Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

2 En Uygun | İkitelli Evden Eve Nakliyat Firması Ve Fiyatları

İkitelli Evden Eve Nakliyat Firması Ve Fiyatları

Taşınmak istiyorsunuz fakat İkitellida güvenli bir nakliyat firması bulamıyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Kaplanlar Nakliyat, İkitelli bölgesinde yıllardır hizmet vermekte olan firmamız güvenilirliğiyle ve iş kalitesiyle bir adım öndedir. Faliyet göstermeye başladığımız yıllardan bu yana nitelikli çalışanlarımızla, evden eve eşya taşıma, parça taşıma ve depolama hizmetleriyle müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktayız. İkitelli bölgesinde profesyonel çalışanlarımızla beraber kusursuz müşteri politakasına sahip nakliye firması olarak işimize özen göstermekteyiz. İşimize verdiğimiz değerle müşterilerimizi ve kendimizi bir adım öne taşımaktayız. Firmamız eşyalarınızı gerekli teknolojilerle ve ekipmanlarla taşımaktadır. Eşyalarınız kusursuz şekilde paketleyip uzman ekip arkadaşlarımız tarafından mobilya ve beyaz eşyalarınızı sökmekte, aynı uzman ekiple evinize ulaştırıp kurulumlarını yapmaktayız. İkitellida faliyet gösteren firmamız şehrin tüm bölgelerinde ve şehirler arası hizmet vermektedir.

İkitelli Nakliyat Firması Olarak Hizmet Detaylarımız

Taşınmak mı istiyorsunuz? İkitellida faliyet gösteren nakliyat firmamız sizin için en güvenilir tercihler

arasındadır. Bize ulaşım sağladığınız taktirde müşteri hizmetlerimiz sizinle özel olarak

ilgilenmektedirler. Eşyalarınızın miktarı gerekirse fotoğrafları, ulaşım sağlanacak mesafe ve taşıma

yapılacak katın bilgisi sizden alınır. Bu bilgilere dayanılarak oluşturulan ekipmanlarımız ve nitelikli

elemanlarımız belirlendikten sonra size fiyat teklifi sunulur.

Verilen teklifi kabul ettiğiniz takdirde müşteri hizmetlerimiz sizden bir tarih talep eder ve o gün için

randevunuz oluşturulur. Randevunun oluşturulduğu tarihte uygun aracımız ve uzman ekip

arkadaşlarımızla beraber eşyalarınızı söküp zarar görmeyeceği şekilde paketlemekteyiz. Büyük bir

özen ve dikkatle araca yüklenen eşyalarınız yeni evinize ulaştığında aynı özel ve dikkatle evinize

çıkartılır. İsteğiniz dahilinde çalışan arkadaşlarımız eşyalarınızın dizilimini yapar. Tamamen müşteri memnuniyeti üzerinde çalışan firmamız eşyalarınızın paketlerini özenle açarak kurulumlarını yapar. İşimize verdiğimiz önemde kaynaklı İkitelli bölgesinin en iyi nakliye firmalarından biriyiz.

İkitelli Evden Eve Nakliyede Farkımız Nedir?

İkitelli bölgesinde kurumsallaşmış lojistik bir firmayız. Firmamız politikası gereği tamamen uzman

ekipler dahilinde çalışmaktayız.

• Eşyalarınızın sökülmesi ve ardından kurulumu bu konuda uzman olan ekip arkadaşlarımız

tarafından yapılmaktadır.

• Eşyalarınız ekip arkadaşlarımızın tarafından büyük bir özenle paketlenmektedir.

• Eşyalarınızın miktarına uygun araçlar ile hizmet vermekteyiz.

• Eşyalarınız kutulu şekilde taşınmaktadır.

• Firmamıza 7/24 erişim sağlayabilirsiniz.

• Çalışanlarımız nitelikli işini ciddiye alan kişilerdir.

• Nakliye için gerekli teknoloji ve ekipmanı sağlamaktayız.

Acılar Şehir İçi Kamyonet Nakliyat

İkitellida konumlanan firmamız, İstanbul’da tüm bölgelere hizmet vermektedir. Eşyalarınızın güvenli ve zarar görmeden taşınması için gerekli teknoloji ve ekipmanlara sahibiz. Eşyalarını çevre dostu ve kaliteli malzemeler ile paketleyerek en güvenli şekilde ulaşımı sağlanır. İşin özen ve dikkat gerektirdiği bilincinde olan nitelikli elemanlarla çalışmaktayız. Eşyalarınıza uygun kamyonetler ile zarar vermeden güvenli şekilde ulaşımını sağlamaktayız.

İkitelli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatlarımız sabit değildir. Size sunacağımız teklifleri belirleyen birkaç madde bulunmaktadır bunlardan bazılar; eşyaların miktarı, kat yüksekliği ve gidilecek mesafedir. Bunlara göre değişiklik gösteren fiyat listemizin sizin için en uygun fiyat tekliflerini size sunmaktadır. Yapılan teklifler sonrasında sizden hiçbir konuda (şoför veya benzin) ek ücret talep edilmemektedir.

İkitelli Asansörlü Nakliyat

Yüksek binalardan taşınırken eşyalarınızı taşımak için İkitellida asansörlü nakliyat firması mı arıyorsunuz? İkitellida hizmetinizde olan Kaplanlara Nakliyat firmamız eşyalarınızı gerekli teknolojiler ile taşımaktadır. Kat yüksekliğinin önemi olmadan balkon ve kamyonet arasında kurulan asansör

sistemimizle eşyalarınız güvenli şekilde aracımıza yüklüyoruz. Her konuda gerekli özeni gösteren

firmamızla çalışarak her zaman bir adım öndesiniz.

İkitelli Şehirler Arası Nakliyat

İkitellida hizmet veren nakliyat firmamız aynı şehir içinde olduğunu gibi özenle ve dikkatle eşyalarınızı şehirler arası taşımaktadır. Tüm eşyalarınız gerekli özenlerle paketlenir, mobilyalarınız sökülür, beyaz eşyalarını dikkatli şekillerde aracımıza yüklenir. Uzman ekibimizden çalışan arkadaşlarımız size eşlik eder. Şehir içinde sağladığımız tüm hizmetleri şehirler arası da sağlamaktayız. Şehirler arası taşımacılık için müşteri hizmetlerimizle öncesinde görüşüp randevunuzu oluşturduğunuz taktirde herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Fakat şehirler arası taşımacılıkta gerekli hizmeti size sunabilmemiz açısından daha öncesinde bize bildirmeniz gerekmektedir

İkitelli Ofis Taşıma

İşimiz nedeniyle uzman kadromuzla ve yeterli olan araç Filomuzla isterseniz ev isterseniz ofis eşyalarınızı gerekli ekipmanlarla güvenli bir şekilde taşımanız için profesyonel ekip arkadaşlarımızla hizmet sunmaktayız. Müşteri hizmetlerimizle belirlediğiniz tarihlerde eşyalarınızın hasarsız ve programlı şekilde nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Her geçen gün müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına kendimizi geliştirmekteyiz. Eşyalarınız için uygulan araçları seçip ekip arkadaşlarımızla özenle paketleyerek şehirler arası, şehir içi olmak üzere kaliteden taviz vermeden hizmetimizi sunmaktayız.

İkitelli Parça Eşya Taşıma

İkitellida bulunan diğer firmalara göre eşyalarınızı taşımak için uygun ekipmanları temin ediyor gerekli teknoloji ve nitelikteki insanlarla hizmet veriyoruz. İstediğiniz parça eşyaları gerekli paketlemelerle güvenli şekilde istediğiniz yer ulaşımını en kısa sürede sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti her şeyden çok önem vermekle birlikte beklenin üzerinde müşteri memnuniyeti veriyoruz. Uygun fiyatlarda tek bir eşya veya birkaç eşyanızı istediğiniz adrese en kısa sürede ulaştırmaktayız.

İkitelli Eşya Depolama

İkitellida eşyalarınızı depolayacak güveni ve temiz bir yer mi arıyorsunuz? Ozaman doğru adrestesiniz. Kaplanlar Nakliyat eşyalarını aylık ücret karşılığında sigortalı, temiz ve güvenli odalarda-saklamaktadır. Verdiğimiz tüm hizmetler için fiyat teklifleri almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kaplanlar Nakliyat kaliteli ve uygun fiyatla size hizmet vermek için İkitellida.Hizmetlerimiz