Müşteri Yorumlarını Okuyarak, En Doğru Kararı Verin

Gürpınar Evden Eve Nakliyat Firmasi - Eşya Tasima

Gürpınar evden eve nakliyat firması olarak, parça eşya taşımacılığı, ofis taşıma, eşya depolama gibi hizmetleriyle Gürpınar nakliyecileri arasında 2008 yılından bu yana bir çok nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel çalışanlarımız, kusursuz müşteri anlayışımız ve uygun fiyat politikamız ile  gürpınar evden eve taşımacılık, asansörlü nakliye, şehirler arası taşımacılık gibi bir çok konuda profesyonel destek vermekteyiz. Eşyalarınızı ambalajlıyor büyük bir hassasiyet ve titizlikle taşıyoruz. Profesyonel kadromuzda marangozda dahil olmak üzere eksiksiz çalışıyor, yeni evinizi tıpkı eski eviniz gibi kuruyoruz.

  Gürpınar evden eve nakliye fiyatlarında en uygunluk ve en kusursuz hizmetler Kaplanlar Nakliyat güvencesiyle sizlerle.

Gürpınar parça eşya taşıma fiyatları için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

0545 935 35 52


Evden eve nakliyat gürpınar hizmetinde neden bizi seçmelisiniz ?

Kaplanlar Nakliyat, Gürpınar ev taşıma işlerinde bugüne kadar sayısız projede görev almış ve hepsini kusursuzca yerine getirmiştir.Gürpınar nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi müşteri memnuniyeti anlayışıyla kaliteye önem vermemizdir. Eşya taşıma başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Kaplanlar nakliyat, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar.

Ücretsiz Tespit Hizmeti ; deneyimli çalışanlarımız taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. Yapılacak işlemler anlatılır, fiyat çalışması sunulur. Onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir.Belirlenen tarih ve saatte nakliye aracımız kapınızın önünde olur.

Ücretsiz Sigortalama Hizmeti; ev taşıma olaylarında en sık karşılaşılan eşyalara doğabilecek zararlardır.. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan ücretsiz olarak yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız ücretsiz sigortalanıyor.Bu sayede eviniz güvende, içiniz rahat.

Ambalajlama Koruma Hizmeti, bu işlemde göz ardı edilmeyecek kısımdır.Eşyalarınız herhangi bir darbeden, kirlenmeden korumak için paketlenir ve iş sonunda ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi naylon malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları kullanıyoruz.

Taşıma işlemi, tecrübeli personellerimiz Gürpınar eşya taşıma işlemlerinde eşya asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar.

Tekrar Kurma; eşyalarınız yeni evinize ulaştığında hiç vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda kurulur.Tüm bu işlemler eşya asansörü ile hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır...

Kaplanlar Nakliyat

Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.


Gürpınar Evden Eve Nakliyat işlemlerinde sıkça sorulan sorular;


Gürpınar evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

Çünkü biz Gürpınar nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı, güvenilir hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bu sebepten ötürü Gürpınar yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen şirket olmaktan gurur duyuyoruz.


Gürpınar evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Gürpınar nakliye ücretleri; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve sizin istediğiniz hizmetler nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel niteliklerdir. Kaplanlar nakliyatın sunduğu ücretsiz tespit hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını size sunar. Sizde, Gürpınar ucuz nakliyat hizmetinden fiyat almadan karar vermeyin.


Evden eve sigortalı nakliye hizmetiniz var mı?

Sizlere kusursuz hizmet sunmak amacıyla Gürpınar sigortalı nakliye hizmeti vermekteyiz..Üstelik bunu ücretsiz olarak yapmaktayız.


Evden eve marangozlu nakliye hizmetiniz var mı?

Mobilya, masa ve gardıroplarınızı söküp takma işlerini tecrübeli marangozlarımıza yaptırıyoruz. Gürpınar evden eve marangozlu nakliyat ve bir çok yenilikçi hizmet sadece Kaplanlar Nakliyat'ta.Gürpınar ofis taşıma ve büro taşıma hizmetiniz var mı?

Gürpınar yük ve eşya nakliyesi, Gürpınar ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak sunmaktayız.


Gürpınar firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

İhtiyacınıza en uygun araçlarla Gürpınar firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.


Gürpınar evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

Sizin için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Eşya asansörü ile en kısa sürede eşyalarınız nakledilmektedir.


Gürpınar kamyonet nakliye seçeneği mevcut mu?

Gürpınar bölgesinde kamyon, kamyonet ve diğer hafif yük araçlarımız ile dilediğiniz her hizmet mevcuttur.İstediğiniz aracı çağrı merkezimizden talep edebilirsiniz.
Hizmetlerimiz