Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

1 En Uygun | Halkalı Evden Eve Nakliyat

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Kaplanlar Nakliyat, Halkalı evden eve nakliyat firması olarak ev taşıması, ofis taşıması, parça eşya nakliyesi, kamyon& kamyonet nakliye ve şehirler arası taşımacılık, asansörlü nakliye ve eşya depolama işlemlerinizi hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı gerçekleştiriyoruz. Halkalı evden eve taşımacılık ve Halkalı parça eşya nakliyesinde eşyalarınız koruma altına alınarak paketlenip, ambalajlanarak taşınmakta ve isteğiniz doğrultusunda gittiği yerde kurulumları yapılabilmektedir. Kaplanlar Nakliyat'ta sunulan fiyatlar Halkalı taşımacılık firmaları içerisinde kalitenin en yüksek ve fiyatın en düşük olma prensibinde belirlenir. Halkalı Lojistik firmamızda işinize uygun araçları kiralayabilir, nakliye işinizi en uygun fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.


Sizde en uygun Halkalı evden eve nakliye fiyatları için   

0545 935 35 52

  7/24 arayıp bilgi alabilirsiniz.


Halkalı Evden Eve Nakliyat Hizmet Detayları

Kararınızı verdiniz ve başka bir şehre taşınıyorsunuz. Peki eşyalarınız? Onları dert etmeyin, Kaplanlar Nakliyat, profesyonel çalışanları, en üst düzey kalite prensibi ve müşteri memnuniyetini kendine hedef edinerek şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinde size uygun, hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Sektöre başladığımız 2008 yılından bu yana bir çok şehirde bir çok müşterimize ulaşarak nakliyat işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştirdik.

Halkalı Evden Eve Taşımacılık

Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçip expertiz talep edebilir veya hemen fiyat bilgisi alabilirsiniz. Expertizlerimiz herhangi bir ücret talep etmeden evinizi ziyaret etmekte ve taşınma planınızı profesyonel bir şekilde oluşturmaktadır. Size sunulan en uygun Halkalı evden eve fiyat teklifini kabul etmeniz halinde sizin isteğiniz üzere uygun bir gün ve planlama belirlenir.

Belirtilen gün ve saatte ekibimiz konumunuza ulaşır. Eşyalarınızın zarar görmemesi, kirlenmemesi için gereken paketleme işlemleri gerçekleşir. Bu paketleme işleminde koltuklarınız, beyaz eşyalarınız ve mobilya gibi büyük eşyalarınız sarılır. Gardrop, masa ve bunun gibi sökülmesi gereken eşyalarınızın sökümü marangozlarımız tarafından yapılır.

Eşyalarınız özenle araçlarımıza dizilir ve yeni evinize doğru yola çıkar.

Yeni evinizde mobilyalarınızın kurulumu ve dizilimi yapılır. Beyaz eşyalarınızın montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Halkalı Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınızı gözünüzün arkada kalmayacağı temiz, hijyenik ve güvenli bir depoya mı ihtiyacınız var ? Doğru yerdesiniz. Kaplanlar Nakliyat ekibi eşyalarınızı yerinden alıyor, ambalajlıyor ve güvenli depolarımıza nakledip saklama işlemini gerçekleştiriyoruz. Halkalı eşya depolarımız, Hadımköyde bulunmakta ve uygun fiyatlara sunulmaktadır. Siz tekrar istediğinizde eşyalarınız yeni hanenize nakledilmekte ve kurulum işlemleri yine ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Halkalı Nakliyat Firmaları ve Fiyatları

Kaplanlar nakliyat, Halkalı nakliyat firmalarından farklı olarak ücretsiz sigortalama hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınız kamyon ile taşıma sürecinde garanti kapsamındadır. Eşyalarınız nasıl alındıysa yeni yerlerinde de aynı şekilde kurulur. Avizeleriniz, beyaz eşyalarınız ve televizyonunuzun montajı yapılır. Tüm bu işlemlerde konusunda uzman personeller çalışır. İşin en iyi şekilde olması için elimizden geleni sonuna kadar yaptığımızı göreceksiniz.

Size verilen fiyatlar Halkalı nakliyat firmaları arasında en uygun ve en kaliteli olma prensibi taşır.

Nakliye işlemlerinde kullanılan araçlar ev taşınması için özel dizayn edilmiş araçlardır. Personellerimiz eğitimli ve konusunda uzman kişilerden seçilmektedir. İş ahlakı ve disiplini bizim için önceliklidir.

Halkalı evden eve nakliyat


Süleyman Dağcı
Süleyman Dağcı

Çalışanlar çok efendi ve saygılıydı, bir dediğimizi iki etmediler. Yaptıkları işten bu işte uzman oldukları belli hiç bir eşyamız zarar görmedi. Aldığınız para gerçekten helal olsun çok teşekkürler 5 yıldız veriyorum.

27.03.2019 20:13

Hizmetlerimiz