlemlerinde en çok karşılaşılan sorunlardan biri eşyalara doğabilecek hasar ve kirlenme durumlarıdır.. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Aracın seyiri esnasında oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Herhangi bir sorun durumunda mümkünatı varsa tamiri yoksa ise eşyanın değeri firma tarafından karşılanmaktadır. Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Koruma Ambalajlama İçeriği

Eşyaların ambalajlanması nakliye hizmetinde ki en önemli nokta olduğunu söyleyebiliriz. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan muhafaza altına alınıp paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bu iş için özel olarak üretilen paketleme malzemelerini tercih ediyoruz ve gerektiği yerde risk durumuna göre 3, 4 kata kadar paketleme yapıyoruz..

Taşıma İşlemi

Personellerimiz bina asansörü veya ihtiyaç halinde eşya taşıma asansörünüde kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş temiz araçlarımıza itina ile dizilir ve yolculuğa başlar.

Tekrar Kurma İşlemi

Eşyalarınız yeni evinize gelindiğinde vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir. Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız ve kurulması gereken diğer eşyalarınızın kurulumları yapılır. Anlaşma şartlarına bağlı olarak avize ve duvar montajı işlemleri yapılır. Kurulum işlemi bittikten sonra gerekli kontroller yapılarak yeni eviniz size sunulur. Size de sadece yeni evinizin keyfini sürmek kalır.

KAPLANLAR NAKLİYAT

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

Kayaşehir nakliye şirketleri arasında neden sizi seçmeliyim?

Sektörde 25 yılı aşkın tecrübemiz bulunuyor. Kayaşehir nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı ve profesyonel hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Eşyalarınızı ücretsiz olarak sigortalamasını yapmakta, garanti vermekteyiz.. Bu sebepten ötürü Kayaşehir yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Kayaşehir evden eve nakliye fiyatları nasıl hesaplanır?

Kayaşehir nakliye ücretleri; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, personel sayısı, kullanılacak ambalaj malzemeleri, eşyanın gideceği mesafe ve sizin extra istediğiniz hizmetler nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel niteliklerdir. Kaplanlar nakliyat'ın sunduğu ücretsiz exper hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını size sunar.

Sizde, Kayaşehir ucuz nakliyat hizmetinden fiyat almadan taşınmayın.

Evden eve ücretsiz sigortalı nakliye hizmetiniz var mı?

Kusursuz hizmet sunmak amacıyla Kayaşehirde sigortalı nakliye hizmeti mevcuttur.

Kayaşehir eşya depolama hizmetiniz var mı?

Eşyalarınızı saklayacağınız bir depoya mı ihtiyacınız var? Kayaşehir kiralık eşya depolarımız tamda size göre..! İster ofis, ister ev eşyalarınızı güvenli depolarımızda sizin istediğiniz süre boyunca saklıyor, tekrar ne zaman isterseniz yeni hanelerinde kurulum işlemlerini yapıyoruz.

Kayaşehir evden eve nakliyede marangoz hizmetiniz var mı?

Sökülüp, tekrar monte edilmesi gereken her şey profesyonel ekibimiz tarafından yapılır. Beyaz eşya kurulum hizmetimiz ücretsizdir.

Kayaşehir ofis taşıma ve büro taşıma gibi hizmetiniz var mı?

Kayaşehir parça eşya nakliyesi, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak devam etmektedir.

Kayaşehir firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

İhtiyacınıza en uygun kamyon veya kamyonetler ile kayaşehir firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

Kayaşehir evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Asansörü olmayan ve asansörlü nakliye hizmetine uygun olan dairelerde asansörlü nakliye seçeneğimiz mevcuttur.

Kayaşehir nakliye seçeneklerinde kiralık kamyon & kamyonet hizmeti mevcut mu?

Kayaşehir kamyonet ve kamyon nakliye seçeneği gibi kiralama hizmetide mümkündür.

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.Hizmetlerimiz